Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Dzień dobry, zaglądam rano na forum, żeby przeczytać co mnie wczoraj jeszcze omineło, a tu czułostki dudziowo - meemowe, oraz inne miłe wyznania, od razu serce można ogrzać, jak fajnie... więc..., zajdam śniadanko, szykuję sie do pracy, ściągnę ręcznikowy turban z głowy i wysuszę wlosy, i pojawi się odwieczny dylemat kobiecy, co ja mam dziś na siebie włożyć?? bo pogoda niejednoznaczna, nie wiem czy się rozchmurzy, czy bardziej zachmurzy. Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, a co to..., kiedyś była taka piosenka chyba Szczepanika z tekstem na całych jesiorach ty, ... ale nie odnoście tego do - na całym forum ty. Zaczynam rano i co po 12 godzinach znowu tylko ja??? co to mam pisać tak jak kiedyś dudzia i witać sama siebie??: dzień dobry karmel.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wieczór, ja niedawno wróciłam i odrabiam z dzieckiem lekcje. Dopiero dwa ćwiczenia zrobił w wielkich bólach, a ja już jestem nerwowo wykończona. Jak dziś skończymy to może jeszcze zajrzę. na razie Karmelk.o :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, skończyliśmy :-). A teraz śpiewamy "Rozkwitały jabłonie i grusze ...". Już zachrypłam. Dom wariatów :-D Zaraz pakuję młodszego do wanny, potem do łóżeczka i .... chwila na piwko :-). Może się dziś nie nastrugam tak jak wczoraj :-D. Dobrze, że nikt wczoraj nie poruszał zbyt poważnych tematów bo mogłam niezłych głupot nagadać i się skompromitować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, korzystając z tego, że już spokojny wieczór nadszedł, pakuję się do pościeli i zagłębiam w lekturze. Przeczytam jutro rano kto, co, z kim i o czym..., jeżeli w ogóle ktoś tu jeszcze zaglądnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dudziu :) Ano wcięło Wszystkich Ale wiemy już kto z kim :) A o czym to się domyślamy ;) a i jeszcze jak ????? i co z tego wyniknie ;) Pozdrowienia dla mam nowych uczniów :) gumki w dłonie :) Wytrwałości dla tych co z drugiej strony czyli...... nauczycieli :) A i trochę cierpliwości..........oczywiście dla rodziców :) U mnie jakoś leci, na niebie słonko świeci pozdrowienia dla Wszystkich bez wyjątku a 😘 dla tych co wiedzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś rano w samochodzie przed szkołą odtańczyliśmy z młodszym "waka waka" - darliśmy się i skakaliśmy jak dwa czubki. a teraz dla odmiany radio znów przypomniało mi jedną z moich ulubionych piosenek oczywiście o miłości :-). Fantastyczne w niej to, że tak banalną treścią sięga sedna :-) Ona zawsze wzbudza we mnie dławiącą tęsknotę .... eh, ale się rozmarzyłam - a to ani pora, ani miejsce ;-) http://www.youtube.com/watch?v=nJ349g7xLaY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"waka waka" to nasza ulubiona piosenka śpiewamy zawsze jak jedziemy w aucie a grają a do tego moje słonko zapisało się na kółko taneczne i jak w domu grają w radiu to tańczy, bo uczą się układu do tej piosenki dobrze że ten talent odziedziczyła po mamie :) i nie ma gumowego ucha i sztywnych nóg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my dziś jedziemy na eliminacje do Zespołu Pieśni i Tańca - coś takiego jak "Mazowsze". Muszę się rozejrzeć - może mają jakieś kółko dla seniorów to też bym sobie podrygała :-D W planach była Gawęda, ale nijak nie dam rady wozić go na próby :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj był piękny dzień, jutro czekam na lepszy. Pozdrawiam piszących i tych tylko czytających (SM - już sie uaktywniła, Chrupeczka - mało wiele, natomiast znikły całkowicie Kaja i Mama z 4 - szkoda, bardzo szkoda.) Może to chwilowe. Dobranoc (chodzę ostatnio spać z kurami, ale przynajmniej jestem dobrze wyspana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko przyjęli, mnie nie chcieli :-(. Nikt mnie nie chce :-( A ja przeciez mam w sobie tyle talentów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzudziu, gratulacje dla syna, zdolny chłopak - po mamusi (podobnie jak córka SM), a Ty już tak nie utyskuj na siebie i nie kokietuj nas (ty, ty), my Ciebie bardzo chcemy i potrzebujemy, pamiętaj o tym. Pa. Mee, moja droga - dziękuję Ci za całokształt. Dla ogółu powiem,. że mee w każdym kształcie jest kształtnie ukształtowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Za niespełna 7 godzin zaczynam weekend !!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda, że nie będzie tak cudowny jak poprzedni, ale grunt, ze 2 dni bez pracy :-) i wstawania 5:15 :-) !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tuz przed weekendem :) Ostatnim jeszcze letnim, ale ja i tak wole jesień Dzudzu ciebie chcą a jak że , to tylko o mnie zapomnieli :( Miłego spędzania czasu wolnego i długiego spania :) dla wszystkich bez wyjątku pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, mój weekend - po krótkiej wizycie u znajomych - rozpoczęłam od pobiegania ze ścierką aby mieć więcej luzu jutro i pojutrze. Jutro znów musze powalczyć w ogródku i nareszcie trochę czasu poświęcić dziecku. ALEBAZI - moja wyobraźnia nijak nie chce zadziałać - skupiam się i nic mi z tego nie wychodzi :-(. Chyba źle ze mną :-( A gdzie się ludziska pochowali? SM wróciła, reszta zniknęła. Widzisz KARMEL.A - jednak zamęczyłyśmy Maxxia. Ani CHRUPECZKI, ani MATKI POLKI, ani SAMODZIELNEK Z 4, ani KAJI, KAMY, PANDORY i pozostałych. A pamiętacie naszą cieżąrówkę - KIWIANDKOLUŚ ?. Na spotkaniu zastanawialiśmy się czy już urodziła i czy się u niej jakoś poukładało. Fajnie by bylo gdyby wszyscy powrócili i znów nasze forum zatętniło życiem. Eh, chyba już dziś wrzucę na luz, albo nawet pójdę spać - wcześniej niż kury :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego weekendu ,słonecznego ,bez trosk,zmartwień ,gonitwy. Dobranoc sweet dreams. STO LAT KARMELKU!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffff :D wreszcie troszke wolnego, tydzien minął jak z bata strzełił i do tego bardzo pracowice. Jestem wykonczona psychicznie:( Po takich akcjach w pracy juz nie mam ochoty siedziec i cokolwiek pisac. Zreszta nic ciekawego sie nie dzieje, same nudy... Własnie skonczylam male sprzatanko, łazienke zostawiam na rano bo jedna z rak juz mi odpada z bolu:(:(:( PESEL sie kłania :P Jutro i pojutrze bede nadrabiala zaleglosci towarzyskie(jak milo,ze cos takiego ma miejsce)ale kurcze absolutnie nie mam ochoty na piwko. Nie wiem co sie dzieje... :D Kolezanki beda zawiedzione... coz, widac, tak ma byc. wakacje sie skonczyly i ja juz wyczerpałam swoje mozliwosci... :) No własnie apropo - Dudzia, cos sie ostatnio rozszalalas z piciem, raz czytam ze jedno piwko, pozniej ze juz dwa i to w srodku tygodnia hihi Rozbisurmanilas sie kolezanko :P:P:P Wyobraznia Twoja hmmm czyżbyś zapomniała, co to jest cierpliwosc?? :) Chwilke musisz sie skupic a wtedy sama zobaczysz co sie bedzie dzialo;) Marzenia się spełniaja, pamietaj o tym. Moge podac bardzo bobry przyklad wlasny, zcałych sił pragnełam rozstac sie z ex i mam to!!!!! Cierpliwie czekalam i sie doczeklam, mysle, ze to Ciebie przekonało:D Gratul;acje dla synka i wspierajacej mamuni:) Karmel.a przyłaczam sie do życzen mee, choc nie wiem o co chodzi, ale ja jesze + 50 lat jesli dasz rade wytrzymac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alebazi, jasne, że mogę, ale pomożecie?? Mee, Ty niestrudzona dobrze życząca. Ja się już ogrzewam w cieple Twoich słów od rana. Dziękuję. SM - my o Tobie rozmawiamy, więc nie pisz, że zapomnieliśmy. Pewno były jakieś przyczyny, że Cię nie było długo z nami. Ja nie raz też miałam chwile wycofania, bywa, ot tyle, a pewno teraz już będziesz (tak i zaczynasz z zagadkami). Ja np. byłam zaskoczona tym, że nie jechałaś na spotkanie, wiem, że miałaś szkolenie. nawet uważałam, że spotkanie można było przesunąć na taki czas żeby wszystkim pasowało, ale już po i może będzie tak, że za następnym razem dopisze większa frekwencja niż oznaczona cyfrą 4. Dudziu, masz rację, maxxi coś zaniemówił. Co zrobić, widocznie tak ma. Ja też sie cieszę na weekend, mam różnorodne plany, zobaczymy jak się będą realizować. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka Śpioszki :-) Spójrzcie jaki piękny dzień :-) KARMEL.A - 100 lat 100 lat - choć nie wiem o co chodzi, ale przecież każda okazja jest dobra, żeby innym dobrze życzyć :-) ALEBAZI - ja po prostu trenuję przed następnym zlotem :-D Ja dziś pewnie będę tu dyżurna bo nigdzie się nie wybieram - spokojnie posiedzę w domku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudziu, masz rację każda okazja dobra dla dobrych życzeń, a dzisiaj okazja sobotnia, więc czemu nie, przyjmuję i dziękuję. Maxxi - jeszcze się rozpiszesz..., tylko zagości odpowiedni temat, lub nowe osoby na forum Cię wciagną w dyskusję, bo widać stare koleżanki Ci już nieco spowszedniały, ale przynajmniej nas jeszcze ładnie pozdrawiasz. To też ważne. Mee, zerknij na jezioro czy rowerki na przystani kołyszą się na falach, może byśmy tak wiesz... coś zaplanowały? np. jakieś regaty na koniec sezonu żeglarskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARMELKA - ja już wiem co to była wczoraj za okazja - a Ty nic się nie pochwaliłaś :-). ALEBAZI - upiekłam dziś buraczki. Zjadłam sama grubo ponad 1 kg - chyba się ocielę :-). Ale warto było - wyszły przepyszne. Miał być dzisiaj luz, ale nic z tego nie wyszło - znów ogarnęło mnie szaleństwo sprzątania i znów BARDZO I PILNIE potrzebuję masażysty !!! Tio chyba jednak starość ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudziu, a czy ja wyglądam na chwalipiętę? Mee też się nie chwaliła. Tak samo Maxx. Nie każdy uderza w fanfary. Smażyłam dzisiaj dorsza na obiad, miał być z przepisu podanego w pracy, ale przepis się zapodział, więc był w standarcie - tzn. panierowany, ale smaczny. Siedzę tak i zastanawiam się nad wyjazdem do znajomych. Zaproszenie mam, ale jakiś leń mnie naszedł, chociaż później mogę żałować. No nic, chyba się pomału zbieram, myję włosy, zakładam coś i komu w drogę temu czas. SM będę niedaleko Ciebie, jakąś górkę obok. Do jutra.. i jeszcze apel..., niepiszący piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałam buraki gotowane, pozniej z zasmażką,młody tak wymyslił, tez pyszne,ale nie zjadlam az tyle co Ty Dudziu:P No własnie czas mi ruszac w droge,ale jeszcze weszłam sprawdzic co sie dzieje na forum... aaaa oczywiscie nie spie od 4.19:( to wypiłam 2 kawki i uporzadkowałam przy zlewie w kuchni kamień z wody i wywaliłam przerdzewiała suszarke na naczynia-miała zaledwie 3 lata:( Poszłam zakupic nowa(az mnie cos sciskało w dołku,bo mialam wydac na to az 50zł)lecz ceny poszly zbyt wysoko w góre i zakupilam taka za 30 zł.Jak ma mi sie znowu tak szybko zniszczyc,to za mniejsza kwote! Łazienke tez posprzatałam,wiec mam na jkis tydzien spokoj:) Spokojnego popołudnia dla tych co wybywaja i tych co pozostaja w domkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelek nie bój żaby nikt wam nie dorówna ;) i na pewno nikt nowy nie zwróci mojej uwagi lepiej niż stałe bywalczynie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem :D A ja wiem, a ja wim i też nie powiem :P Ale to nie takie trudne jest do odgadnięcia :D Wypiłam wczoraj dwie lampki wina własnej roboty z czerwonej porzeczi (i prawie zasnęłam po nim:) ) niech sie umywają te wszystkie wytworne sklepowe wynalazki.To była rozosz dla poniebienia. Nastąpiła zmiana planów i mam niedziele tylko dla siebie, więc pójdę sobie na Zdrowie,na bardzo dłuuuuuuuuuuuugi spacerek i może jakieś lody. Ma być tak cieło i słonecznie,to wykorzystam może juz ostatni raz w tym roku... Wypije jeszcze jedną kawę i uporzondkuję szawke z lekami:) Miłego, ciepłego i bardzo leniwego dzionka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxxi- jak tak mówisz, to tak jest,- a żaba hmmm.., w zależności od tego jaka jest, jak mała, to mogę się nie bać. Jak ja lubię takie ciche, nieśpieszne poranki niedzielne i uprawianie słodkiego lenistwa łóżkowego. Dla praktykujących podobnie - piąteczka. Dudzieńko - odnośnie podziekowań wieczornych, to my żyjemy prawie jak w komunie, wszystko pozostaje w rodzinie forumowiczów i nie ma się nad czym zastanawiać tylko czynić i uskuteczniać przyjemności, choćby przez pogaduchy. Dobre słowo, szczególnie wzajemne, jest teraz w dużej cenie, bo ciężko o nie. Popatrzcie, tydzień temu byliśmy na spotkaniu...., coraz lepiej się poznajemy, coraz lepiej doświadczamy siebie. Mam nadzieję, że ten trend się nie zmieni, a wręcz będzie się dalej rozwijał w tym kierunku, ku tworzeniu obopólnej przyjemności i zażyłości, czego nam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×