Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość Cheryll
Gracha i tu o pogadanie chodzi :) a sama wiesz jak to potrafi dobrze zrobic. Motylu to jest forum publiczne spotykaja sie przypadkowe osoby, wybieraja sobie nicki i gadaja, albo tylko cos pisza, setki ludzi tysiace twarzy. A kazdy w innym celu - dla zabicia czasu, akceptacji albo w poszukiwaniu bratniej duszy. Dzis tu jutro tam wazne zeby bylo milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Hm... no wlasnie akceptacja... ja nie czulam sie za bardzo akceptowana przez was, bo jakas dziewczyna was oszukala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Możesz powiedzieć w jakim momencie nie czułaś się akceptowana? Miałyśmy wątpliwości,to w żaden sposób nie oznaczało dyskryminacji Motylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
np. wczoraj. ja jestem w tej sprawie przewrazliwiona. kazdemu chce dogodzic.. zaskoczyla mnie wasza reakcje,to ze ja jestem goska,ze was oszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
. ja tez ide bo widze ze nie ma z kim rozmawiac. Tu ja poczułam się nieakceptowana. Cheryll powiedziała tylko,że zawsze można porozmawiać z Gośką,nawet nie Gosiek. Interpretacji mogło być wiele, niestety to Twoja reakcja wskazała nam tok myślenia. Po dzisiejszych rozmowach jest inaczej,ale poczytaj i zastanów się jak Ty reagowałabyś na naszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Motylu badz soba nie musisz wszystkim dogadzac. W relacjach miedzyludzkich nie zalezy zaby kazdy mial takie samo zdanie ale umial bronic wlasnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Dobrze,masz racje. moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Ja staralam sie. moze chwilami za ostro i za to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Źle mnie zrozumiałaś,nie Twoja wina.Zasada akcja-reakcja.Szybko się potoczyło,tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej Dziewczyny! 🖐️ Może i ja się wypowiem w sprawie Motylka vel Gosiek ;) Słuchaj dziewczyno, nie przeszkadza mi kim jesteś, możesz być Gosiek, Motylek, Chrabąszczyk itd. Tu chodzi o kwestię zaprzestania bajarzenia. Powiedz mi, po cholerę to wszystko? Czy my tu tworzymy jakiś "nadtopik", do którego wkupnym jest posiadanie koniecznie dziecka, męża, narzeczonego, pracy, studiów, mieszkania, domu, motoru, działki itd. itp? Otóż NIE! Tu może pisać każdy! I ten z wykształceniem podstawowym (czyli nastolatka) i z zawodowym, i ze średnim, i z wyższym, i z doktoratem itd. itp. Po co kreować się na kogoś kim się nie jest? Nam o to właśnie chodziło, nie o to ile masz lat i czy przypadkiem nie jesteś za młoda na pogaduszki z nami? Fajnie właśnie tak czasem zebrać się w jednym miejscu i powymieniać poglądami, gdzie piszą młode dziewczyny i nieco starsze pierdziawki :P Co do mojej nieufności. Cóż, istnieje takowa, to fakt i to, że jestem wyczulona na tym punkcie to tez prawda, dlatego czuję kiedy ktoś "nagina", a Ty tu trochę naginasz, zupełnie niepotrzebnie, naprawdę! Nie będę pisała co wg mnie jest kłamstwem, a co nie, bo to zbyteczne-sama wiesz o tym doskonale. Pisz z nami jeśli masz ochotę, ale przestań w końcu robić z siebie kogoś, kim nie jesteś, po co? Zobaczysz z jaką łatwością wtedy przyjdzie Ci rozmawiać z nami. Bez krętactw, matactw i fałszu. Najgorzej jest się w pewnym momencie samemu pogubić w tym wszystkim i później właśnie wychodzą takie "hocki-klocki". Także przemyśl sobie wszystko na spokojnie i jeżeli masz ochotę tutaj się udzielać -ja nie mam nic przeciwko, zresztą nie mogę mieć, bo to nie mój dom, a forum. Co najwyżej sama w końcu zwieję ;) Ok, koniec ględzenia...Co tam miałam do powiedzenia-napisałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Niente! Stałam dziś za twoimi plecami na przejściu,skrzyżowaniu,blisko apteki.Nie byłaś sama.Miło było Cię zobaczyć! Zajrzyjcie na temat"Ułóżcie ze mną wierszyk",ja padam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Przepraszam-Ułóżcie ze mną wiersz o miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Niente ja sie chyba z Toba nie dogadam. dlaczego uwazasz ze klamie? bo mialam takie zycie a nie inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku, ja co miałam do napisania-napisałam i nie chcę już do tego wracać. Jeśli nie chcesz ze mną rozmawiać, szanuję to, bo przecież na forum zmuszać się do niczego nie będziemy, także spoko-luz! 🖐️ Gracha...ja ciągle gdzieś Cię wyglądam jak jestem w pobliżu...co za pech...to przez ten nieoczekiwany deszcz :( Nie widziałam Cię , buuuu. Tak, tym kimś to była moja córka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nie płakaj......wiedziałam,że to Twoja Córka,rozmawiam z mężem,wrócę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ok, wytarłam glutka i już staram się nie płakulkać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
No,grzeczna dziewczynka! Podobało mi się mimo świńtuszenia.Czytałaś całość? Poza wpadkami,nie powiem Ci co tam pisałam,jestem zielona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Hej Niente /nie umiem robic tej lapki/ Jakos trudno Cie spotkac, ale dzis sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Cheryll,to tak- [ cześć ] ....tylko nie robisz spacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Dzieki Gracha, juz umiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
[ serce ] [ kwiatek ] [ zły ] [ beksa ] [ cool ] [ śpioch ] [ usta ] [ wściekły ] [ ziewam ] zasada ta sama -spacje usuń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nie ma za co,polecam się na przyszłość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Cheryll! 🖐️, właśnie miałam pytać gdzie jesteś? Maluszka pewnie szykowałaś do snu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Wlasnie czytam topik z wierszem milosnym - jest po prostu genialny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Niente,przeczytałaś? Dawno tak się nie uśmiałam.Świetny pomysł,mogliby powtarzać,jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Chcę jeszcze! Rymować! Rymować! Rymować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Niewiem niente dlaczego uwazasz mnie za oszustke,tym bardziej ze nie masz podstaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×