Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Gość sooty30
Hej wszystkim, - jak tam święta minęły? I sylwester (ja przespałam fajerwerki - nie chciałąm konfrotowac sie z moją nową nabytą samotnością)? Niestety widzę, że znowu się atmosfera jakoś psuje. Niestety. A chciałam was wszystkie pozdrowić. I powiedzieć, że mi znacznie lepiej - ale nie znaczy to że jest fajnie. Na razie żyje. Dalej tęsknie za exem. Ale ten zachowuje się bardzo ozięble to nie mam dylematów czy coś walczyć jeszcze czy nie... Oczywiste, że trzeba się zająć sobą choć serce mam złamane. Na wieki chyba. Chciałam zapytać czy może któraś by chciała się z dziećmi wybrać na narty do Chabówki w ferie znaczy 4 lutego...? ja i córka sie dopiero uczymy, ale pomyślałam, że razem byłoby raźniej. Może ktoś ma ochotę dołączyć? Noclegi są tanie od 20 do 40 złotych. Ski pass to około 120 pln za dwa dni. A godzinka z istruktorem 65 pln. Dla dwójki uczestników oczywiście taniej. Ale jak toś nie przepada za nartami to sama Rabka i Chabówka to raj dla dzieciaków na wypoczynek. Będę wyjeżdzać z Warszawy samochodem. Mam w samochodzie 3 wolne miejsca. Ciekawa propozycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina - Jasiowi zdrówka Ktosiu - Tobie siły Sooty - taka okazja mi przemyka koło nosa. Ja bym z Wami chętnie pojechała, ale niestety - nie mam kasy na takie szaleństwa. Tak więc w góry z Toba nie pojadę, ale za to gdzieś na spacer możemy się umówić. Synek zamęcza mnie o coroczny zimowy spacer po Starówce i koniecznie odwiedziny ruchomej szopki - może się umówimy i razem spędzimy fajny dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i się zaczeło
nawet Dudzia się pojawila, a cos na innym forum wolalas pisac, tu ci ktos zabronil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to forum dla mnie wiele znaczy więc nic dziwnego, że tu wracam czasami. nikt mi nie zabronił, ale skutecznie zniechęcił ale radzę sobie bo Ci, z którymi mam przyjemność utrzymywac kontakty nadal są przy mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudnasprawatojestbardzo
Anetko nie bylo moim celem Cie obrazic ani tez wyganiac ale jesli tak to odebralas to przepraszam.Ja tez kilka miesiecy temu myslalam nad przylaczeniem sie do tego topiku ale najpierw przez kilka dni podczytywalam. Bylo tu wtedy troszke wiecej stalych uczestnikow i zauwazylam ze odzywajaca sie nowa osoba byla przez nich ignorowana a z rozmow ich domyslilam sie ze maja kontakty ze soba takze na polu osobistym. Jeszcze wtedy nie bylo tu takich szopek jak teraz wiec stad moje zdziwienie po co sie tak niby mecza z tymi dokuczajacymi im wpisami jesli wystarczy ze beda kontaktowac sie wylacznie prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiezcie mi coś wytłumaczcie bo ja nie czaje. bylem wczoraj z synem w szpitalu - zwichniecie rzepki, na co dziś temp. 39,8 i wizyta u prywatnego lekarza, okazało się że to zapalenie wiezadeł - antybiotyki,leki,maści,zero gipsu bo szkodzi a stabilizator itd. to sorry po co sa te państwowe szpitale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry, wieczorem. Sooty30 - ja 2 poprzednie Sylwestry spędziłam sama ze sobą. W tym roku było już inaczej. Czasem trzeba się zmierzyć z nowo nabytą samotnością, nie smuć się tym. A potem to minie. Miło, że się odezwałaś. Miło, że pozdrawiasz. Propozycja na ferie bardzo ciekawa, fajnie, że ją tu składasz. Może się ktoś zdecyduje (nie w sensie 123Ktoś). My na Śląsku mamy ferie w innym czasie, chyba od 11-go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia, witaj:) Sprawiłaś mi swoim pojawieniem sie niespodziankę i radość. Dziękuję Ci za to, bo wyzwoliło to we mnie bardzo pozytywne uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to nowina
Dudzia, a kto cie tak zniechecil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooty30
A ja się zrobić czarna? Niech mi ktos wyjaśni. Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sooty30, na górze strony jest zakładka -moje konto - wejdź tam i zarejestruj swój nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Sooty30, będzie dobrze zobaczysz. Mówią,że czas, czas i jeszcze raz czas. Z autopsji powiem,że rzeczywiście coś w tym jest:)Zobaczysz będzie lepiej, na pewno nie z dnia na dzień,ale z tygodnia na tydzień juz tak:) Fajna ta Twoja propozycja wyjazdu. Bardzo chętnie bym skorzystała. Tym bardziej,ze wieki nie jeździłam i parę lekcji by mi się przydało:) Niestety mój maluch jeszcze troszkę za mały. dopiero stawiamy pierwsze kroczki:) U nas pogoda fatalna, wieje i leje:( Ale co tam, byle do wiosny:) Miłego dnia dal Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia dla Was ,pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tutaj to
jak nigd się nie kłóci, to panóje cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w 2013 roku!!! Życzę Wam wszystkim spełnienia marzeń tych małych i dużych i tych mało realnych też:) Z braku czasu nie mogę zbyt często tutaj zaglądać, ale mam nadzieję że niedługo się to zmieni. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zapraszam jutro na imprezkę do mnie. Obchodzimy pierwszy roczek:) Tort już czeka, szampan się chłodzi, Także jutro proszę się w prezenty zaopatrzyć i wbijać do nas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne pani poprawialska
roczek zawsze jest pierwszy, a to chciejstwo prezentow to juz przesada. i alkohol na urodzinach dziecka-brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweline, jeszcze tylko czas przyjęcia podaj. Prezent zapakowany już dawno czeka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo bez cie tam nie chca
ale ty i tak wszedzie wejdiesz, żenujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alebazi, Ty o której byś się nie pojawiła zawsze będziesz fajowym gościem:) Oczywiście reszta też:P Czekamy jutro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wiem:D Tak dla przypomnienia... stroje wieczorowe obowiązują, czy raczej dresik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak troszeczke droczę się z Toba hihi Oki, to poszukam takiego naj naj naj... wygodniejszego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, może być dresik, może być mini , kto co woli. Ważne żeby towarzystwo fajne było, takie jak Wy oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i te prezenty
i alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×