Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

z różową kokardką to przy okazji wspomagasz fundację,brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu o jedzeniu a ja właśnie w kuchni rybę po grecku pitraszę:D No może to nie jest zbyt słodkie, ale ja ostatnio na słodycze mam długie zęby i mięso mi też jakoś obrzydło... coś się zmienia,bo ja mięsożerna zawsze byłam. Karmel.a, z tym chlebem, to naprawdę śmieszne;) Mee no ja rozumiem zamianę czekolady na batona grześka, ale Ty pojechałaś po całości hihihi Bawcie się dobrze, ja muszę już znikać, bo mnie warzywa wołają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alebazi mniammmmmm Kama -my tu cały czas jesteśmy,ci sami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie kochana co wchodziłam i widziałam te pomarańczowe wpisy to miałam serdecznie dość :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba po grecku, luubię, choć sama nie robię - no może mi sie raz zdarzyło :) Trzeba będzie ściągnąć przepis od Alebazi przed świętami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama to ty nas tu nie widziałaś ? :D hmm rybka po grecku :) zawsze mnie bawiły takie nazwy ryba po grecku , fasolka po bretońsku pierogi ruskie a co do warzyw Alebazi to jak Cie wołają to chyba te ze straganu z wiersza Brzechwy ... Na straganie w dzień targowy takie słyszy się rozmowy.......... i zaraz mi się nasuwa jak na spotkaniu wiersz o pociągu recytowałyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Meegotku, Lokomotywa Brzechwy z -uff, jak gorąco - już pasowało, bo o 4-ej rano może dopiero sie zagrzałyśmy, w przeciwieństwie do północnego chłodu.. Pamiętacie dziewczyny ten urok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM widziałam Was ale te pomarańcze mnie wkurzają. Wysłałam Ci maila :-) Ale się pysznie zrobiło. Pierogi ruskie hmm pychotka :-) Uwielbiam. Ale niestety w kuchni nie czuję się jak ryba w wodzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kocham gotować i umiem rybę po grecku mniammm piec nie umiem ,ale się naumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wszystko przede mną też się naumiem kiedyś. Chyba bardziej lubię piec i nawet czasami mi coś wyjdzie. I właśnie jutro mam taką ochotkę żeby coś upiec a nuż się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama @ dotarł Karmela mniej korków ;) ale nie tych od szampana Mee sernik był ostatnio dobry ;) Alebazi pochłonęły warzywa :) ja zmykam dobrej nocy wam życzę :) S.M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za zyczenia ja też zmykam ,bo córa wróci z koncertu i będzie głodna dobranoc Kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama to patrz tylko na czarne wpisy i po problemie:) Ja piec nie lubię,a gotować owszem pod warunkiem,ze mam czas:) Dobrze,ze forumowa rodzinka wróciła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoAlebazi
wyrzuciła, kogo się dało i teraz bezczelnie w twarz się śmieje i dalej na forum pisze. Czemu nikt nie rozumie, że to przez nia to zamieszanie? Powoli i Was się pozbedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej a ja nie jestem jeszcze w stanie normalnie funkcjonować:(ŚPIĘ:( ten tydzień,jest masakryczny meczoczy dla mnie z porannym wstawaniem:( Miłego i spokojnego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja idę do szkółki,a popołudniu z Karmelą do kina Wam miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mee, przez Twoją wczorajszą zamianę czekolady na galaretkę, to wzieła mnie ochota na przygotowanie zimnych nóżek ale drobiowych. Szczerze, to od dawna za mną juz chodziły więc dzieki Mee za przypomnienie. Co do ryby po grecku, ktora nie jest takową:P chyba jednak cos nie tak mi poszło lub ja zwyczajnie zbyt wymagająca jestem i zawsze bardziej smakuje mi gdy ktos inny przygotuje. Konsumpcja nastapi po pracy, byc może wszystkie składniki już się ze sobą połączyły i będzie pychotka - na co liczę bo to mój obiad będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I kogo to obchodzi?
no?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To całe zamieszanie było przez Roberta i jego świrniętą córeczkę, która o problemy ze zdrowiem swojego ojca oskarża wszystkich tylko nie siebie. Myślę też, że to ona tu ostatnio mieszała na pomarańczowo, odgrażając się przy okazji pewnej osobie , ze ją zniszczy itd. Psychiatra się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wiem,ze
Iza ma nowy nik-hahadobre. Przeciez ciebie tu malo kto chce, wszyscy, ktorzy blyli blisko dzieki tobie poznikali,a zostali, ci ktorzy niewiedza, co potrafisz, albo sa zbyt silni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie nie. Iza to nie ja, ja to nie Iza. Kiedyś się przedstawię ale narazie jeszcze pozostanę anonimowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wiem,ze
Iza czy jej fanklub, na jedno wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochani :-) Eweline zgodnie z Twoją radą patrzę na to co powinnam. Właśnie kończę piec ciasto co z tego będzie to się okaże. A nuż się pomyliłam i mi coś z tego jadalnego wyjdzie ;-) Miłego wieczorku Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wiem,ze
patrze na czarne, nie na pomarańczowe, zgodnie z rada. Szkoda, ze nie poradzilyscie izie pozegnania, ale ja wiem, ze w koncu za miesiac, moze za pol roku, ale na pewno tak bedzie, kazda z was kiedys przyzna nam racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×