Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość Cheryll
Ja rodzilam nie w Polsce i bylam po cc wiec to troche inaczej, ale najbardziej mnie zastanowilo to bieganie po sklepach na drugi dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Chyba Gracha masz racje i tak bylysmy pomaranczowe :D ale ty sie tak dziewczyno nie martw. Wiem ze bylas tu jakis czas i sie zaangazowalas. Naprawde mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
zobaczymy ,co jeszcze wyniknie, zmienimy nicki i będziemy żyć dalej z nowymi doświadczeniami.......Cheryll żegnam się na zapas z Tobą i resztą dziewczyn,pewnie kiedyś się spotkamy,ale czy się rozpoznamy? jeszcze tu trochę pozaglądam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i nastala chwila prawdy
No i wlasnie dlatego dzis juz nie wytrzymalam, bo najzwyczajniej bylo mi szkoda Grachy ...Moja przyjaciolka tydzien temu urodzila i narzekala, ze pomimo iz i ona zdrowa i dziecko rowniez, to ze szpitala wypuscic nie chca, chociaz szpital przepelniony, z lozkami na korytarzu...mialam wlasnie zapytac Goski w ktorym szpitalu rodzila?:o Dziewczyny, zaczernijcie sie wreszcie i juz, ja nie musze, po prostu wejde raz jeszcze w swej "czarnej sukni";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
i ja Cie zegnam, trzymaj sie i postaraj usmiechac :) to naprawde pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
wejdż,wejdż,dobra duszo,a zaczernić sie nie umiem,ups..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i nastala chwila prawdy
Nie uciekaj Gracha! Przeciez to nie Twoja wina! Do licha! Trzeba sie liczyc z tym, ze w swiecie wirtualnym pelno jest ludzi z bujna fantazja, co nie oznacza, ze WSZYSCY!!!!!!!!!!!!!!! Zagladaj tu, prosze, bardzo lubie Cie czytac i Cheryll rowniez, moze dolaczy ktos jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
musisz sie zalogowac na stronie wtedy wybierasz nicka, wpisujesz haslo i tylko Ty mozesz pisac z danego nicka, ktory bedzie czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uciekaj Gracha! Przeciez to nie Twoja wina! Do licha! Trzeba sie liczyc z tym, ze w swiecie wirtualnym pelno jest ludzi z bujna fantazja, co nie oznacza, ze WSZYSCY!!!!!!!!!!!!!!! Zagladaj tu, prosze, bardzo lubie Cie czytac i Cheryll rowniez, moze dolaczy ktos jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
wejdz na moje konto, wybierz nowego nicka i haslo i bedziesz czarna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
A no wlasnie w tym swiecie wirtualnym mozna sie niezle nadziac, ale ludzie tez lubia tak bardziej incognito otworzyc sie na swiat. A to daje nam tylko internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
niente???????????????? zostanę,dziękuję za miłe słowa,ale grachą pozostanę tylko tu.dzięki za informację.coś mi się zaczyna dziać,strona nie zawsze wskakuje i nie wszystkie wpisy się zapisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
wiecie,co ,w sumie to mi ulżyło,idę po zakupy i chyba jakieś piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Mialam sie zaczernic ale juz kiedys mialam tu konto i zapomnialam, teraz na pewno sobie nie przypomne :D A poza tym dobrze mi z pomarancza dopoki ktos sie nie podszyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
udanych zakupow, czasem trzeba poszalec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano ja...w pewnym momencie przestalam pisac, kiedy wlasnie zaczelam cos podejrzewac. Nie udzielalam sie wlasnie dlatego, ze czulam nieszczerosc, jednak zagladalam codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja udanych zakupow zycze oraz zimnego, smacznego piwka! :) Pozdroweczka Gracha i Cheryll!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Dzieki Niente szczegolnie za szczerosc. Jesli tu bedziecie wchodzic to i ja bede. Ale poki co musze nakarmic malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co Cheryll. Ja bede, bo Was polubilam...mam cicha nadzieje, ze jednak topik nie zginie...🌼 dla Ciebie i Twojego Maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie... hmm... nie ma to jak zaufanie... gracha nawet ty?! myslalam ze chociaz ty jestes ze mna no ale... jak widzialyscie sa rozne posty z mojego loginu... ale nie mam co sie tlumaczyc bo nikogo nie oklamalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Mamusiu a gdzie rodzilas? i jakie szczepionki mialo twoje dziecko ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekasz Cheryll trochę na odpowiedź, Mamusia musi gdzieś w necie poszperać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
wlasciwie przy odrobinie inteligencji teraz mozna znalesc wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj i bez inteligencji także ;) Mamusiu, powiem jedno :nie poniżaj się jeszcze bardziej i tak już namieszałaś. Gracha przeżywała każde Twoje, rzekome niepowodzenie, a ty tam miałaś ubaw po pachy...Idź lepiej i zajmij się...Wojtusiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
a swoja droga to troche nie rozumiem takiego zachowania, bo w imie czego?? jak ktos ma bujna wyobraznie to powinien ksiazki pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
jestem,piję zimne piwo i gorącą kawę,nie wiem,co lepsze!!! Gosiek-inne posty? nie znam się na tym,ale nie sądzę,żeby dało się pisać z cudzego czarnego nicku.na tym topiku pisałaś sama-6mc.-przyspieszenie-8mc.-przyspieszenie-poród w terminie,1dzień po porodzie wypuszczają matkę śmiertelnie chorą,po utracie przytomności,dużym upływie krwi z dzieckiem,któro miało problem z oddychaniem.ta matka na drugi dzień śmiga po sklepach z poparzonymi plecami,noworodek ma jakieś bardzo długie przerwy w jedzeniu,nie masz problemów z oddychaniem,przy złamanym żebrze,mąż tak opiekuńczy-nie zauważa złamanego żebra,zmieniłam nick-pisząc z tego samego...............tylko po co ja się produkuję...........radzisz sobie sama,to chyba nie zginiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Gracha ja sie tez bym zastanowila nad piwem ;) ale chyba sie skusze na kawe z baileysem - tak na poprawe humoru. A jak sie udaly zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
sorry,co yo baileys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
zakupy,takie zwykłe-głównie żarełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×