Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

coś zmienili w logowaniu bo nie wolno juz wstawiać - w nicku wyskakuje mi bład nie dozwolony znak ale to ten sam stary maxx-66 do osób nowych lepiej się zaczernić (zalogować ) łatwiej i mniej oszustów moze wrócą niektóre osoby na to forum było by miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. jestem samotną Mamą (od 3 lat wdową) . wychowuję dwie córeczki bliźniaczki ... bardzo kocham moje dziewczynki ale czasami samotność potrafi strasznie dokuczać...szczególnie wieczorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że jednak ktoś tu zagląda :) moze znowu forum zatętni życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laff
Cześć :) Jak sobie poradziliście ze świętami? Przed nami jeszcze sylwester. Czy już całe życie będę się czuła tak inaczej? Chyba muszę się wybrać do jakiegoś terapeuty - nie chcę się czuć taka samotna. Ale nie mogę tego przełamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc82
ja jestem samotna od ponad dwóch lat. nie jest lepiej pomimo upływającego czasu. jestem zamknieta w czterech scianach z 3,5-letnim synkiem. tylko praca i dom. samotność mnie dobija. nie widze nadziei na lepsze zycie dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_sia
Trafiłam przypadkiem. Dzisiaj się rozwiodłam. Dobrze i źle. Tylko jakoś brak pomysłów na siebie i syna. Nie narzekamy ale jakoś tak parszywie, kiedy pierwszy wieczór bez jakiejkolwiek "jego" rzeczy w naszym dotychczasowym domu. Może mam "wszystko" ale jednak nie mam już męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość82 mam wrażenie jakbyś pisała o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dwóch lat jestem samotną mamą( z własnego wyboru mam wrażenie jak większość samotnych matek) wolałam samotność w ciszy i spokoju niż bycie z kimś kto mnie nie kocha zdradza a wieczorami urządza awantury i trzaskanie drzwiami.ale czasami żal d**e ściska. Mam wrażenie że już zawsze będę sama. Najgorszy był sylwester... święta to jeszcze z rodziną a w sylwestra zero zaproszeń zero propozycji wspólnego wyjścia od znajomych. Mam wrażenie że odkąd jestem samotną mama przestałam sie liczyć dla świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobne wrażenie, odkat jestem sama z dzieckiem przestałam istnieć dla świata :( przypominają sobie o mnie ludzie tylko jak czegoś potrzebują :( Szkoda że nie ma takiego miejsca gdzie mogli by się spotkać samotni rodzice :( Choś w sumie jak się jest samemu z dzieckiem to trudno znaleść czas w realu na takie spotania, no chyba że razem z dziećmi :) Szkoda że tutaj też temat powoli zanika :( Pozdrawiam i dużo dobrego posyłam dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzielnamama
Hejka ludki to ja samodzielama mama 35 , która ma sklerozę zapomniałam hasła do logowania :( cisza tutaj, niemniej pozdrawiam Was i miłego wszelkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że temat już jakiś czas istnieje. Jestem od ponad roku bez męża - rozwód. Faktycznie polubiłam samotność w spokoju, ciszy. Jak ktoś napisał wolę samotność niż związek z awanturami, zdradami itp. Niestety życie płynie bardzo szybko i po co stale myśleć o przeszłości. Jednak w życiu codziennym brakuje tej drugiej osoby do rozmowy, przytulenia, podzielenia się radościami i smutkami. Świat - czym dla mnie jest świat, przyjaciele z przeszłości - jakoś tak się złożyło że po rozwodzie z mężem wzięłam też "rozwód" ze wspólnymi znajomymi czyli praktycznie ze wszystkimi - nie chce wspomnień, pytań, ich komentarzy. Jak jest teraz, po rozwodzie - już dobrze, lepiej, jakoś żyję choć żal jest, nigdy nie usłyszałam przepraszam i wiem że nie usłyszę, są nowi znajomi, przyjaciele :) ale jakoś tak się składa, że wszyscy daleko :( Tyle z mojej strony. Fajnie, że takie forum istnieje, trzymajcie się bo to ważne dla Was wszystkich . . . i dziękuję, że tym forum uświadomiliście mi, że nie tylko ja to tak odbieram. . . Czy popadam w psychozę :) może to i lepiej haha. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć - tu Dudzia - Samodzielna - mam to samo schorzenie co Ty - za nic nie pamiętam hasła. Może już pole oczyszczone na dobre i czas wrócić na stare śmieci i byc znów wśród Was jak za dawnych dobrych czasów. Jak wymyślę jakiś nowy nick i uda mi się założyć od nowa konto to będę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć tu mee ,muszę pokombinować by przypomnieć sobie hasło,pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja się melduję ...... i tez znowu zapomniałem nicka . Ale to chyba było wiesiek543 czy coś w tym rodzaju .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo brawissimo ( może przez v ,ale olać), może teraz częściej ktoś napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym zmienić nick, ale nie wiem jak to zrobić - weszłam w Moje Konto, ale tam nie ma takiej opcji :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko potem powiedz :, że Ty to Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia widać mój nick???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×