Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Widze ze 'wykopalyscie' mnie z tabeli nr 1 - nie bede tam nic wpisywala narazie bo musze isc do lekarza, jak potweirdzi to wtedy wpisze szczegoly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK.................TERMIN @...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** KAMA26...........28.................13.06................ .....dolnośląskie MALINECZKA.....28..................24.07................. ...sląskie GREEN_DAY......29..................30.06................. ...wi elkopolskie anka76............34............ok...11.07............... .........śląskie NADZIEJA 86.....24.............ok.12.07......................slaskie< br /> BEA.................29.................25.07............ ........wielkopolskie AGA_TON.........26..................30.07................ . .... mazowieckie KASIULA1983.....27..................31.07............ ........małopolska _NETI_..............26...........ok.01.08................ ......lubelskie SODALITE.........35............ok.. 03.08......................Illinois ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!!.................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* ***************** http://www.suwaczek.pl/cache/ac384d69ef.png http://www.suwaczek.pl/cache/f79a83acf9.png Witam was kobietki!ciekawa jestem która bedzie nastepna moze naszemu forum sprzyja jakas dobra aura hmmm jeden brzuszek juz jest a to dobry znak noi jakby nie bylo sa wakacje ,lato,jednym słowem mówiac dobry czas ja z moim m dajemy sobie kilka dni przerwy a od czwartku ostro działamy ehhe ale jakos nie nastawiam sie wogóle chodz nie powiem nadzieja jest jak co miesac ,narescie weekend a ja planuje ze swoim m spedzic go na swiezym powietrzu nieweim moze sie wybierzemy gdzie ładna pogoda wiec szkoda jej zmarnowac tak wec dziewczynki zycze wam milego weekendu i wypoczynku a ja mykam sprzątac chate hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, jak wam minal weekend? ja cale 2 dni spedzilam poza domem, na swiezym powietrzu:-). jutro dzwonie do lekarza umowic sie na wizyte. wtedy bede wiedziala czy wszystko jest ok. jak dotad mam ciagle podwyzszona temp. zwlaszcza wieczorami i pojawilo mi sie sporo sluzu bialego. to tak dla was na przyszlosc:)))) pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Olcia WIEDZIALAM!!!! Ja to czulam hehe. Super, nic sie nie martw, wszystko bedzie dobrze! Trzymam kciuki za wizyte i oczywiscie daj znac o wszystkim. Ja w weekend pracowalam w ogrodku, doprowadzilam do wreszcie do porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Ide ogladac film:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GREEN_DAY
Hej! OLCIA usciskiiiii dla ciebie i dzieciatka! Wszystko musi byc dobrze!!! Dziewczynki czy u was tez jest tak duszno? Jej wytrzymac nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GREEN_DAY
malineczka masz racje, jak juz udalo sie jednej z nas to teraz moze pojdzie jak z platka calej reszcie;)))) fajnie by bylo, trzeba wykorzystac ten okres wakacyjny i brac sie ostro do roboty hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Olcia GRATULACJE:D Witam Anka:) Ja dziewczyny mam cholernego doła,pokłóciłam się z mężem i to na poważnie.ostatnio nam się to często zdarza:(Jest ciężko,sorki,ale nawet mi się pisać nie chce:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, nie denerwuj sie, nie pierwszy raz sie z nim poklocilas i pewnie nie ostatni... wiem ze czasami rece opadaja, wkurzamy sie na siebie, ale z drugiej strony takie 'oczyszczenie atmosfery' w zwiazku jest niekiedy potrzebne. nie wiem o co wam poszlo, mam nadzieje ze o drobnostke, zobaczysz, za chwile ci przejdzie i wszystko bedzie ok:) nie martw sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja my przez ten dlugi czas staran tez mielismy ciagle jakies sprzeczki, atmosfera byla napieta niestety bo gdzie te nerwy musialy znalezc ujscie.. najczesciej to ja zaczynalam sprzeczki, wybuchalam z byle powodu, niestety trzeba jakos to wszystko przejsc. glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Olcia,ale oboje gdzieś się w tym wszystkim pogubiliśmy.Oboje jesteśmy uparci i każdy chce,żeby jego było na wierzchu.Niby o drobnostkę nam poszło,ale wczoraj prawie ze sobą nie rozmawialiśmy,a byliśmy jeszcze u teściowej na urodzinach.Czasami to jest tak ciężkie,że mam wrazenie,że jak tak dalej będzie,to długo tak nie pociągnimy.Cchiałabym to jakoś naprawić,coś zmienić,żeby było tak jak na początku,ale nie wiem czy to jest możliwe,a po drugie mój twierdzi,że cały czas się staramy,a ciągle jest tak samo.Ja też często zaczynam.Walczę z tym,że tak powiem,ale czasami "zapominam"o tym,co sobie obiecałam i dalej robię tak samo:(Jakie to jest ciężkie.Szkoda gadać,bo nie chcę tu przynudzać:) Dziś jedziemy złożyć wniosek o rezygnację z internetu,bo ten dostawca sobie w "kulki leci",chcemy przejść do innego.Nie wiem,czy coś dziś załatwimy,bo jeszcze nam się umowa nie skończyła,a po drugie powinniśmy mieć 30dni wypowiedzenia:(Cholera niby mało płacimy,ale płacimy,a internetu często w ogóle nie ma,a jak już jest,to dłuugo się czeka,żeby się strona otworzyła i tak jest od kilku miesięcy-ciągle nas tylko zwodzą!Zobaczymy,co się da zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Dzien dobry dziewczynki, Nadzieja nie zamartwiaj sie niepotrzebnie, ja jestem pewna ze nie ma zwiazku idealnego, wszyscy czasami sie kloca, najwazniejsze to zrozi=umiec gdzie sie popelnilo blad i probowac to naprawic. my czesto sie na siebie wkurzamy, ja krzyczem dasam sie, chodze jak struta albo wychodze z domu i ide na dluugi spacer zeby ochlonac. ale pozniej jakos nam przechodzi i git. ale czasami tez mi przez mysl przechodzi ze moze sie nie dobralismy, ze moze to wlasnie roznica charakterow powoduje to ze sie czesto klocimy... olac to, bedzie co bedzie;) nie ma sensu szarpac sobie nerwow drobnostkami. poza tym zauwazylam ze im mniej sie angazujemy w to wszystko i okazujemy jak nam zalezy tym... lepiej. odkad zaczelam poprostu 'olewac' niektore sprawy, wszystko stalo sie prostsze. ale oczywiscie wiem ze nie wszystko mozna tak poprostu olac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Jak tam dziewczynki, ktora nastepna dolacza do olci????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc .Bea,to było by najpiekniejsze co by mnie spotkało w życiu.nadzieja86.będzie dobrze:)a tak poza tym to chyba mamy dostac w tym samym czasie;) trzymam kciuki i jestem pełna nadzieji ze może teraz się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki co tu takie pustki?rozpisujecie sie widze hehe nadzieja86 nic sie nie martw nie ty pierwsza nie ostania,a niestety w mazeństwie trzeba sie od czasu do czasu pokłocic oj ile razy sie z sie moim żre ho ho niema związkow idelanych i czasem tak sie zdarza przedwszystkim licz sie kompromisy i uwaam ze zawsze mozna sie dogadac ale czasem rzeczywiscie potrzeba jest kłotnia .Aja z moim m mamy terz przerwe ale od czwartku zaczynamy pełna para hehee OLCIA TO PEWNIE MUSI BYC PIEKNE I NIESAMOWITE UCZUCIE UJRZEC TE DWIE KRESECZKI NA TESCIKU !!!ZYCZE TYM KOBIETKOM KTORE MAJA DOSTAC@ mam nadzieje ze nie dostaniecie do konca wakacji jeszcze sporo czasu wiec nadzieja jest ze ktoras zafasolkuje i sie zarazi od olciu i bedzie kolejna ciaza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki co tu takie pustki?rozpisujecie sie widze hehe nadzieja86 nic sie nie martw nie ty pierwsza nie ostania,a niestety w mazeństwie trzeba sie od czasu do czasu pokłocic oj ile razy sie z sie moim żre ho ho niema związkow idelanych i czasem tak sie zdarza przedwszystkim licz sie kompromisy i uwaam ze zawsze mozna sie dogadac ale czasem rzeczywiscie potrzeba jest kłotnia .Aja z moim m mamy terz przerwe ale od czwartku zaczynamy pełna para hehee OLCIA TO PEWNIE MUSI BYC PIEKNE I NIESAMOWITE UCZUCIE UJRZEC TE DWIE KRESECZKI NA TESCIKU !!!ZYCZE TYM KOBIETKOM KTORE MAJA DOSTAC@ mam nadzieje ze nie dostaniecie do konca wakacji jeszcze sporo czasu wiec nadzieja jest ze ktoras zafasolkuje i sie zarazi od olciu i bedzie kolejna ciaza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki co tu takie pustki?rozpisujecie sie widze hehe nadzieja86 nic sie nie martw nie ty pierwsza nie ostania,a niestety w mazeństwie trzeba sie od czasu do czasu pokłocic oj ile razy sie z sie moim żre ho ho niema związkow idelanych i czasem tak sie zdarza przedwszystkim licz sie kompromisy i uwaam ze zawsze mozna sie dogadac ale czasem rzeczywiscie potrzeba jest kłotnia .Aja z moim m mamy terz przerwe ale od czwartku zaczynamy pełna para hehee OLCIA TO PEWNIE MUSI BYC PIEKNE I NIESAMOWITE UCZUCIE UJRZEC TE DWIE KRESECZKI NA TESCIKU !!!ZYCZE TYM KOBIETKOM KTORE MAJA DOSTAC@ mam nadzieje ze nie dostaniecie do konca wakacji jeszcze sporo czasu wiec nadzieja jest ze ktoras zafasolkuje i sie zarazi od olciu i bedzie kolejna ciaza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki co tu takie pustki?rozpisujecie sie widze hehe nadzieja86 nic sie nie martw nie ty pierwsza nie ostania,a niestety w mazeństwie trzeba sie od czasu do czasu pokłocic oj ile razy sie z sie moim żre ho ho niema związkow idelanych i czasem tak sie zdarza przedwszystkim licz sie kompromisy i uwaam ze zawsze mozna sie dogadac ale czasem rzeczywiscie potrzeba jest kłotnia .Aja z moim m mamy terz przerwe ale od czwartku zaczynamy pełna para hehee OLCIA TO PEWNIE MUSI BYC PIEKNE I NIESAMOWITE UCZUCIE UJRZEC TE DWIE KRESECZKI NA TESCIKU !!!ZYCZE TYM KOBIETKOM KTORE MAJA DOSTAC@ mam nadzieje ze nie dostaniecie do konca wakacji jeszcze sporo czasu wiec nadzieja jest ze ktoras zafasolkuje i sie zarazi od olciu i bedzie kolejna ciaza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki co tu takie pustki?rozpisujecie sie widze hehe nadzieja86 nic sie nie martw nie ty pierwsza nie ostania,a niestety w mazeństwie trzeba sie od czasu do czasu pokłocic oj ile razy sie z sie moim żre ho ho niema związkow idelanych i czasem tak sie zdarza przedwszystkim licz sie kompromisy i uwaam ze zawsze mozna sie dogadac ale czasem rzeczywiscie potrzeba jest kłotnia .Aja z moim m mamy terz przerwe ale od czwartku zaczynamy pełna para hehee OLCIA TO PEWNIE MUSI BYC PIEKNE I NIESAMOWITE UCZUCIE UJRZEC TE DWIE KRESECZKI NA TESCIKU !!!ZYCZE TYM KOBIETKOM KTORE MAJA DOSTAC@ mam nadzieje ze nie dostaniecie do konca wakacji jeszcze sporo czasu wiec nadzieja jest ze ktoras zafasolkuje i sie zarazi od olciu i bedzie kolejna ciaza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za tyle wpisuw ale cos z ta stronka k jest nie tak dlugo sie wczytuje i dlatego tyle mi sie dodalo ahhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia tak bardzo się cieszę 🌼 - choć niech Cię uściskam :) Ja też Ci zazdroszczę, 15 % to niezła armia - poskutkował Salfazin, mój znów bierze od tygodnia, choc 2% - to chyba tylko usiąść i plakać, nie załamuję sie - chociaż powiem Wam, ze jestem tak zmęczona pracą - ciagly stres i coraz wyższe wyamagania, plany nie do zrealizowania, tak bardzo chciałabym się cudownie " zmęczyć dzieckiem" i nawet nie przespać nocy :) Olcia będzie dobrze- uważaj na siebie, nie przemęczaj się teraz, najlepiej weź sobie urlop i poleniuchuj - a co! Nadzieja, dziewczyny mają rację, kłótnie są nieprzyjemne ale za to godzenie cudowne. Widzisz ja ze swoim mężem już się po 6 latach dotarliśmy, ale za to mam problem ze swoimi rodzicami, nie mogą się zgodzić, mama do mnie wydzwania i się żali a ja mam dosć swoich problemów...- takie jest życie Dziewczynki ja mam dostać w niedzielę i już się nie łudzę, ze będzie inaczej, ale nic co am być to bedzie, brzuch już mnie boli, a piersi nie mogę dotknąć - ostatnie kilka miesięcy dolegliowści przed są nie do wytrzymania...ale jak to mówią - co nas nie zabije to nas wzmocni. Z Wami tutaj czuję się dobrze, byłam na innym forum, ale ono troszkę obumarło, dziewczyny po kolei pozachodziły, urodziły i nie miały już czasu zaglądać, a ja się czułam taka wyalienowana Pewnie i tu tak będzie, ze jeśli kiedykolwiek będę to będę ostatnia :) Pozdrawiam Was mocno - spokojnej nocy Olcia jeszcze raz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia tak bardzo się cieszę 🌼 - choć niech Cię uściskam :) Ja też Ci zazdroszczę, 15 % to niezła armia - poskutkował Salfazin, mój znów bierze od tygodnia, choc 2% - to chyba tylko usiąść i plakać, nie załamuję sie - chociaż powiem Wam, ze jestem tak zmęczona pracą - ciagly stres i coraz wyższe wyamagania, plany nie do zrealizowania, tak bardzo chciałabym się cudownie " zmęczyć dzieckiem" i nawet nie przespać nocy :) Olcia będzie dobrze- uważaj na siebie, nie przemęczaj się teraz, najlepiej weź sobie urlop i poleniuchuj - a co! Nadzieja, dziewczyny mają rację, kłótnie są nieprzyjemne ale za to godzenie cudowne. Widzisz ja ze swoim mężem już się po 6 latach dotarliśmy, ale za to mam problem ze swoimi rodzicami, nie mogą się zgodzić, mama do mnie wydzwania i się żali a ja mam dosć swoich problemów...- takie jest życie Dziewczynki ja mam dostać w niedzielę i już się nie łudzę, ze będzie inaczej, ale nic co am być to bedzie, brzuch już mnie boli, a piersi nie mogę dotknąć - ostatnie kilka miesięcy dolegliowści przed są nie do wytrzymania...ale jak to mówią - co nas nie zabije to nas wzmocni. Z Wami tutaj czuję się dobrze, byłam na innym forum, ale ono troszkę obumarło, dziewczyny po kolei pozachodziły, urodziły i nie miały już czasu zaglądać, a ja się czułam taka wyalienowana Pewnie i tu tak będzie, ze jeśli kiedykolwiek będę to będę ostatnia :) Pozdrawiam Was mocno - spokojnej nocy Olcia jeszcze raz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia tak bardzo się cieszę 🌼 - choć niech Cię uściskam :) Ja też Ci zazdroszczę, 15 % to niezła armia - poskutkował Salfazin, mój znów bierze od tygodnia, choc 2% - to chyba tylko usiąść i plakać, nie załamuję sie - chociaż powiem Wam, ze jestem tak zmęczona pracą - ciagly stres i coraz wyższe wyamagania, plany nie do zrealizowania, tak bardzo chciałabym się cudownie " zmęczyć dzieckiem" i nawet nie przespać nocy :) Olcia będzie dobrze- uważaj na siebie, nie przemęczaj się teraz, najlepiej weź sobie urlop i poleniuchuj - a co! Nadzieja, dziewczyny mają rację, kłótnie są nieprzyjemne ale za to godzenie cudowne. Widzisz ja ze swoim mężem już się po 6 latach dotarliśmy, ale za to mam problem ze swoimi rodzicami, nie mogą się zgodzić, mama do mnie wydzwania i się żali a ja mam dosć swoich problemów...- takie jest życie Dziewczynki ja mam dostać w niedzielę i już się nie łudzę, ze będzie inaczej, ale nic co am być to bedzie, brzuch już mnie boli, a piersi nie mogę dotknąć - ostatnie kilka miesięcy dolegliowści przed są nie do wytrzymania...ale jak to mówią - co nas nie zabije to nas wzmocni. Z Wami tutaj czuję się dobrze, byłam na innym forum, ale ono troszkę obumarło, dziewczyny po kolei pozachodziły, urodziły i nie miały już czasu zaglądać, a ja się czułam taka wyalienowana Pewnie i tu tak będzie, ze jeśli kiedykolwiek będę to będę ostatnia :) Pozdrawiam Was mocno - spokojnej nocy Olcia jeszcze raz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malineczka, u mnie to samo , serwer Kafee chyba pada ;) z wrażenia oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
wpadłam na stosunku przerywanym - jak się nie chce to szybko wchodzi, a o pierwsze dziecko starałam się ponad rok - tak więc się nie martwcie uda się;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASZA TABELA
NICK .........WIEK.................TERMIN @...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** KAMA26...........28.................13.06................ .....dolnośląskie MALINECZKA.....28..................24.07................. ...sląskie GREEN_DAY......29..................30.06................. ...wi elkopolskie anka76............34............ok...11.07............... .........śląskie NADZIEJA 86.....24.............ok.12.07......................slaskie< br /> BEA.................29.................25.07............ ........wielkopolskie AGA_TON.........26..................30.07................ . .... mazowieckie KASIULA1983.....27..................31.07............ ........małopolska _NETI_..............26...........ok.01.08................ ......lubelskie SODALITE.........35............ok.. 03.08......................Illinois ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!!.................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam dziewczyny:) Przede wszystkim,dziękuję Wam za pocieszenie.Wiem,że w małżeństwie są kłótnie,bo jestem prawie 4lata po ślubie,ale mam wrażenie,że za często się kłócimy.Mi też się wydaje,że to przez stres z ciążą,a właściwie jej brakiem,ale mój mąż jest innego zdania,nie jest pewny,czy to przez to!dobra kończę,bo się z tego kącik porad i wyżaleń zrobi:) Witaj Anka:)Dzięki:)Tak mamy w podobnym czasie@dostać,ale oby nie przyszła:) Dziewczyny,mi testy ow.wykazały(jeśli mogę im wierzyć,bo były bardzo blade),ze owul.miałam 26-27czerwca,ale ani mnie jajnik nie bolał,a tempka skoczyła tylko o jedną kreseczkę.Natomiast wczoraj mi skoczyła o 2kreseczki,a dziś jeszcze o jedną i dziś mam 37!W niedzielę i wczoraj bolał mnie prawy jajnik,akurat jak był skok tempki,tak jakby mi się owulacja przesunęła!dziwne.Mam też od niedzieli dużo białego śluzu!Dziwne,bo biorę luteinę i powinno mi się poprawić,a nie pogorszyć!?już nie mam na to siły!:( Olcia,wiem co mozesz czuć widząc 2kreski na teście,bo ja je też widziałam i aż się popłakałam.nie umiałam uwierzyć i widziałam też wtedy radość męża-to był piękny widok!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka,widzę,że Ty też ze Śląska?:)Ja mieszkam koło Jastrzębia:) Kurcze patrzę na naszą tabelkę i widzę,że najmłodsza jestem hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki:) Wczoraj bylam u lekarza, wiem ze to wczesnie ale on wyjezdza na wakacje a ja nie wiedzialam co mam zrobic z bromkiem czy brac czy juz odstawic i zadzwonilam do niego a on kazal mi sie pokazac u siebie. Potwierdzil ciaze, jest na razie pecherzyk, dostalam zdjecie na ktorym ja nic nie widze no ale skoro on cos tam dostrzega to oki. Nastepna wizyte mam 3 sierpnia. Dostalam duphaston na wszelki wypadek poniewaz pobolewa mnie brzuch. Powiedzial ze mam sie iszczedzac i tyle. Dziwne jest to uczucie, niby sie wie ze sie jest w ciazy ale jest tylko albo aż pęcherzyk... Musze czekac do sierpnia. Kama powiedzialam lekarzowi ze widocznie salfazin pomogl ale on stwierdzil ze ciezko powiedziec bo przeciez maz bral go tylko miesiac... Albo puscila jakas blokada albo pomogl nam mucosolvan - lek rozrzedzajacy, poniewaz moj maz mial tez aglutynacje - lekkie zlepianie sie nasienia. Bez tych wynikow nigdy bysmy nie dowiedzieli sie ze jest taki problem a rozwiazac go mozna zwyklym lekiem bez recepty. A swoja droga to teraz nie ma co gdybac - tak mialo byc bo nie dowiemy sie co zawazylo na tym ze akurat teraz sie udalo...czy salfazin czy mucosolvan czy wiesiolek... kto wie. Trzymam za was kciuki dziewczynki, nie przytulajcie sie za czesto, robcie przerwy bo to rzeczywiscie jest wazne. Poza tym mierzcie tempke - latwo wtedy okreslic owulacje, ja wiedzialam kiedy mam a monitoring tylko potweirdzil. Byc moze moje rady sa bezuzyteczne, kazda kobieta jest inna, kazda para ma inne problemy ale moze warto sprobowac??? Ale sie rozpisalam;) Pozdrawiam was goraco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama gwarantuje Ci, ze nie będziesz ostatnia hehe Ja tez jestem pechowa, wszyscy zachodzą a ja zostaję sama :) Nadziejko my tez się kłocimy i tez czasami wydaje mi się , ze za często i mam ochotę czasami uciec gdzies na kilka dni. Ale mamy takie charakterki niestetyt i trzeba z tym zyć. Wprawdzie my jestesmy 2 lata po ślubie ale jeszcze minie trochę czasu az się dotrzemy. Bywa cudownie ale tez bywa ostro... i to nie przez to, ze nie mogę zajść w ciążę, na nas ten problem nie oddziałowuje, raczej bym powiedziała, ze nas wzmacnia. My z mężem jestesmy takie żartownisie, każdą sytuację nawet taką powazną potrafimy obrócić w żart, szczególnie mój mąż. Ja jestem bardziej zawzięta, jak się pokłóce to mogłabym się tydzien nie odzywać ale mój M to co innego, on tak nie umie.Kocham go za to :) Olcia ja już tą tempkę mierzę bo lubię hehe Zawsze mam owulkę, juz tym mierzeniem zajmuję się pond 2 latka. Przydałoby się wyskoczyć na jakieś zakupki drobne. Idę. Będę pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×