Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Kobiety, chciałem baardzo podziekować :D Również za smsy, połączenia itd. Przepraszam za brak odpowiedzi czy nieodebranie połączenia ale moja sieć od północy jest tak przeciążona że ciężko się dogadać :D Tak, wiem - Alebazi zaraz mi powie że mam zmienić sieć, ale i tak Was lubie :D Karmela, sam nie wierzę w to co się dzieje, że to tak szybko :D Ale teraz zostało nam wytłumaczenie starszemu dziecku że jeszcze nie może bawić się z siostrą samochodzikami ani klockami :D Anitka, myśleliśmy że jeszcze mamy czas na negocjowanie imieniu a tu.. Niespodzianka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz ktos racje
alebazi we wszystko lubi sie wtracac, nie tylko w wybor sieci. imie juz wam wybrala? a pozwolenie na wczesniejszy porod byl? teraz czekaj az rad wychowawczych ci zacznie udzielac, bo sama taka doswiadczona i wszystko pamieta, a syna super wychowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i chłopaki, jeśli to prawda, ze mnie olsnilo i znalazlam haslo, to bede miala okazję złożyć Wam życzenia. Chociaż wiem, że z podobnych przyczyn jak u mnie, kilka osob, z którymi bylam blisko, już tu nie pisze, to przeciez zostalo pozostalych kilka, rowniez kochanych. I na pewno (niestety, przyznaje bez bicia-nawet tu nie zagladam, wiec nie wiem) parę nowych -tez fajnych. A, ze w świeta mysli sie o bliskich, a to forum, takie wlasnie dla mnie jest, chce Wam złożyc zyczenia. Zeby Wasze rodziny byly fajne nie tylko na zdjeciu, żeby smakolyki wchodzily tylko w malych ilosciach, za to prezenty w wielkich i niech dlugo posluza lub zostana w pamieci, niech mimo zimna za oknem, bedzie ciepla atmosfera, a swieta niech beda radosne jak te z dziecinstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaWra
u mnie juz prawie po świetach, oprocz Ktosia, to nie bardzo wiem, ktora jak je spedza, czyzby Was brzuchy z przejedzenia tak bolaly, ze nie macie sił pisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Życzę Wam z całego serca Wszystkiego Najlepszego, Dużo radości zdrowia, spokoju a przede wszystkim uśmiechu, JUz prawie koniec świąt,ale szybciej nie dało się zaglądnąć. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my już dziś daliśmy sobie trochę luzu. Spacerek i odpoczynek. Już po dziurki w nosie mamy gości, goszczenia się i oczywiście siedzenia przy stole :D No jedynie prezentów nie mamy dość :P Nie wiem czy Was,ale mnie te święta strasznie zmęczyły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwilę brakło Mariuszka i już cisza i spokój! Kobiety, Kobiety, Kobiety! Piszemy już teraz co się dzieje, jak po świętach ! :D Bo będe jeszcze bardziej spamował Wasze poczty! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spamuj spamuj Mariuszku,żeby każdy taki ładny spam rozsyłał ja w humorze znakomitym,buziaki posyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak moja Księżniczka zacznie jeść i rosnąć to będzie więcej, bo na razie już pokazuje swoje "kobiece" cechy upartości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaWra
hi, jakby faceci nie byli uparci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka - ale faceci zazwyczaj chcą jeść, to kobiety marudzą przy tym :D HAHAHHHAHHAHAHAHH wynegocjowałem imie! Aż ją jak najwcześniej zapiszę żeby Kobieta znowu sie nie rozmyśliła i wybrała jakiegoś beznadziejnego... ! ! ! !:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu, z samego rana koniecznie jedź do urzędu, "bo z kobietami nigdy nie wie o nie wie się" itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki jest plan ! :D:D Gorzej jak będzie zamknięte - ale powiem że byłem a pójdę w tajemnicy w poniedziałek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha dobry jesteś:D Może być zamknięte, bo to sobota:( A w soboty urzędy nie pracują. Chyba, że w Waszym Kraju jest inaczej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Ktosiu, jeśli tylko nie dasz żonie swojego telefonu, to wszystko pozostanie w tajemnicy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz zapiszę imie to niech się dowiaduje :D Wtedy najwyżej tak tydzień będę chodził z podbitym okiem.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak i tak uważam,że Ewelina to najpiękniejsze imię no,ale co tam:D Jak Mariuszek nie słucha to potem będzie żałował,że ma niegrzeczne dziecko:P Po cioci byłoby najgrzeczniejsze na świecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie alebazi
znowu najwazniejsza. ktos cie pytal o zdanie? wlasnego zycia nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana pomarańczo! Jakże ja cię uwielbiam! :) Ja pytałem o zdanie! Alebazi, Eweline i nawet Samodzielną! Luuubie usłyszeć ich zdanie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×