Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Kwestia najfajniejszej osoby na forum jest czysto subiektywna.Sporo tu fajnych osób i proszę się za mnie nie wypowiadać kto jest najfajniejszy! Dla mnie Lady Karamela. Ta afera jest już słabiąca.Ludzie czy Wy naprawdę nie macie większych problemów?Nudzicie się do cholery czy w piętnastolatków bawicie? Nikt o zdrowych zmysłach tych bzdur nie czyta .Sympatie ,antypatie ,zaśmiecanie forum dla ludzi bardzo doświadczonych.Czy nie można tego załatwić mailem,smsem ,skypem?Mnie się tego czytać nawet nie chce i podejrzewam ,że większości również.Z sensacji już wyrosłam 25 lat temu.I ta licytacja kto fajny kto bee,ja pierniczę ,każdy ma swój gust i preferencje. Pozdrawiam .Grochola Ludź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mee, ja tez przestałam czytać i nawet mi się pisać odechciało :( Widocznie niektórzy lubią robić wokół siebie szum i tyle. Może ktoś ma problemy z sobą. Tak czy inaczej chyba już wszyscy wiemy kto tu miesza niestety :( I Szkoda bo fajnie tu było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiad dla przyjaciół nie dajcie się intrygom większość zna sie z nas osobiście przypomnijcie sobie nasze spotkania ,rozmowy uśmiechy i to co nas połaczyło . nie dajcie zazdrośnikom i nachalnym osobą to zniszczeć wiecej wiary w przyjażń przypomnijcie sobie jak pomagaliśmy sobie nawzajem mimo ze sami byliśmy w dołku ktoś zawsze napisał coś ciepłego nie zapominajcie o tym!!!!!! dziś w nocy zostałem dziadkiem :D jupiiiiiiiii wnuk i synowa zdrowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram słowa i dopisuję się do apelu Maxxa. A Dziadkowi gratulacje! (czyżby nadszedł czas by zmienić piosenki w stopce na kołysanki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e,max
najpierw się żegnasz, teraz znów piszesz, cienias z ciebie,a iza smieje sie do rozpuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) poczytałam i o dziwo pomyślałam :D kwaśno tu się zrobiło , ale cóż mam przykrą wiadomość dla pomarańczek piszcie sobie ile chcecie , my a bynajmniej ja nie mam zamiaru na was zwracać uwagi do całej reszty się mocno :) choć czasem mi nie do śmiechu za to zima dzisiaj spłatała nam figla , w sumie jak całe życie zaskoczyła nas i już bo taki miała kaprys :) myślę że MY starzy forumowicze też kogoś zaskoczymy ( czytaj kwaśne pomarańcze) i nie pozwolimy żeby nas zniszczyły ot i już :) Maxx GRATULACJE :) miłego wieczoru, poranka i dnia :) RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ :) ( w sumie nie wiem gdzie to przeczytałam ale mi się spodobało) S.M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Do nas zima przyszła już w piątek:( Deprecha zaraz murowana:( Aby do wiosny:Da później, to już będzie z górki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx Gratulacje :-) SM święta racja. Ktoś nam tu nieźle miesza nie wiem w jakim celu. Przez to nasze forum jakby ucichło i zrobiło się dziwnie :-( Może się wreszcie nieproszonym gościom znudzi. Buźka dla Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONICZKA28
WITAM! ALE TU WESOŁO,MOŻNA DOŁĄCZYĆ?POTRZEBUJE SPOŁECZNOŚCI Z INNYMI.SAMA WYCHOWUJE DWIE CÓRKI CHWILAMI MNIE TO PRZERASTA;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a królowa
ostatnio błyszczy czy to przypadek czy zwiazane to ze skutecznością dzialania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Ale dziś fajna pogoda była, spadały liście i leżał śnieg. normalnie jakieś anomalie pogodowe,ale jaki fajny widok był :) Pozdrawiam forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dziś rozprawę o obniżenie alimentów,jak się domyślacie musiałam oglądać eksa, niemiłe przeżycie,alimentów sąd nie obniżył w zamian za cofnęcie komornika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina - ja się dzisiaj zachwyciłam pieknym platanem (wyjątkowo złocisto-rude liście). Nawet poczyniłam na tą okolicznośc czym prędzej zdjęcie telefonem, ale nie oddaje głębi rzeczywistego obrazu. Meegotku - oglądanie Twojego exa, to nie lada wyczyn (ja miałam jeden raz tą nieprzyjemność i jednoznacznie zdefiniowałam typa jako nietypowego, który budzi najgorsze uczucia w człowieku), więc i tak wg mnie dzielnie to zniosłaś. Zuch z Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) oj tak płata nam pogoda figle ale ładniutko dzisiaj było pomieszały się pory roku :) ale tak jak dla mnie pozytywnie Megotko po opisie Karmeki myślę że zuch baba z ciebie :) byle tak dalej dla reszty gromadki miłego wieczoru i poranka a mnie dzisiaj rano prześladowałam taka piosenka http://www.youtube.com/watch?v=W8ECL4bmub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja widziałam obrazek nieco inny... Całkiem jeszcze zielone liście na drzewach a na tych liściach i wokół drzew bieluteńki śnieg. Niestety ten widok nie przypadł mi do gustu:( Może i zima jest fajna,ale gdyby nie trwała aż tak długo... Mee moj ex,może nie jest aż tak odrażający jak Twój, ale nie chciałabym juz nigdy w życiu go oglądać. Jak na razie udaję się to lecz wiem, że kiedyś nastąpi taki dzień gdy staniemy obok siebie ... :( To będzie katastrofa i robienie dobrej miny do złej gry. Natomiast Tobie gratuluję, że to wszystko przetrwałaś i dzielnie wytrwałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jeszcze
królowa-porządkowa :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONICZKA28
wymiana zdań i poglądów jak najbardziej wskazana,zawsze można coś skorzystać dla siebie.człowiek całe życie się uczy .pogoda wspaniała;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne, że tak
pod warunkiem, że można napisać swoje zdanie bo tutaj to trzeba pisać tak żeby się podobało królowej-izie. inaczej jesteś do zniszczenia tak jak to się stało z kilkoma osobami, które tu gościły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnanna
piszę tutaj, bo podobno jest to wątek dla samotnych rodziców. Niestety nie mam czasu na przeczytanie całego wątku jednak pewnie tak jak większość jestem samotną matką cudownego 5-letniego chłopczyka. Od 3 lat nie jestem z jego ojcem, rozwiodłam się. Czasami bywa ciężko, nie widzę też okazji by rozpocząć nowy związek jednak chciałabym poznać kogoś kto jest w podobnej sytuacji, kogos kto mnie zrozumie. Jeżeli jest ktoś z Targówka - Warszawa to proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe Kolezanki. Temat wcale nie jest zamknięty tylko ktoś nam tu miesza. Mam nadzieje że zostaniecie z nami i pomożecie naprawić to, co ktoś bez sensu niszczy. Johnanna z okolic Warszawy jest chyba tylko Dudzia, tatów tutaj niestety mało, ale za to mamy nawet Dziadka! pozdrowienia dla Niego! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och ktosiu
nikt nie miesza, tylko Iza zabrania. Widac,ze i ty nie jestes na biezaco-Dudzia i dziadek sie pozegnali z tematem.poczytaj i zobaczysz,ze mam racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×