Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

pocieszanka hmmm mam wrażenie że dziś nostalgia przez Ciebie przemawia ja tak Ciebie nie traktuje jesteś bardzo miłą sympatyczną i Ciepłą osobą i napewno nie tylko do pocieszania :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrażenie, że Diabollica jest tu "gwiazdą" a Ty jesteś w jej cieniu. wcześniej przemykały mi Twoje wypowiedzi, bo szukałem jej. teraz chcę się dowiedzieć więcej o Tobie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie, Panowie... Ja tu widzę bój myśliwych o to, który z nich może pierwszy strzelić do zranionej łani - sorry D. za porównanie, ale właśnie takie skojarzenie mi się nasunęlo Co za czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa, wyskoczyłeś jak filip z konopi. przeczytałeś ostatnią stronę i myślisz, że jesteś w temacie. niestety. pomyłka. tu nikt do nikogo nie strzela. rozmawiamy. TFE - co robisz na tym topiku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fi FI zastanawiam jak poprawić Ci humor ale z dośwadczenia wiem że to samo musi przejść a do następnej osoby która zbyt pochopnie ocenia po przeczytaniu tylko paru ostatnich postów przeczytaj więcej a potem oceniaj bo pare stron wcześniej napisałem wyraźnie i po Polsku że jest kobieta na której mi bardzo zależy ale nie możemy być ze sobą z przyczyn obiektywnych więc chyba logicne że nie pisze się czegoś takiego do kogoś kogo chce się upolować to chyba logiczne więc jeżeli chcecie kogoś oceniać to może najpierw przeczytajcie dokładnie ok !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T REX chyba mało osób zna ten zespół hmm naprawde Fi FI dzisiaj robisz uczte dla moich uszu a raczej po tonie twoich wypowidzi a nie po muzie takie wrażenie odniosłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklamujcie się chłopaki reklamujcie...fajnie się to czyta:) Myślę, że D. też ma niezły ubaw, w koncu nie jesteście pierwszymi , których tu w ten sposób wkręca:) Spokojnej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rozumiem jak wiesz czasami też tak mam na kawe troszke za póżno bo moglibyśmy się napić :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imaginowana zebra
dzien dobry ju otwieramy okna promyki wlatuja widze ze ppsssy sie zaczernił:) a mój kandydat ,no ,ale było blisko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam :) a tak pomyślałem że będzie lepiej na czarno Miłego dnia dla wszystkich :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imaginowana zebra
zaczerniaj sie poczytałam sobie co tam było kurcze to nie mój topik ,tu jakies kandydatyitd,ale😴 ale i tak oblukam od czasu doczasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam tylko na chwilę It's not you...nie mam ubawu Kochanie bo ja zwyczajnie nie szukam ani mezczyzny poki co ani love...załozyłam topik by gadulić z Fifi...a kto sie przyłączy,zawsze utniemy z nim /nią pogawedke nie walczac o gwiazdorstwo na topiku w najmniejszym stopniu...zle mnie odczytałeś...ja sie nie bawie ludzmi,nie rozkochałąm tu nikogo wiec z czystym sumieniem tu czasem zaglądam :D Na celowniku i Upsss zwyczajnie ze mną i Fifi rozmawiają...bez podtekstów jak sami napisali...jeden po przejsciach,drugi z myslą o kims z kim nie moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam się i ja. ale czy może dołączyć się ktoś, kto jest tu od dawna? ;) tylko pod... Diablico - ile lat ma Twoja pociecha i jakiej jest płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadne do Was pozniej Skarby😍 Fifi... :D heh opaliłam sie chyba na raka:P Addi...dlaczego pytasz?własnie o to?dlaczego nie o ulubioną pozycje do zasypiania,poranny rutuał wstawania,ulubiony deser,partie polityczną,cele,dążenia,marzenia???wiecie jak grzeje u nas?????????????????jakby co kocyk mam pojemny :D ide dalej :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie się ciepło. ja przybędę po zmierzchu, tuż przed świtem.. żywych kafeteryjnych trupów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakoś dzis nie sypie humorem...wiec nie wiem,czy dobrze robie zostawiając swoj dzisiejszy very platynkowy ślad obecnosci na kaffe:O🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imaginowana zebra
dobranoc🖐️ tak tylko zajrzałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też humor mam taki sobie to dwoje jest nas a co się stało że masz taki humor ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imaginowana zebra
:) jaki humor ,chyba taki humor jak Wy miałam wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imaginowana zebra
uuppss mam pytanie u Saama siedzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie rozklejam sie ostatnio...nadal doskwiera mi ta kocha..a miałam dzis full spraw do oblatania po city.i kiedy zwiał mi kolejny wehikuł prowadzacy do domu a ból kostki spowodował,ze szłam kulejąc resztkami sił...łzy mi jakos same poleciały nie baczac jak do tej pory,ze jestem na ulicy,ze są ludzie...zwyczajnie byłam bezsilna,na wszystko,na ten moj lajf,na tę cholerną samodzielnosc,na to ze eks zabrał samochod,ktory byl na nas zeby niunia mogłą nim jezdzic...zwyczajnie bol nogi chyba to wszystko spotegował...pozniej w sumie bylo ok.wyszłąm sobie na słonce :Dale tego dzisiejszego bólu strawic nie moge:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imaginowana zebra
czesc Diabliczko🌼 uuppss🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeberka u jakiego sama ???? ja fizycznie u siebie w domu a wirtualonie tylko tu a czemu pytasz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imaginowana zebra
wirtualny romans zajżałam tam 2 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×