Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość apetyczna mirabellka

żałosne..żebym musiała prosić się o sex

Polecane posty

Gość apetyczna mirabellka

:( jakis koszmar, ciągle zmeczony chociaz to ja 2 razy wiecej zapieprzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinekkk78
A MOZE NIE ZALOSNY tylko facet wali sobie po kryjomu i ma dosyc seksu z toba???dlatego ci odmawia i wymawia sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyczna mirabellka
ktos tak miał ? jestesmy młodzi powinnismy sie kochac przynajmniej raz na tydzien a nei na 3 tygodnie.... nie wiem jak mam do niego przemówic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyczna mirabellka
mowi ze chce ale jest zmeczony nei wali sobie po kątach tylko ciągle jest wiecznie zmęczony ostatnim rokiem studiow eeehhh a ja i studiuje i pracuje i sprzatam i na wszystko musze miec ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....4
a może ma kochanke, duze prawdopodobienstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love sex and magic
to chyba by musiała mieszkac z nami bo on nigdzie nie chodzi tylko komp i komp i rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety taka prawda co do mezczyzn:)wchodza schodza i pierdola wszystko:)gra wstepna to strata czasu zgadzam sie z tym wiec lepiej isc do lozka z lesbija ktora wie co jest fajne dla kobiety a mezczyzni zawsze beda tacy sami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyczna mirabellka
dokładnie on w łózku poświęca mi moze z 10 min z czego gra wstepna to smyranie mnie po kroczu ;] jakby szukał monety ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedros
A ja mam zupełnie odwrotnie - mógłbym kochac sie codziennie a najlepiej dwa razy dziennie a moje kobiecie wystarczy raz na 2-3 tygodnie - chyba poszukam sobie kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przetrzymaj go jakiś czas, nawet jak on będzie chciał to powiedz że nie masz ochoty. Może to go czegoś nauczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczki biedroneczki
mam ten sam problem..ja chce a ona już nie tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokoko
czas na kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiarzszpar
trafila kosa na kamien a zazwyczaj to bylo ze faceci tylko o jednym mysla tylko im jedno w glowie i nic po za seksem nie widza i zazwyczaj to facet musial sie prosic o seks bo jego partnerka stroila jakies fochy albo akurat dzisiaj wiatr wieje nie w tym kierunku i nie ma ochoty... macie teraz wasze rady typu nie jestes dmuchana lalka nie musisz sie z nim kochac kiedy on ma tylko na to ochote teraz same otrzymujecie to samo co dawaliscie nam wczesniej tez nie jestesmy dmuchanymi boyami i nie musimy waz rznac kiedy tylko wam sie to zachce... fajnie ?? albo sytuacje typu zrobil zle to zle tamto dam mu nauczke i nie ma seksu przez pare tygodni jak by facet zyl tylko seksem i byla by to dla niego jakas wielka kara... teraz same macie to co od siebie dawalyscie.. Fajnie ?? nam fajnie wam nie :P:P teraz to wy wkoncu wiecie jak to jest prosic sie o seks.. bo dziewczyny mysla tylko szparka i tylko jedno im wglowie.. tak wlasnie moje panie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×