Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Ja głównie szczupak, ale innymi drapieżnikami nie pogardzę :-) Okon mój największy 1,70 kg-sukces zycia jak dotychczas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna sztuka.ja najwiekszego to 1,45kg:) ale sandacza to 6,9kg i szczupaka10,3kgale to 6lat temu na mazurach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 kg powiadasz szczupak... No pozazrościć-walka pewnie była ekscytująca... Oj muszę się wybrać na ryby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo samotni rodzice :-) Czyżbym tylko ja zostal samotny na pokladzie?? Nikogo nie ma-cisza :-) Ja dzisiaj miałem męczący dzień... Dały mi maluchy w kość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama mama 35
Witam my też trochę padnięte, ale mała już zasnęła więc mam trochę czasu dla siebie. jak maluchy zdrowe, a właściwie jak mogę to ile mają lat jak chodzą spać po południami moja to tylko śpi w aucie jak wracamy z jakiejś eskapady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz idę spać trzy noce spałem po 3-4 godz muszę odespać bo w poniedziałek do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podobnie i już czuję skutki :-) Już nie ten wiek co się do rana szalalo a później dzień jakby nigdy nic hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to znikaj :-) Ale niektórzy milczą... Chyba już nas nie lubią :-) Mosew na panieńskim szaleje-ta to ma dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ starsza jesteś... 5 lat to nikt nawet by rożnicy między nami nie zauważył :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->max-66 dobranoc, ale jutro się stawiasz na posterunku bo sam do siebie gadać nie lubię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×