Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

A ja myślę,że poczekamy na odpowiedz kafe i myślę,że rady administratora żeby do tego czasu pisać na forum zamkniętym, gdzie fałszywe pomarańcze nie mają wstępu tylko osoby o czarnym nicku też maja sens. Póki co apeluję żeby po prostu prymitywne pomarańczowe wpisy olewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przejrzałam przez administratora wpisy kafe. Większość pomarańczowych wpisów są Alebazii..I te które na siebie złe rzeczy wypisuję, daje to do myślenia prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaWra
a ja mysle, ze na kafeterii nie ma zamknietego forum, wiec jak administator mogl polecic konkurencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sa zaprzyjaznione portale Anetko, i to chyba najlepszy plan dla nas na razie. rozesłać na meila adres i miec spokoj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno, przypominam,że jest to forum dla samotnych rodziców. Jak ktoś tu ma ochotę obrzucać innych błotem to wyjazd stąd!!! Jak ktoś ma problem to może się nim podzielić, a jeśli chce leczyć kompleksy to wyjazd do psychiatry!!! Albo na inny temat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ewelina, pisać tak możesz Alebazii. Rozmawiając z nią po pierwszym zdaniu wiedziałam o niej dużo. Jestem samotną mamą dwóch córeczek. Miło się rozmawia z osobami,które przeżywają coś podobnego co ja,ale tacy ludzie jak alebazii mnie denerwują. Ale na co dzień z takimi się spotykam,i z miłą chęcią bym jej pomogła, bo ona ma problem ze sobą. Pisać na siebie złe rzeczy i udawać, że jest pokrzywdzona. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno, jak się komuś tu nie podoba to nie będziemy trzymać silą.Tak się składa Anetko,że rozmawialiśmy przez telefon z Administratorem, nie wierzysz to sama zadzwoń i się przekonasz. I jak nie wiesz czegoś dokładnie to nie podważaj tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaWra
Ktosiu, jesli tak lecicie z tym prawem, to administator chyba zlamal kodeks pracy i tez moze miec problem, bo nie ma zaprzyjaznionych forow, sa tylko inne, wiec to jednak konkurencja. Ale ja nie o tym chcialam. Dziwi mnie,ze alebazi zawsze wlozy kij w mrowisko, po czym albo atakuje troche na oslep i niezby madrze, albo chowa glowe w piasek i czeka az sprawa przycichnie. tak jak teraz. Nie wypowiada sie, a samodzielna mama chyba wie lepiej, co? A mnie zastanawia, czemu Wy skupiacie sie na wyimaginowanych lub prawdziwych problemach Alebazi, zamiast na pieknym czasie w kalendarzu, Ktosia malej coreczce. Przeciez tyle ciekawych spraw wokol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak Ci Alebazi nie odpowiada to zmień miejsce i będziesz miała problem z głowy,a nie przyczepiłaś się jak rzep i jakieś swoje kompleksy tu leczysz, czy zaczepki szukasz. Znajdź sobie osoby, które Ci odpowiadają i odczep się wreszcie. Jak można tak się nie szanować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kogo piszesz teraz-jak można się tak nie szanować? Nie przyczepiłam się,ale ta osoba manipuluje ludźmi, udaje kochaną koleżankę, a zniszczyć potrafi życie. Ludzie z którymi rozmawiałam, płakali mi do słuchawki,że tak wdali się w gierki z Alebazi .Ona dobrze gra. ale ludzie inteligentni się nie dadzą,trochę trzeba użyć rozumu,nie patrzeć na to,że sie potrzebuje wsparcia-byle jakiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaWra
jasne, ja jej tez nie odpowiadam, moze niech ona forum zmieni. zobaczcie co tu robicie. myslalam,ze to forum dla samotnych rodzicow, a nie klub wielbicieli kogos tam. ja nie wiem, jaka ona jest, ale mam prawo do wlasnych pogladow i nie boje sie ich wyglaszac. nie probuj mnie zastraszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetka, jestem informatykiem więc tu akurat nie masz racji z tym kodeksem pracy :) Ewelina ma racje, to miała być pomoc a nie taka zabawa kto lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaWra
jestes informatykiem, nie prawnikiem. i ja wiem,ze ja mam racje. zapytalam wlasnie kogo trzeba. administator nie jest informatykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To forum dla samotnych rodziców. Potrzebujecie wsparcia, rozmów z drugą osobą, a tutaj bronicie jednej osoby,jakby była królową. Jest królową manipulacji i bawienia się ludźmi. Sprawdźcie to a później brońcie. wiele osób się przekonało. Niech będzie tutaj przyjaźnie,tutaj tego brakuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna - jak ma być przyjaźnie jak ciagle mieszacie? anetka - ale zajecia z prawa informatycznego i poznawanie regulaminow miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaWra
ha ha, a wiesz cos o zakazie konkurencji? wszystkie portale to maja. napisze jeszcze cos, kiedys spora grupa osob zalozyla swoje forum i z tego, co wiem, dobrze im sie wiedzie.Moze skoro Wy chcecie klub adoracji Alebazi, tez pojdziecie ich sladem, bo widze, ze samotnym rodzicielstwem sie tu raczej nie zajmujecie. Moze ewelina, ale ogolnie ciagle dominuje temat alebazi. to nie fair w stosunku do innych. nie wiem kogo oszukala, czemu, czy naprawde, ale mnie to nie interesuje. chce pisac na forum dla rodzicow pojedynczych, a nie na fan clubie. moze ona rzeczywiscie niezle manipuluje, a wy albo sie nie zoirentowaliscie, albo wstyd wam teraz i idziecie w zaprate. nie potraficie o niczym innym pisac. ktos, jak mi sie dziecvi rodzily, nikt inny nie byl wazniejszy, o nikim innym gadac nie chcialam. ty masz widac inny nr1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sprawdziłam przez administratora wpisy. Jak już napisałam, większość pomarańczy to pisze sama Alebazi. To nie jest normalne. Zmusiło mnie to by sprawdzić,bo kilka osób,które kontaktowały się z nią, teraz ciężko to przeżywają. zamykają się w sobie, nie potrafią wyjść do ludzi po tej znajomości z tą osobą. Jestem psychologiem, chce im pomóc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak???
a jakie to osoby tak cierpia? czyzby ci, przez ktorych nieobescnosc forum stracilo na jakosci??? racja, ze chyba najblizsi izie odeszli, przeanazlizowac, ile czasu im to zajelo i reszte bedzie wiedziala, kiedy zrozumie, co sie dzieje z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna to skonczmy taka wymiane zdan i zacznijmy normalnie rozmawiac :) anetka, moja Ksiezniczka jest jeszcze w szpitalu ale dziewczyny moga potwierdzic ze to juz oczko w głowie taty. skonczmy te klotnie, po co nam to? zacznijmy normalnie rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaWra
ufff, w koncu otrzezwiales :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i teraz jak
Się zmieni temat, pojawi sie Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie najcześciej kloce z Ewelina i to z nia najlepiej sie dogaduje wiec to potrzebne. to jak zgoda juz i koniec walki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaWra
wiecie co, ja Was zostawiam, lece pochwalic sie kolezance, jaka mam duza corę. moze jeszcze pozniej wpadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę normalnie porozmawiać. i otworzyć trochę oczy,nie lubię jak tak osoba manipuluję drugimi. Nie będę pisała kto cierpi,gdyby im głupio nie było napisali by to tu na forum,a pisali ze mną w drugim obiegu. To forum dla samotnych nie osób chorych psychicznie. Ona jest chora, bo zdrowa osoba tak się nie bawi, no chyba,że z nudów to robi,ma satysfakcję z tego,że dobrze jej idzie plan. Ale został przejrzana szkoda tylko,że tyle ludzi cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podawaj
bo nie wiadomo, co ci zrobia. kazdy wie, kto zniknal z forum, z nimi lepiej sie skontaktowac, a ci co wiedza, samotna tez znaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOruMmmm
jest po to, zeby mOZNA BYc anonimowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesza i miesza, pokłóciła wiele osób..a biedna pokrzywdzona jest, nie którzy do tyłka jej wejdą. by się przypodobać? bo nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×