Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

nadzieja86.jestes pewna że przyjdzie@?bo ja nie wim i modle sie żeby nie przyszła.brzuch boli.troche w krzyżu.i jescze na dodatek cos zaczyna mnie szczypać w środku.na infekcje zadną nie czekam.raczej nie atakuje mnie takie coś.miejmy nadzieje;)no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka, to mnie trochę pocieszyłaś, bo badanie hsg czeka mnie zaraz po wakacjach. tylu się różnych opinii naczytałam, że głowa boli. ale masz rację, jeśli to ma pomóc to niech i boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka napiszę tak:nie wierzę,żeby mi się udało.koleżance do porodu zostało ok 7tyg,a ja bym rodziła jakiś miesiąc za nią:(.Tempka się utrzymuje na poziomie 37,2-37,1,ale pewnie na dniach@przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** KAMA26...........28.................10.07................ .....dolnośląskie MALINECZKA.....28.................24.06............... .. ...sląskie GREEN_DAY......29..................30.06................. ...wielkopolskie anka76............34............ok...11.07............... .........śląskie NADZIEJA 86.....24..............14.06......................slaskie BEA.................29.................27.06............ ........wielkopolskie AGA_TON.........26..................01.07.............. .. ... mazowieckie KASIULA1983.....27..................ok31.06............ ........małopolska _NETI_..............26...........ok.01.07................ ......lubelskie SODALITE.........35................07.02................. ....Illinois ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!!.................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* ***************** A ja za 2-3 dni znowu zaczynam robic testy owulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, witam w kolejny upalny dzien:-) Od razu powinnyscie dostac po tyleczkach!!! Nie wolno sie nastawiac na nie - ja sama bylam tego przykladem - temp powyzej 37 no ale bol brzucha jak na @ i myslalam ze kicha bedzie a tu taka niespodzianka. Naprawde bywa tak ze objawy ciazowe sa mylaco podobne do tych @powych. Ja wierze mocno ze bedziecie do mnie dolaczac po kolei:-) Wczoraj zle sie czulam, po sniadanku zrobilo mi sie tak niedobrze ze nie wiedzialam co ze soba zrobic:( Juz prawie wyladaowalam w toalecie, jakos mnie to ominelo ale czuje ze zaczynaja sie mdlosci... Za to wieczorkiem maz zabral mnie na zakupy:-) Kupilam sobie kostium kapielowy poniewaz rok temu mi ukradli... - bez komentarza;). I dobrze ni to zrobilo, ten spacer po sklepach zegledu na klime - troche odzylam:-D A co u was? Chwalcie sie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka76 absolutnie nie chce cie nakrecac ale moj lekarz opowiadal mi o hsg i stwierdzil ze czasami ten plyn rozpuszcza jakies drobne przeszkody czy zrosty i wtedy sie udaje... czesto wlasnie po hsg dziewczyny zachodza w ciaze wiec trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Olciu ;) Moze te mdłości nie będą az tak okropne...oby... My z mężem nie myślimy w ten sposób, ze sie nie udało, tak podchodzimy na luzie do tego wszystkiego bo nam sie juz znudziło takie polowanie na dni płodne. Czasem mój M jeszzce się zapyta czy są dobre warunki hehe ale ja mu nic a nic nie mówię. Co ma być to będzie. Jak bylismy teraz w górach to była taka parka z 11mieieczną zuzią i raany ile roboty przy takim dziecku...szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witjcie a mnie od 2dni bola jajniki raz jedne raz drugi czuje fest dzis juz troszke mniej ale w nocy nie umialm zasnąc bo czułam takie ciągniecie w dól masakra ale upła ja juz mam dosc takich wysokich temperatur:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja już po obiedzie,ale się najadłam...:)a tu jeszcze z domu trzeba wyjść! Dziś mam30dc,na @nic narazie nie wskazuje,ale to kwestia czasu! Olcia współczuję Ci:(podobno zanim wstaniesz dobrze jest zjeść sucharka lub banana,żeby takich mdłości nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pojechałam na zakupy, lało się ze mnie. Obiadek się robi - bardzo lubię taki gulasz z łopatki z pieczrakami, pparyką, cebulką i marchewką z chlebusiem pyychha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula ja dziś robiłam ryż z duszonymi piersiami z kurczaka,pieczarkami,papryką,cebulą i boczkiem wędzonym.Pycha:)Od czasu do czasu to robię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ja na 2osoby gotuję 1szkl.ryżu.Do tego kupuję 20dag pieczarek,ok15dag boczku wędzonego,ze 2cebule,1podwójna pierś z kurczaka i jedna czerwona papryka no i przyprawy wg uznania ja daję do mięsa oregano,pieprz czosnkowy,zioła prowansalskie,sól!:)Smacznego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olciak - przesylaj, przesylaj dobra energie :) Nadzieja86 - pysznie ten ryz wyglada, ja uwielbiam takie rzeczy, robie z brazowym ryzem, kurczak albo schab, czasem przyprawiam ta przyprawa do kebaba wszystko, wrzucam co popadnie :) Ale najczesciej papryka i pieczarki :) Jakos tak przestalam myslec o owulacjach itd, rodzina wyjechala, zrobilo sie pusto i jakos troche nudno, niby 3 tygodnie a sie czlowiek przyzwyczaja a pozniej mu czegos brakuje. Tesciowa robila pyszne obiady, aniol nie czlowiek, mila i latwa do lubienia, same zalety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sodalite,tak też smakuje:D.Mnie do teraz obiad 3ma,a jadłam ok 13tej:).A dobry jest ten brązowy ryż?Bo tyle o nim słyszałam,a jeszcze go nie jadłam hehe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES:classic_cool::P...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** BEA.................29................27.06............ ........wielkopolskie MALINECZKA.....28.................24.06............... .. ...sląskie GREEN_DAY......29.................30.06................. ...wielkopolskie KASIULA1983.....27..............ok.31.06............ ........małopolska AGA_TON.........26.................01.07.............. .. ... mazowieckie _NETI_..............26...........ok.01.07................ ......lubelskie SODALITE.........35................02.07................. ....Illinois KAMA26...........28................10.07................ .....dolnośląskie anka76............34............ok.11.07............... .........śląskie NADZIEJA 86.....24................14.07......................slaskie ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!!😴................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* ***************** p.s. Nudzi mi sie, chyba mialo byc wedlug miesiaczek he he A tak wogole to robie pranie, bedzie tego z 4 prale, po gosciach, reczniki, posciele, itd, dobrze, ze juz troche popralam ostatnio bo zupelnie bym ugrzezla. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, ja jestem fanka South Beach Diet, przez ostatnie ponad pol roku bardzo zaniedbalam i mi sie przytylo, ale bylam na tym przez ponad 5 lat http://czytelnia.onet.pl/2,1165898,rozne.html Stad wiem o tym ryzu, ma niski index glikemiczny i jest zdrowy, ja bardzo lubie, do makaronu razowego sie nie przekonalam, a do ryzu, jak najbardziej i bialy mi wogole nie smakuje. W PL jest bardzo dobry brazowy ryz, wiem, bo kupuje te sprowadzane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnia @ miałam 19 czerwca była ona po 38 dniach cyklu (jest to mój rekord jeśli chodzi o długość cyklu) zwykle trwał 28 - 32 teraz tak miałam z powodu nerwów związanych ze ślubem, który był 19 czerwca. W 20 dnia cyklu kochałam się z moim mężem do końca. a przestałam czuć śluz, że mam dni płodne w 15 dnia cyklu. Teraz jest w 25 dniu cyklu i czuje się tak inaczej. cały czas mnie nakłuwał prawy jajnik tak pulsował jakieś 2 godz. po stosunku, teraz do teraz czuje jego ból i ból podbrzusza tak jak przed miesiączką mimo w odstępach czasowych nie jest to ból ciągły. Ból piersi. Mam jeszcze do @ ponad tydzień i do tego jak popatrzeć na brzuch to widać gołym okiem jak się rusza od oddychania i takie do tego delikatne drganie (pulsowanie). czy możliwe, że jestem w ciąży? co prawda bolały mnie piersi i brzuch nieraz 5 dni przed @, ale czy jest jakiś cień nadziei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sodalite dzięki za link:)Ps.Pytam tak z ciekawości:)Co napisałaś,że przy mnie w tabelce,przy wojewodztwie jest napisanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, nie wiem co to jest napisane, musialo sie cos glupio przekopiowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to naprawde warto kupic czy pozyczyc i przeczytac od deski do deski: http://merlin.pl/Dlaczego-mezczyzni-kochaja-zolzy-Czas-na-superbabki_Sherry-Argov/browse/product/1,409413.html Niejednej babeczce sie oczy otworza, na temacie co podalam jest duzo pozycji wiekszego kalibru, a to napisane przyjemnie i bez zawilej psychologii, mozna od tego zaczac, a jak ktos bedzie potrzeboweal wiecej to sobie na topiku poszpera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, nie udaje mi sie, albo trzeba link przekopiowac, albo w Merlinie wpisac tytul ksiazki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×