Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Gość jaro2576
Nie tak słownik jak android w telefonie i nikomu nie jadłem z ręki ani nie będę jadł a jeżeli myślisz że jestem mało inteligętny bo nie skojarzyłem co oznacza sjp to się grubo mylisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj, jaro
długo nad tym myslales. chcesz sie pobawic-masz problemy z przecinkami, to tez na twoj plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj, jaro
o tej intelignecji tez z bledem napisales. wyspij sie, dobrze ci to zrobi, a rano izunia cie pocieszy.ona lubi takie slabe istotki, na androida tez poleci ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaro2576
A co ty polonista jesteś siebie najpierw ortografii naucz i kultury przyokazjibo jak do tej pory nie wiem jak mam się do ciebie odnosić czy traktować Cię jak osobę czy jak coś co umie trochę pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaro2576
Witam miłe panie zawsze tak traktuje się u was nowe osoby?a może tylko facetów ? Z waszych postów wyczytałem że nie które z was też potrzebują czasami parę ciepłych słów .Muszę pisać bez błędów bo za chwilę znowu przyczepi się do mnie polonistka :) Apropo polonistki nie chciałem być nie miły ale nie lubię kiedy ktoś nazywa mnie słabym człowiekiem nic o mnie i o moim życiu nie wiesz podejrzewam że ty na moim miejscu już dawno byś się załamała psychicznie i poszła byś z linką na drzewo więc nie decyduj kto jest słabym człowiekiem jeżeli go nie znasz . No nic fajnie się pisze ale jeszcze trzeba iść do pracy życzę wszystkim paniom tym miłym i nie miłym też miłego dnia pozdrowienia dla polonistki:) zajrzę do was około osiemnastej może zastanę sławną IZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moi drodzy.Karmelek wyruszyła w podróż,do mnie dziś przyjedża Samodzielna na kawkę.Szykuje się miła sobota. Ciekawe jak tam wnusio rośnie Maxxowi i jak ma na imię? Aneta z Hanią gratuluję postępów-u mnie to długo trwało,ja chyba mam podobną do Ciebie mentalność,odczuwam podobnie.Pozdrawiam Cię serdecznie. Chciałam się odnieść do osób nieżyczliwych temu tematowi- my już porozumiewamy się przeważnie telefoniczniie lub gg,a nawet osobiście.Zaprzyjaźniliśmy się kto z kim chciał i kto komu do gustu przypadł.Nie znaczy to ,że nie przyjmujemy nowych osób,każdy kolejny dramat,problem ,sytuację czytamy ,odpowiadamy ,pocieszamy,nie jesteśmy hermetyczni i bez sensu wysiłki na rozwalenie tego miejsca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moim zdaniem to forum jest genialne, najlepiej to widac obecnie po Anecie i Ewelinie :) chociaż nie powiem żeby mi nie pomogło. Dalej jesteśmy u żony rodziców, przegadała całą noc z dawnymi przyjaciółmi a teraz śpi jak zabita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaprzątaj sobie Robercie głowy tą Izą. Przecież sam widzisz do czego Ciebie doprowadziła... ;)czy naprawdę jest warta tego abyś tyle czasu o niej myślał???? :P To degeneratka, chleje dzień w dzień, nie dba zupełnie o siebie i dom a Ty ciągle o niej tu piszesz ech, ta modliszka wyssie z Ciebie całe życie:D Nie widzisz, że robisz jej niebywałą reklamę?? Wszyscy nowi teraz będą chcieli ją poznać. Każdy sam się przekona już po chwili, że to nie jest kobieta na stały związek, także bądź spokojny, nie zazdrość innym mężczyznom, że wpadną w jej sidła tak jak Ty. Być może wcześniej się zorientują że to zła kobieta, która omota, okręci wokół palca i zagra na uczuciach.Nie myśl, że to są same bezmózgowce, które nic nie zauważą, dadzą sobie z nią radę:D Bo wiesz, na odległość, to jest naprawdę bardzo łatwo zastosować taki trik;) Tym bardziej gdy nigdy nawet nie mieli szansy sobą porozmawiać już nie wspominając o spotkaniu osobistym;) Ona już chyba dziesięciu tu takich na forum wykończyła:P Naprawdę daj sobie spokój, poszukaj kogoś bardziej godnego siebie. AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaprzątaj sobie Robercie głowy tą Izą. Przecież sam widzisz do czego Ciebie doprowadziła... ;)czy naprawdę jest warta tego abyś tyle czasu o niej myślał???? :P To degeneratka, chleje dzień w dzień, nie dba zupełnie o siebie i dom a Ty ciągle o niej tu piszesz ech, ta modliszka wyssie z Ciebie całe życie:D Nie widzisz, że robisz jej niebywałą reklamę?? Wszyscy nowi teraz będą chcieli ją poznać. Każdy sam się przekona już po chwili, że to nie jest kobieta na stały związek, także bądź spokojny, nie zazdrość innym mężczyznom, że wpadną w jej sidła tak jak Ty. Być może wcześniej się zorientują że to zła kobieta, która omota, okręci wokół palca i zagra na uczuciach.Nie myśl, że to są same bezmózgowce, które nic nie zauważą, dadzą sobie z nią radę:D Bo wiesz, na odległość, to jest naprawdę bardzo łatwo zastosować taki trik;) Tym bardziej gdy nigdy nawet nie mieli szansy sobą porozmawiać już nie wspominając o spotkaniu osobistym;) Ona już chyba dziesięciu tu takich na forum wykończyła:P Naprawdę daj sobie spokój, poszukaj kogoś bardziej godnego siebie. AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram Ktosia, to forum czyni CUDA!!!! Pozdrawiam Was starych i nowych bywalców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaro2576
No teraz widzę że Iza to tylko bezwartościowa kobieta a nie jak pisałyście i że jest z wami też jakiś Robert więc nie jestem sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) witam nowego kolegę , szkoda że jeszcze pomarańczowego ale wiesz żeby stać się czarną owcą to musi trochę minąć. A co do samotności to mamy tu kilka osobników twojej płci czasami milkną ale zawsze o nas pamiętają . Przewinęło się ich więcej, tak jak i koleżanek Ludzie przychodzą i odchodzą jak to w życiu. Megotko jeszcze raz dziękuję za pyszną kawkę w tej rodowej filiżance :) i serniczek wyśmienity. Karmelku mam nadzieję że na następne pogaduchy będziesz też :) Maxx to chyba już oszalał na punkcie wnuka :) Ciepłe pozdrowienia dla wszystkich , bo u mnie coś wiatr mocno hula . Ciemno wszędzie , wieje wszędzie co to będzie ? ....co to będzie ? ........ S.M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaro, jaro
ty troche jak mezczyzna lekkich obyczajow-nie ma facetow, to pojde, samotne, to takie spragnione, moze ktoras wyrwe. twoj pierwszy post-barkuje tu facetow. ochyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąrdalo - mieszalo
OHYDA - pisze się przez "h"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaro2576
Drogie panie mam mały problem moja córka która ma 13lat pomału wchodzi w okres dojrzewania widzę że czasami ma jakiś problem ale nie chce o tym zemną rozmawiać gdyby miała mamę to to by wszystko załatwiło ale ma tylko mnie a ja nie wiem co zrobić żeby zaczęła zemną rozmawiać czy możecie coś poradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co 2
posty zamiast jednego? panie idealny, zabawe z bledami sam zaczales. a corka-Iza jest swietna, juz ejdnemu pomogla w problemach rodzicielskich, tak, ze ma doswiadczenie, toba tez chetnie sie zaoopiekuje. moze akurat nie wyladujesz w szpitalu. poza tym-tyle tu samotnych zdesperowanych, jest co rwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaro2576
Dzięki za wsparcie a dla tej której nie podoba się mój post to niech go nie czyta i nie mam zamiaru wyrywać lasek jak narazie mam dosyć jednej 14lat męki to chyba należy się trochę odpoczynku a tak wogóle to nie wiem czy chciałbym się jeszcze raz związać zjakąś kobietą napewno chciałbym mieć przyjaciółkę której mógłbym się zwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka sie
swietnie do tego nadaje hi hi...Ona jak najbardziej-mozesz mi zaufac, zwierzyc sie, a w zamian byc dozgonnie wierny i wdzieczny, kto wie, co jeszcze. Uwazaj na corke, nie kontaktuj ich ze soba. Dales ogloszenie, ze nie ma chlopow, to ty sie nadstawiasz, a potem sie dziwisz,ze taka interpretacja. I rzeczywiscie tu pasujesz-tez narzekasz i masz dosc, jak one wszystkie, a jak tylko kawalek spodnicy/spodni sie napatoczy, to na ustach jedno, a w czynie drugie. Dobra wiadomosc-znikam ps. dla pozostalych-myslicie,ze maxx taki naiwny,ze jak sie pozegnal, to wrocil, bo wy palcami pstrykniecie? ja mysle,ze chlop swoj honor ma. A teraz macie nowa zabaweczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć przyjaciele (ci prawdziwi ) obiecałem ze czasem wpadne wnuk ma na imię Tymoteusz oszalałem ;) na jego punkcie rośnie zdrowo i radośnie . widzę ze nadal nie zrobiliście tu porządku z kłamliwymi i fałszywymi osobami podającymi się za kogoś ale chyba wszyscy juz wiedzą kto to :D nakreca nie dajcie się zbałamucić dzieki za życzenia pozdrawiam ktosia.eweline,kame,anetke .mamę ,karmel,dudzie buziaki ps jaro nie wiem za jaką rade dziekujesz kobieto !!!!!!! odczep sie w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich forumowych moich przyjaciół. Ja dziś napiszę tylko tyle-dziękuję za to,że jesteście,za to, że wyciągneliście mnie z obrzydliwego życiowego bagna. Dziś jestem szczęśliwa i mam do siebie szacunek. Maxx-jeszcze ja Ci gratuluję,a imię wnuka-moje ulubione-dostojne i błogosławione. Dobranoc kochani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaczy jaro
ze dobrze trafiles, wsrod swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mi przykro maxx ,że zapomniałeś o mnie SM przyjeżdżaj częściej Karmela dziękuję za spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaro2576
widać jakie inteligentne osoby nie potraficie odpowiedzieć na proste pytanie jak rozmawiać z córką przecież ja doskonale wiem jak rozmawiać z własną córką .A wy tylko Iza to Iza tamto i choć mówicie o niej jak najgorzej to chyba ona jest najbardziej poważną osobą na tym forum .A wypad to rób sobie sama ja mogę przestać pisać a nawet nie chcę szkoda klawiszy dla takich dekli jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszne
ale chyba iza ma druga tozsamosc-jaro ha ha i w taki sposob postaniowila sobie troche pochlebstw napisac. bo najpierw dla jaro najwazniejsze bylo,ze tu chlopa brakuje, to on jest chetny, potem dopiero sobie problem wymyslil, ale zamiast sie nim zajac, wolal wdawac sie w glupie dyskusje. to na poziomie pewnej osoby, ktora najpierw pisze,ze ignoruje, a potem i tak gada. no, chyba, ze ktos cos jej zarzuca, to oczywiscie potrafi nie zauwazyc tematu, albo przykryc to glupawym smiechem. madry czlowiek by wiedzial, co z dzieckiem zrobic, a temu choremu panu-podziekujemy, naprawde nie pasujesz do nas. wulgarny, agresywny, naiwny, glupi. twoje wstawki do maxxa sa nie na miejscu, to tez daje do myslenia, kto to pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaro2576
Powiem że maxx nie powinien czy nie powinna mówić do mnie kobieto bo nią nie jestem więc niech nie myśli że będzie mógł jeździć na kimś jak na baranie i do was też to się tyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciekaj stad
i tyle, maxx jest nasz, wprawdzie nie wszystkim odpowaida, ale jest, a ciebie tu nie chcemy. grozisz nam? tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciekaj stad
a i jeszcze, jesli slowo kobieta jest dla ciebie obrazliwe, to ja sie nie dziwie, ze z corka nie masz dobrego kontaktu. zamiast siedziec przed komputerem, lepiej sie dzieckiem zajmij. bede cie juz ignorowac, bo na wiecej nie zalsugujesz tempaku z androidem zamiast szarych komorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaro2576
I chyba lepiej zrobię jak pogadam sam ze sobą bo od was internetowe nie wiadomo co czy kto niczego mądrego się nie dowiem trzymajcie się ciepłmo w swoim towarzystwie narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaro2576
Słowo kobieta budzi wemnie szacunek jeżeli jest kierowane do kobiety a nie do faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze tu jestes?
a siooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×