Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

hej chlopaki, ogórek i maxx własnie wróciłam i miałam nadzieje że nie śpicie, ale się wytańczyłam i popiłam jestem gotowa na wyjazd , zaprawa zrobiona, byłam najstarsza na imprezie a maiałam najlepszą kondycje i do tańca i do picia , dziewczyny padły a ja czuję niedosyt, wiec czekam na termin wyjazdu samodzielna mamo35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mosew :) chyba muszę zdwoić trening by nie paść na wyjeździe :D miło się czyta że ktoś się fajnie bawił nie wiem jak wy ale ja ostatnio rzadko mam okazje na dobrą zabawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dbry wszystkim :-) W końcu się wyspałem :-) ---> mosew to poszalałaś :) No pozazdrościć!! ---> Maxx-66 no ja chyba też musze potrenować bo wysiądziemy przy nich :-) jak niedziela wiaruchna upływa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo, coś to forum ostatnio szwankuje, ja własnie po urodzinach synka, wszystko sie udało, tort był super, no i znowu cały tydzień przed nami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mosew , no coś zasypia , ale jeszcze jest co do wyjazdu to mam pytanie, czy masz jakieś dobre miejsca noclegowe w Zakopanym? super że urodziny syna się udały, a które jak mogę wiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodziny piąte, hm nie mam miejsca bo ja żadko mieszkałam w zakopcu ale myslę, że problemu nie będzie żadnego, pytanie tylko ile chetnych się zbierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przepraszam bardzo ja i Maxx się piszemy a Wy nas tutaj pomijacie... Ach te kobiety!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pojawiam się i znikam ;-) Opowiadaj jak bylo!! Rozebrał Wam się facet jakiś?? Poszlałyście?? Byłyście niegrzeczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) jedziemy to na razie jest nas 4:D miłego dzionka lece do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten słoneczny dzionek humorki dopisują ? u mnie dobry :D wczoraj chyba wszyscy zmęczeni czyżby dzieci was wykończyły? ogórek, maxx nie boicie się z nami jechać? kalipoe myślę,że bez dzieci, ale nie wiem jak reszta towarzystwa bo widzę,że nas więcej :) :) miłego dnia dla Wszystkich Mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w cale zaczytywałam się w Pratchecie na poprawę nastroju. Dzieci już zdrowe, wyruszyły cetnie do szkoły i przedszkola, syn nie bardzo chciał odrabiać niektóre lekcje, ale jakoś dał się zmotywować. Ten wyjazd, to ogólnie w góry, czy koniecznie Zakopane? Czy koniecznie narty, bo jeśli tak, to chyba trzeba poczekać? Pytanie dla zorientowanych czy istniej sprzęt który łączy w sobie funkcje kamery z nagrywaniem dźwięku i robienie zdjęć, który nie kosztuje majątku? Jakie powinien mieć parametry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kallipoe wolała bym Zakopane, bo dawno nie byłam, ale jak masz inne propozycje to napisz. Co do terminu to podałam wstępnie październik, więc narty odpadają, chyba że............... :) posyła Ci trochę uśmiechu na poprawę nastroju :):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn, ze byłaś w Zakopanem i podobało się? Co najbardziej, jakie góry/szczyty polecasz? Co zdobywamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobało to mało powiedziane, tam jest prześlicznie, szczególnie w takich porach roku jak wczesna wiosna, albo późna jesień , jak jest mniej ludzi. co do szczytów to w jeden weekend niewiele zdobędziemy, ale do Morskiego Oka można się przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo, no u mnie zaczyna sie czas chorob, dziecko jest juz na lekarstwach a mąz go chce zabrac na basen bo przeciez zapłacił-załamałam się co do gór to mi obojetne, ja ciagle w których ląduje więc sie dostosuje, nie pisze sie na pewno nad Morskie Oko, byłam teaz, to jakis koszmar, pijani turyści, laski w klapkach, i tłumy jak na krupówkach- nikt mnie nie zmusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×