Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Szkoda i żal że ciągle musi z ukrycia pisać, to niestety doprowadza do interesowania się życiem innych. Na tym bambusie znajdziesz duzo bananów dla takiej małpy jak ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak! Pomarańcza wyprostuje a potem w ramach pokłonów przyniesie je do Alebazi! Żeby ona coś miała w ramach przeprosin! :D A potem zjem ja... ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od pomarańczy niczego nie przyjmę! to może być zatrute:D Ktosiu, Ty też powinieneś uważać, masz rodzinę na utrzymaniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko, ale pamiętaj że przecież ten cyrk z pomarańczą zaraz się skończy, zgłosiłaś przecież to do biura kafe to pewnie coś zrobią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam przecież tam dzwoniłeś i mówiłeś,ze kary za publiczne obrażanie mogą być spore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo są duże: Art. 212 KK lub art. 216 KK /nie będę ich cytował bo nie problem je znaleźć/ aczkolwiek wg mojej oceny podlega to pod oba artykuły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Sprawca działał umyślnie, tzn. chciał pomówić daną osobę. Przestępstwo zniesławienia (w postaci zwykłej) zagrożone jest następującymi karami: - Karą grzywny od 10 do 360 stawek dziennych. Dzienna stawka musi wynieść co najmniej 10 zł. - Karą ograniczenia wolności od 1 miesiąca do 12 miesięcy polegającą na wykonywaniu społecznie pracy pod nadzorem bądź potrąceniu wynagrodzenia. - Karą pozbawienia wolności od miesiąca do 1 roku. Natomiast za zniesławienie pokrzywdzonego przy użyciu środków masowej komunikacji (kwalifikowana postać przestępstwa) grozi kara surowsza, a mianowicie: - Kara grzywny od 10 do 360 stawek dziennych. Dzienna stawka musi wynieść co najmniej 10 zł. - Kara ograniczenia wolności od 1 miesiąca do 12 miesięcy polegająca na wykonywaniu społecznie pracy pod nadzorem bądź potrąceniu wynagrodzenia. - Kara pozbawienia wolności od miesiąca do lat 2. takie najfajniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak że Pomarańczko kochana, 360 stawek min. po 10zł dziennie - naweet mnie możesz obrażać :) Ale nie będę się tyle bawił co Iza tylko od razu powiadomię o tym odpowiednie organy :) BĘDĘ BOGAATY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weeez Ty Kasztanie mnie uprzedziłeś!!! Pomarańczo ja tez chcę!!!Mnie też się kasa przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oglądałaś "sędzia anna maria wesołowska?" Może dostać np. 20 stawek po 20zł + okres zawieszenia na rok. I wtedy jesteśmy bogaci! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwilkę zniknęłam i wszystko się wydało:D Moi drodzy, ja lubię się dzielić i chętnie z Wami to zrobię!!!! Także bez emocji, wszystko w swoim czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialowa wiedza
oj, ktosiu, malo wiesz, dziwne,ciekawe, ile alebazi za trucie grozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alebazi, przeciez wiesz,ze ten Bambus Kabel to nie potrafi utrzymać języka za zębami i wszystko musiał wygadać;)Załamka z tym Kasztanem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie trucie? :) Wyrok był z serialu - wiedza jest z kodeksu, podałem konkretne paragrafy nie po to żeby fajnie wyglądało a po to aby udowodnić ale czy ja Pani/Panu każę wierzyć? Nie to nie - nie moja sprawa bo ja mam czyste sumienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialowa wiedza
zeby interpetowac prawo, trzeba sie na nim znac. kolejna sprawa-ja tez mam podstawy do zlozenia zawiadomienia, gdzie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialowa wiedza
ja nie odkyrwam kart, ale jestem blisko podjecia pewnych krokow. a teraz wybaczcie. pozegnam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty się najwięcej znasz:D:D:D Jeśli tak jak na ortografii to powodzenia:D I czekamy na to zgłoszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaWra
a co tu sie dzieje? Jakie macie plany na sylwestra? Moze Wam sie nie spodoba, co napisze, ale dlaczego tak krytykujecie pomarancze? skad wiecie, czy nie ma racji? ja dlatego nie zawieram w necie realnych znajomosci, bo nigdy nie wiadomo, kto tak naprawde po drugiej stronie, a na chwile, na tzw. zjazd forumowiczow, kazdy moze ubrac maske. Ktosiu, ale Ci zazdroszcze tego maluszka. Jak patrze na moja corke, to coraz mniej pamietam jak to jest byc mama maluszka, a coraz czesciej mysle o tym, ze jeszcze chwila i zostane babcia. Czas leci, wiem, ze to nie kwestia roku czy dwoch, ale blizej niz dalej do tego momentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna mama38
Pomarańcza Masz rację. Alebazii trzeba te paragrafy powiesić na suficie, by czytała je każdego dnia, rano gdy się budzi, i wieczorem kiedy się kładzie spać, żeby wiedziała,że to co robi jest karalne. Ja sprawdziłam archiwum Kafeterii, większość wpisów pomarańczowych,są z jej komputera.-najśmieszniejsze jest to,że wypisuje na siebie złe rzeczy. To jest chore. Powinnaś iść do psychiatry,brać leki. Nie potrafisz zatrzymać przy sobie przyjaciół, tylko ich ranisz i bawisz się czyimiś uczuciami. a te wpisy są grą,żeby pokazać,że jesteś wielce pokrzywdzona. Masz grupkę którzy w to wierzą, widocznie odpowiada im Twoje traktowanie. Ale cóż szkoda nerwów.Żal mi Was,że dalej wdajecie się w jej gierki chore. Rozmawiając z Tobą Alebazi wywnioskowałam,że bardzo zostałaś skrzywdzona w życiu, i nie potrafisz sobie poradzić,próbujesz zniszczyć innym świetnie poukładane życie,albo komuś bardziej dowalić,by czuła się ta osoba tak jak Ty,zamiast wziąć się za siebie...to Twoje użalanie się,ale radzę nie w ten sposób, zło powraca. Lubisz zło? bo wróci do Ciebie,jak będziesz tak postępować. Życie w jakimś stopniu jest jednak sprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×