Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Ludzie chodźcie do nas ,blisko ,najbliżej... śpiewała sobie Budka S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już jezdem z powrotem Mee przepraszam ze wziąłem Ciebie za kogoś innego . Dudzia Ty i tak zostaniesz Dudzią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma problemu Wiesiek ,nie znasz mnie więc masz prawo się mylić do woli ;-) idę patrzeć na skoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już sobie popatrzyłaś na te skoki co to będę za godzinę jak przestanie dmuchać? :-D ja też czekam z niecierpliwością - przyda nam się czwarte złoto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no - już skaczą :-) trzymamy kciuki ! "gościu" - a co Ty zniknąłeś szybciej niż się pojawiłeś - może z nami się rozgościsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest forum.gdzie się często samemu do siebie gada co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko to takie jest - ale my - starzy forumiarze przecież przywykliśmy do tego. czasem przecież wystarczy, że po prostu człowiek się wygada i już lepiej. dzień dobry i miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hip hip hura :) udało się :) Hasło działa :) Ale mam powodów do radości Pierwszy że tu zajrzeliście Drugi że mam hasło , znaczy przypomniałam sobie Ech ta starość , wypadało by zmienić login ale z sentymentu zostaje przy starym pozdrawiam Was cieplutko i liczę że z nadejściem wiosny i tutaj będzie więcej kwiatków 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pięknie, a mój login 1-2-3-ktoś jest niedozwolony!!!! chyba mnie już nie chcę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę powraca stara wiara i dinozaury też . Jeszcze chwila i nowi się pokażą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho, ho, ale się podziało, że nas tu przywiało :) komu brakowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przywiało nas . Trochę z ciekawości , a trochę może zefirek dobrych wspomnień zawiał nas . Na kilka miesięcy wycofaliśmy się na z góry zaplanowane pozycie . A z wojskowego punktu widzenia - posuwaliśmy się do przodu ,ale tak aby wrogowie nie szli za nami. Starzy bywalcy będą wiedzieli o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba muszę wrócić pod nowym pseudonimem bo tamten już nie działa :( pisze że nie może być '-' a u mnie parę ich było i polskie znaki które również nie są dopuszczalne... ale jakoś się dało utworzyć nowe konto :D Karmela - mnie brakowało ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie brakowało ! Bardzo ! Mamy przecież mnóstwo wspomnień ! Nie miałam komputerka przez jakiś czas i wiedzę, że tłumu i szału nie ma, ale z ogromną nadzieją czekam na więcej Was :-) Tylko..... tak z drugiej strony .... kto jeszcze niby miałby tu wrócić? No nic - w takim razie my się nie rozpraszajmy i może dojdą nowi goście - oby nie "detektywi" ani inne "świry". buziole mordki moje kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmel_a
Korzystam już z wolnego piątku. Nieprzyzwoicie wcześnie (bo o 17.30 )położyłam się do łóżka, a co tam. To prawda, co pisze moja poprzedniczka i co zakrzykuje Ktoś, brakowało tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze Karmelka - korzystaj bo taka okazja nie często się zdarza :-) ja czekam na mojego smyka - ferie spędził u tatusia i straaaaasznie się stęskniłam i już nie mogę się doczekać kiedy go wyściskam! :-) miłego weekendu Ludziska :-) przed nami imprezowe dni - cieszę się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ludziska :) Miłej już marcowej soboty :) ale ten czas leci szybko ;) Dudzia ja na posterunku jak co wiem co zrobić ;) Wiesiek zna te taktyki jak napisał wojskowe ;) Powoli wracamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekne słonko za oknem , od razu nastrój lepszy ,szykuje sie miły weekend,pozdrawiam Was - udanej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim . Ja dziś chyba nie pisze , bo zbyt nerwowy jestem . Kolejny raz przynajmniej popróbuje powalczyć ze swoim nałogiem . Na razie e- papieroch .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję - znam sporo osób ,które się z tym borykają ,okropny nałóg ,,męczarnia przy próbach wyzwolenia się ,trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po ptakach . Właśnie byłem w sklepie . Ale postaram się przynajmniej ograniczyć .... E -papieroch w gotowości bojowej .W razie czego będę się ratował .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wiesz Gabi - ja mam po prostu "ogon" - czemu chcę zmienić nick od razu zapytał, ale na pytanie - kim jest? - już nie odpisał. ale ja mam to gdzieś - nie piszę tu nic złego - tylko prawdę więc może to czytać kto tylko chce. ja nic złego nie zrobiłam i nie zamierzam kryć tego co zrobił mnie i moim dzieciom ten "gość" i jak się nadal zachowuje. a propo - moje dzieciątko wczoraj wieczorem wróciło - na dworze 2 stopnie, a on ..... bez skarpetek !!!!!!!!!! może się czepiam, ale na moje oko to raczej powinien je mieć na nogach :-( no i właśnie tak to wygląda Wiesiu, ja Ci bardzo współczuję i kibicuję - nie wiem czy ja zbiorę w sobie tyle siły żeby nie palić nawet tego jednego dziennie :-( U nas dziś pochmurno i zimno dosyć - trudno - i tak już bliżej niż dalej :-) pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsza data - 1 marca, wybrzmiewa wiosną. Sprzątam więc, przedwiosennie, między innymi. Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slovenka
hej, weszlam tak z ciekawosci, zeby spRAWDZic, czy to forum jeszcze zyje. i co? same starsze twarze! Dudzia moja kochana, mee i cala reszta! Szkoda tylko, ze od 3 miesiecy cisza ;) Ja tak po krotce-zaczelo sie ukladac, nie jestem samotnym rodzicem, urodziłam coreczke i choc nie zawsze bywa rozowo-poukladalo sie jakos. Całuje Was wszystkich mocno! Dudzia, skrobnij czasem cos na skype! Wysylalam Ci zyczenia z okazji naszych imienin, a Ty milczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×