Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

he he dobre zawsze się znajdzie drzwi na których nam zależy :) :) najwyżej wymalujesz na dachu duże 5 :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello Robaczki🌻 nie wiem jak u Was ale u mnie Sahara...;) a jedyne widoczne gołym okiem osobniki to starsze pary na ławeczkach w cieniu :)reszta pochowana und nad jezziorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze bo wypoczynek Tobie się przyda :) :) ja praktycznie już skończyłem ale zanim tu wszystko pozbieram i pozamykam to jeszcze troszke mi się zejdzie , a to są uroki pracy u siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szukałem ale tabliczki Diabliczka nie było i nie trafiłem :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to skończyłem ale w sumie to mnie się nie śpieszy a zanim do domu trafie to jeszcze się zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm no Wiesz zemną jak z dzieckiem zmieniam samochód na szybszy i jade :) :) tylko przyjade a tabliczki nie będzie i znowu spowrotem :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no alle zamiary były Di ;) a że namiarów nie było to sie skonczyło na telepatii ;) dlatego nic nie czułaś ,bo to delikatnie byc miało ;) uciekam Skarbeńka do reala🌻dosyc lenistwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam isc miałam...ale po rannej dosc niefajnej sytuacji jakos przeszły mi chęci i humor...skapitulowana w majtach szffendałam sie po mieszkanku zahaczajac o ksiazke i wygodne poduchy...zrobiłam dzis sobie Dzień Lenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wieczorka Diabliczko ja też dziś się chyba znieczule jakimś zimnym piwem :) :) Diablo nie pytam co tam rano moge się tylko domyślać czasami taki dzień lenia też się przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm jak by to ująć musze szybko się przemieszczać taka praca:) :) i to chyba w niej lubie najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tak wiec sciagam majne różową sukienke i ide zmyc z siebie dzisiejszy dzień...mały własnie zasnął...czeka mnie sobota w domciu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe tegoż dnia pozwolimy sobie na tequile;) bedzie morowo:) ale opijemy dzien wczesniej ;) w adekwatnej dacie zdezerteruje do city narobic bałaganu ;) :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×