Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Gość Bea.
dziewczynki dzis jestem takpadnieta ze szoki chce mi sie spac, zmierzylam sobie cisnienie i mam bbbb niskie, mimo dwoch kaw nadal 'chodze po scianach'. Marzy mi sie lato, takie upalne ze slonkiem; sluchajcie ja uwielbiam upaly, a w tym roku straszna kicha jest:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też o tym słyszałam, ale mój ginekolog jest innego zdania, niby mam brać przez cały miesiąc... a ja i tak robię swoje i biorę go tylko do 12-13 dnia cylku. po co niepotrzebnie ryzykować. do tego witaminę B6, podobno ma właściwości podobne do wiesiołka, pobierzemy, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
no wlasnie lepiej nie ryzykowac, zreszta sluz potrzebny jest przy owulacji:) ja tez zmykam laseczki, ide sie polozyc bo ledwie siedze. do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Dokladnie, te zmiany pogody mnie dobijaja:( Zreszta ja zawsze mialam niskie cisnienie i stad moje zawroty glowy i ospalosc. Milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! Dzisiaj rozmawialam z kolezanka (matka dwojki dzieci) mowie jej, ze czuje, ze nic z tego nie bedzie, ze dostane miesiaczke, ona zaczela rzec przez telefon, ze owulacje mialam w tamtym tygodniu, za wczesnie, ale ja naprawde mysle, ze powinnam sie czuc jakos inaczej, wyjatkowo :D :D :D --------------------------------------------------------------------------------------- NICK .........WIEK.................TERMIN @...............SKĄD... --------------------------------------------------------------------------------------- MALINECZKA.....28..................26.06....................sląskie GREEN_DAY......29..................30.06....................wi elkopolskie KASIULA1983.....27.................30.06............ .......małopolska AGA_TON.........26.................05.07................... mazowieckie NADZIEJA 86.....24.............ok.12.07....................slaskie SODALITE.........35............ok. 07.03....................Illinois ---------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Widze ze mamy tabeleczke:-) Juz sie wpisuje. Solidate kolezanka ma racje! Ja mam ciagle jakies objawy i @ przychodzi a wiesz, moja kumpela z dwoma ciazami nie miala zadnych objawow, doslownie nic. ciążę potwierdzaly dopiero testy wiec nie ma co narzekac na brak objawow. Glowa do gory! Mysle ze czasami kobitki czuja, nie musza testu robic bo wiedza w 100% ze to to, ale to chyba rzadko:) Ja za 8 dni bede widziala;) Na razie u mnie nic, zero objawow. Temp podwyzszona ale to zawsze sie dzieje, w kazdym cyklu wiec luzik, poza tym ciiiiszaaaaa. Wiec tez sie nie nastawiam, przynajmniej nie bedzie mega rozczarowania;) --------------------------------------------------------- ------------------------------ NICK .........WIEK.................TERMIN @...............SKĄD... --------------------------------------------------------- ------------------------------ MALINECZKA.....28..................26.06................. ...sląskie GREEN_DAY......29..................30.06................. ...wi elkopolskie KASIULA1983.....27.................30.06............ .......małopolska AGA_TON.........26.................05.07................. .. mazowieckie NADZIEJA 86.....24.............ok.12.07....................slaskie SODALITE.........35............ok. 07.03....................Illinois OLCIAK_LODZ.....28.............28.06.......................łódzkie --------------------------------------------------------- ------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Hej, tez sie wpisuje. I u mnie zero objawow ani na @ ani na ciaze. Pozostaje czekac cierpliwie. Milego dnia:) Bede popoludniu. --------------------------------------------------------- ------------------------------ NICK .........WIEK.................TERMIN @...............SKĄD... --------------------------------------------------------- ------------------------------ MALINECZKA.....28..................26.06................. ...sląskie GREEN_DAY......29..................30.06................. ...wi elkopolskie KASIULA1983.....27.................30.06............ .......małopolska AGA_TON.........26.................05.07................. .. mazowieckie NADZIEJA 86.....24.............ok.12.07....................slaskie SODALITE.........35............ok. 07.03....................Illinois OLCIAK_LODZ.....28.............28.06..................... ..łódzkie BEA.................29...............27.06......................wielkopolskie --------------------------------------------------------- ------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK.................TERMIN @...............SKĄD... MALINECZKA.....28..................26.06................. ...sląskie BEA.................29...............27.06............... .......wielkopolskie OLCIAK_LODZ.....28.............28.06..................... ..łódzkie GREEN_DAY......29..................30.06................. ...wi elkopolskie KASIULA1983.....27.................30.06............ .......małopolska AGA_TON.........26.................05.07................. .. mazowieckie SODALITE.........35............ok. 07.07....................Illinois NADZIEJA 86.....24.............ok.12.07....................slaskie poukładałam kolejno miesiączkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GREEN_DAY
Witanko:) No to ktora pierwsza wypada z tabelki i przenosi sie do drugiej czesci zatytulowanej 'szczesciary'???? ;) Ja chyba nie bo zaczely mi wyskakiwac syfki na twarzy a to objaw małpowy niestety... Jeszcze 8 dni ale tak cos kolo tego czasu sie zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce o cos zapytac
hej dziewczyny! :) nie mierze regularnie tempki ale tez jak wy staram sie o dzidzie i teraz wpadlam na taki pomysl zeby zmierzyc ta temerature i mam 37.1 czy to znaczy ze to juz..?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce o cos zapytac
dodam ze mam nieregularne @ i co miesiac od lutego mam typowe objawy ciazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce o cos zapytac
wiec co z ta moja temperatura?? nie czuje sie zle wiec choroba nie wchodzi w gre.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREEN_DAY ja dziś zrobiłam 1test owulac.i była jedna krecha,czekamy na dwie i do dzieła!Ale robie te testy bardziej ze względu na męża,bo ja już bym odpuściła! Cgce o coś zapytać-raz zmierzona temp.nic nie znaczy,bo musisz ją mierzyć cały czas,ja mierzę 1dnia po@ do kolejnej@ zawsze rano,przed wstaniem z łóżka,o tej samej porze!Teraz to Ci nic nie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, tempkę sie zawsze mierzy rano!!!! po południu zawsze wzrasta, przeciez chodzisz, biegasz, poruszasz się to musi wzrastać i nawet przed owulką po południu jest ponad 37st

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce o cos zapytac
to dlaczego mam tak wysoką tempke?? moze jednak co ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie testy zawsze wykazywały 1 krechę a owulkę mam potwierdzoną, nie wiem, moze akurat trafiłam wtedy na jakies wadliwe ( z allego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak wy dziewczyny, ale denerwuje mnie fakt, ze kobieta starająca się o dziecko zupełnie się nie zna na swoim organizmie. A jak się jakaś na forum pyta (starająca się) jak wyliczyć dni płodne, kiedy one właściwie są to coś mi się robi... nie wiem skąd taka niewiedza, ja już jak miałam 17 lat to wiedziałam co i jak, zawsze byłam dociekliwa i lubiłam czytać więc się wielu rzeczy dowiadywałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce o cos zapytac
przykro mi ze denerwuja cie moje pytania ale gdybym to wiedziala nie pytalabym o to na forum. nie potrafie sobie wyliczyc dni plodnych i nieplodnych pobiewaz mam bardzo nieregularne cykle 29-45 i nie mam zadnego bolu owulacyjnego. i jeszcze wytlumacz mi co to znaczy "18 wyzszych tempke" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce o cos zapytac
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce o coś zapytać - pierwsza wyzsza tempka występuje po owulce - to znak, ze owulka się odbyła. Np jak ja mam od 1dc do 17dc tempki takie jak 36,5; 36,55;36,51;36,53 a nagle jest 36,8 tzn ze był skok i to jest wlasnie pierwsza wyższa. Od tej pierwszej tempki mija jakieś 14 dni do miesiączki (cały czas sie tempka utrzymuje na wyzszym poziomie tzn nie spada do poziomu poprzednicj niskich tempek) ale jak np notujesz sobie te tempki i widzisz ze ona się utrzymuje już ok 18 dni tzn ze moze być ciąża:) Jeśli masz nieregularne cykle to powinnas obserwować zmiany śluzu i wlasnie tempkę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) dziś 18 dc a ja już od paru dni mam napięcie przed@. chyba owulka mi się przesunęła w tym miesiącu bo trochę za wcześnie zaczęło mi dokuczać... a możliwe, że ten wiesiołek coś namieszał? on chyba raczej nie ma wpływu? już sama nie wiem. zaczynam się pakować :) nie wiem czy Wam wcześniej wspominałam ale w czwartek ruszamy nad morze:) musze podłwadowac akumulatory bo ostatnio jadę na oparach. już dawno po owulce, więc nie będziemy celować w płodne dni, mierzyć i obliczać. totalny luz przynajmniej kilka dni:) a i czas do terminu okresu szybko mi zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz się dowiedzieć czy wogóle występuje u Ciebie owulka to kup termometr elektroniczny, najlepiej z dwoma miejsami po przecinku (36,66) i mierz codziennie tempkę rano, o stałej porze, przed wstaniem z łóżka, np ja mierzę codziennie o 7.30. Zapisuj te tempki w formie wykresu. Jak chcesz zobaczyć jak to wygląda to mogę Ci na emaila przesłać plik z moim wykresem z aktualnego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce o cos zapytac
dzieki za wytlumaczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×