Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

wiesz jak pakistańscy lekarze leczą w Anglii? - co dolega? - kostka boli. - znaczy noga boli? - tak noga boli. - jak noga boli to nie używać. nie chodzić! Next. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam lubie Twoje towarzycho :P nie narusza ono piekeła...poki co wciaz władam doń kluczem,ktorego chyba nikt nie znajdzie :P tym lepiej zaś dla owego znaleźcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi...źle...powiedz,kiedy bedzie lepiej?kiedy ta karta sie odwroci?kiedy napisze tu-"jestem szczesliwa"? Fifi...czasem mysle,ze to zbyt wiele na moje ramiona.Udźwignełam taki ciezar i od pewnego czasu czekam na urlop od bólu.Nie nadchodzi...a wiesz,jak sie człowiek czuje,gdy zmaga sie z czymś a ukojenie nie nadchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi...uciekam juz...cyferki i literki ze zmeczenia mi sie przestawiają...powiem Tobie jedno-nigdy nie sądziłam,ze bedzie tak ciezko...nigdy nie sadziłam,ze przyjdzie taki moment,ze wejde do koscioła i pierwszą myslą jaką "wypowiem" bedzie-Boshe weź zycie moje,ja juz go nie chce...{śpioch]😘😍 Fifi😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ave Robaczki moje😘 ja tylko na chwilke wpdałam buziakiem Was przywitać przy popołudniowym aromacie kawy 🌻 u nas potworna zimnica wiec wycieczek w moje rejony poki co nie polecam :P😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diebołku co tu robisz niemal o anielskiej porze??to chyba tylko ja jako przedstawiciel Nocnych Marków siedze dopiero o północy ...a wtedy na zacne piekielne towarzycho koncertowo nie trafiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha:O prosze miec litość dla moich dzisiejszych błędów orto-składnio-gramatico :O to brak czekolady w organizmie ...:P fiksacja słodyczoodstawienna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w sumie dzielimy podobny los bo mnie kocha wysiadła podczas biegów ,opuchła do rozmiarów na tyle strasznych,ze nie smiem na nią spoglądać:P a teraz sobie piję kawcie i zastanawiam sie co zrobic z dniem dzisiejszym w ciągu dalszym :P widzisz:Pmowiłam,ze Twoja Luba sie odezwie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi😍alle miałam dzien...rano zwiało mi transportto :O zresztą pozniej tesh :O puby wypełnione po brzegi...Poznań hula zabawowo ,zwłaszcza męskie grono...;) cieezki ale nawet w miare dzien ;) przyniosłam Wam słonko...przynajmniej u mnie swieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero wrociłam Kochanie😘 powiem Ci coś...jesli juz dopadł mnie (mnie!taką prawie mnie nie do zdarcia) taaki dół,ze nawet znajomi ,którzy starają sie jak mogą ,by mnie podnosic z niego,są praktycznie bezsilni...to jest źle.Myslałam,ze najgorsze przede mną...a konca nie widac.Wczoraj chwile kreciłam sie po kaffe i w sumie miała racje pomereńczka mowiac,gdzie ten moj optymizm...wywiało...znajomi dzis mowią-zobaczysz,jeszcze nam powiesz,ze na takie szczescie warto było czekac-ale jakos trudno mi w to wierzyc...jest mi ciezko i finansowo i emocjonalnie i społecznie i krde na całej linii :O czasem czuje sie jak matka Polka,facet z krwi i kości,bagażowy,pokojówka,monter,hydraulik,złota rączka ,kobieta w teorii w jednym...kostka osiagneła chyba apogeum bólu a jesli ja juz kuśtykam z grymasem bólu na twarzy to swieta mateńka nie poradzi :P musze dotelepać sie do medyka :O do tego mama nie odpusciła z tymi naleśnikami z bitą śmietaną,u znajomych tez sie skusiło na cuś smacznego i tak siedze tu jak ten mops nadęty z miną nie do pozazdroszczenia aczkolwiek można by sie z niej ponabijać :O siorka tez mi dzis dopiepshyła,ze swoje lata mam i powinnam myslec o sobie wyłącznie w kategorii matki polki bo faceta to ja nie znajde a raczej nikt mnie nie zechce bo to i owo juz nie halo :O eks i jego wiesci,ze szczescie go nie opuszcza a rajksa kraina miodem płynąca go w koncu spotkała ,tez nie nastraja pozytywnie...tak wiec cały moj charakterro szlag trafił a co najsmieszniejsze i wrecz nieadekwatne do mojego dotąd nastawienia-zrobiłąm sie zgorzkniałą marudą jak diabli...wniosek jeden-krfa chyba mi seksu juz do pieruna ciężkiego jak byk brakuje...:P aha:O nie zważaj Bejbe na błędy moje aczkolwiek puiszę w wielkim poruszeniu wnętrza mojego bo znów mi krfa łazienke zalało ! jest dom do kupienia...ale poki co fundusze nie chcą z nieba polecieć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co bym teraz MAleńka powiedziała?...kop do upadłego,chyba najme płatnego własnomorderce :P ...ja jestem taka,ze musze to sama strawic...sama sie podniesc...pisanie tez mi pomaga,samo wyżalenie sie...czekam na cud ;):P gdzie byłaś Kochanie jak Cie tu nie było???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzis zalało :O net mi dział dzieki Ci o Panie za to ;) a jak przestaje,to dzwonie do odpowiednich osób i usuwają szkody ;) mam neta z tego samego źrodła co kablówkę ;) działa bo działa ale zawsze cos ;) a dzis słucham muzy co wspomnieniami karmi...masochistka ze mnie jak byk ;) masz ochote na dżuzgawki???własnie po nie ide do kuchni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa:O moja mama dzis mnie tak nakarmiła naleśnikami z bitą śmietaną,ze przez nastepne miesiace nie chce nawet o nich słyszec hihi ale to z troski ;) wiesz fajny dom jest do kupienia...fajny bo stary...fakt,trzeba okna powymieniac,pomalowac,dachowka jeszcze wytrzyma...ale wiesz co?drewniana podłoga,piec kaflowy...krcze tak urzadzic go w starym stylu...tak sobie dzis pomarze to odgonie złe mysli o własnomordercy płatnym ;) aha:O i kiedys zrobie sobie piersi :P:Pzapoznam moze yrurga plystyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodki...widzisz ten rumieniec na mojej buźce za Twoim powodem:P???:) muza adekwatna do zapatrywań dzisiejszych...thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi...jezdem swoim własnym bezlitosnym krytykantem ;) wiesz,za tydzien mamy Perfekt u siebie...krcze w zeszłym roku była Markowska wiec za rok bedzie Sting :D:D:D:D:D Słodki...to diabelski rumieniec :P zwiastuje kłopoty :P:D ja raczej kochałam Diabła w groźnym blasku Księżyca :D :P:P http://www.youtube.com/watch?v=w3NNxkOhs2A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"(...) Każda kobieta uważa się za niezastąpioną, choć sądzi, że sama mogłaby zastąpić bez trudu każdą inną." dyskutowałabym nad owym stwierdzeniem...choc co do zamroczenia krągłosciami zgadzam sie bez dwoch zdań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
analizatorko moich stopek, szkoda że nie stópek. ;) możemy o tym podyskutować, polemizować, wypić i znów dyskutować. ale jak już się zdążyłaś zorientować to nie moje słowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×