Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Chętnie, ale Mariusz podobno urzadza niedzielny obiad połaczony z parapetówką u siebie ;) Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre słowo też Cie tu spotka,nie narzekaj tak bardzo:) Ale musisz uważać, bo tu jednak jest babiniec....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u mnie w piatek będzie serniczek i troszke szampana.... To weekend mamy juz zaplanowany BOMBA, jak sie bawić, to sie bawić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Mariusz może mnie zaprosi? :P Nie mam nic przeciwko :D Byle tylko do stołu podał coś konkretnego ;) No, no Mariusz - ja tam widzę że zdanie o tobie jest już tutaj wyrobione :) i to na pozytyw bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak - obiadek na dzień po imprezie musi być! Najlepiej rosołek :P Alebazi - ja się piszę na tego szampana i serniczek :) i to dokładnie w tej kolejności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alebazi - Z takiego pipidówka co się zwie Lubań :D Na dolnym Śląsku :) Eweline - A czy Mariusz aby na pewno umie gotować?? ;) Nie chciałabym się rozczarować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przepraszam Mariusz, coś mi się ubzdurało, że to Alebazi pytała mnie skąd jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo... tak? :) Jak miło :) Skąd jesteś dokładnie Eweline (jeśli można spytać)? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Będzina :)A co do Mariusza to nie wiem czy umie za to mogę Ci powiedzieć, że prasuje super ;) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIZUSIE - teraz to piszesz, a wcześniej to nikt się za mną nie wstawił :-D. I pamiętaj, ze oprócz żarcia to jeszcze COŚ mi obiecałeś :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweline - Z Będzina na Górnym Śląsku?? :) Ja mam blisko rodzinę. W Czeladzi :) Dudziu - Ależ zapraszamy :) Mariusz stawia :P No, no, Mariusz - to zapraszam cię do mnie na wielkie prasowanie, bo jest to jedno z tych zajęć których akurat nie znoszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweline - No to jak kiedyś będę w Czeladzi to wpadnę do ciebie do Będzina na obiadek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica'80
Witam Wszystkich :) Tak sobie czytam i czytam i wnioskuje,ze jednak w pojedynke nie jest az tak zle?!!! Decyzja podjeta ,8 miesiecy separacji za mna. Tylko serce sie kraja kiedy moj 3 letni szkrab ciagle pyta o tate. Brak mi sensownych argumentow. A mialo byc tak pieknie.10 lat diabli wzieli... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×