Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Witam , jak jeszcze mnie pamiętacie Ja dzisiaj tez na wolnym , bo mamy zebranie w szkole a z racji mojej pracy bym nie zdążyła. Więc się urlopuje :) ale trochę zagonione te moje urlopowanie bo chce jak to ja nadrobić zaległości:) a jeszcze obiecałam słonku że pojedziemy na basen :) Nie wiem jak u was mamy pierwszoklasistów , ale ja ostatnio bardzo lubię gumkę myszkę. Moja mała pisze literki w zeszycie a ja gumuję aż uzyskamy pożądany efekt :) i tak jak na forum jest kopiuj wklej tak u nas w zeszycie napisz - gumuj :) Widzę że na spotkaniu super się bawiliście i tak trzymać :) Manie było żal że z Wami nie pojechała, ale takie życie :( nie można mieć wszystkiego na raz :( może na następne z wami pojadę, pod warunkiem że mnie zabierzecie :) Pozdrowienia dla Wszystkich bez wyjątku :)😘 Miłego dnia choć dzisiaj 13 i mnie pech prześladuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia, ale wytoczyłaś działo...., to chyba nie o nas i nie o mee, no co Ty, wychodzisz z armatą na komary??, to nie tak, to były podchody humorystycznie, żarcikowe, nie na takie dramatyczne zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a.. i jeszcze w sprawie sprezentowanych michałków, to maxxi pewnie uważa, że z Ciebie już taka słodka kobieta, że wiecej słodkości byłoby już nadmiarem, a ja moja droga, wciąż muszę jeszcze pracować nad sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje myśli kierują się w inną stronę. pamiętasz co MAXX kilka razy powtarzał - "facet musi czuć, że ma za co złapać". Widać mnie już wystarczy - za to nad Tobą zdecydowanie trzeba pracować. Myślisz, ze po co on Cię zabierał do cukierni i pasł wszystkimi dostępnymi smakołykami :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wymyśliła..., Ty błyskotliwa riposto!!!! a maxxi pasł mnie tymi smakołykami żeby zatrzeć zgromadzony na śliniankach zapach boczku ze sklepu mięsnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko znikłem a tu takie gruchanka :D miłego dzionka sikoreczki i trzymac tak dalej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaaaaaaaaaaaaaaaa Jaka wywiązała się tutaj rywalizacja, FIU FIU Dziewczyny, wobec tego ring wolny a ja jako sędzia:D Popatrze sobie z boczku(uwędzonego)i nie bedę Wam przeszkadzać:P I wyobraźcie sobie, że też zostałam obdarowana przez rodzyneczka-michałeczka,nieco wcześniej niż Wy, wiec spokojnie Dudzi, wszystko pozostało w rodzinie;) Samodzielna Mamo,nawet nie mysl o opuszczeniu nastepnego spotkania!!! Nie pisałam jeszcze, ze po powrocie do domu ze zlotu,zastałam zniszczone moje wielkie łoże:(:(:( i wystawiłam zakaz imprezowania pod moja nieobecnosc-koniec z "wandalizmem"nieopierzonych gości. Normalnie wpadłam w furie, gdy zobaczyłam co zrobili:-o:-o:-o Oczywiście naprawa nie wchodzi w gre. A tak po ciuchu, to cholera, takie badziewiaste meble teraz jednak produkuja, ale ciiiii nic młodemu nie mowcie:D Co nie zmienia faktu, że chyba jakies słonie byly w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia Moja Ty Trzepnięta Kobieto popłakałam się ze śmiechu .To z powodu tych pusch up włosów ta Grochola? Miłość odwzajemniam jak bum cyk cyk.Mogę śmiało powiedzieć ,że jest to miłość od pierwszego wrażenia nawet.Zapomnij o tym "nie w typie",bo to tyczylo li i wyłącznie orientacji a nie porozumienia dusza z duszą,zwariowanie ze zwariowaniem. Ja też żaluję ,że mnie z Wami nie bylo,jeszcze pamiętam jak machałam Ci w Sosnowcu na peronie i jak było żal ,że odjeżdżasz. Jeden warunek Dudzieńko-musisz zgodzic sie na wielożeństwo ,bo...ja serce moje oddałam też pewnej wspaniałej Panience,której jak nie widzę parę dni to mam milion wrażeń i zdarzeń do opowiedzenia.Buziaki Karmelko. To co Dudzia?Przystajesz na pomysł życia w komunie ?Potem jak przystało na Grocholę napiszemy powieść o życiu stadnym osób pozytywnie ześwirowanych.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEE - ja się godzę na wszystko byle tylko Ciebie nie stracić :-). Zresztą po takich spotkaniach to komuna nie jest mi obca i w ogóle mi nie przeszkadza. Z takimi jak Wy to ja na koniec świata się udam -nawet piechotą. JESTEM WASZĄ FANKĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem pieprznięta, ale mam wielkie serce :-). Tak więc MEE - trójkącik, czworokącik czy nawet ośmiokącik - proszę bardzo - wchodze w to !!! :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda Kobieto,że tak daleko mieszkasz,baaaardzo szkoda,bardzo bardzo bardzo szkoda 👄 Nobel dla tego ,kto wymyślił internet,komórki,skype,smsy,zresztą dla TAKICH OSÓB mogę nawet zapylać na pocztę , znaczek kupić ,napisać list i polizać kopertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEE troszke wpadnę Ci w słowo, dziś już tylko znaczki lizać można :P Koperty są już samoprzylepne :D:D:D Och... Dudzia, to żadna tajemnica przecież:D przypomnij sobie tylko o której ja godzinie poszłam spać a wszystko bedzie juz jasne:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak ten świat do przodu poszedł -samoprzylepne koperty ;-) ,za moich czasów takich ulepszeń nie było :-),no to zostaje do polizania znaczek Dudzia-ja cały czas pamiętam o pewnym komplemencie i o moim długu wobec Ciebie,wiem też ,ze obiecałam Ci ten wyjazd,niefajnie nie dotrzymywać słowa i źle mi z tym,ale nie nadaję się na razie na balety,imrezy ,tańce hulańce-mam sprawę o wymeldowanie,mam miesiąc do rozwodu,upijam się na smętno,dajcie mi trochę czasu ,proszę. pisała Grochola Ludź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudziu, bo to Alebazi przecież dwukrotnie zaznaczała, że na innej imprezie była, tylko takie rozwiazanie przychodzi mi do głowy, bo żebyśmy we dwie nie wiedziały o co chodzi??, chyba, że maxxi będzie w temacie, tym bardziej, że był sprawcą owej tajemnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem MEE. rozumiem i nie mam żalu. tylko się za Tobą stęskniłam. I przestań wreszcie o tym długu - nie ma go i nie było. To co CI powiedziałam wypłynęło szczerze z mojego serca i to tylko i wyłącznie bezinteresownie. Ja już jestem taka szczera Kaśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola, hola, ej Grochola, ale fajnie Ci to Dudzia wymyśliła..., u nas czasu jak na... lekarstwo.... (a myślałaś, ze napiszę, jak marasu - nie, nie..), po prostu szkoda go marnować..., chociaż są wyjatki od reguły i dla Ciebie ten wyjątek zastosujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia-Ty mi w 1 sekundzie podniosłaś podupadłą samoocenę,wiesz co to znaczy? urosłam,nagle,ożyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytajcie wszyscy uważnie to co wyżej napisała MEE - Wasza stara Dudzia jeszcze czasami na coś się przydaje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia ja Ci za to życzę dwóch blond dziewczynek ;-) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×