Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Gość Bea.
Kasiula trzymam kciuki, stawki sa naprawde niezle. Oby ci sie udalo! A co do przyczyny tego ze nam sie nie udaje to mam nadzieje ze to wynik stresu itp a nie powaznych schorzen. Bo ja juz dziewczyny roznie mysle:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Bea, ja mam tak samo. Ale nawet nie chcę dopuszczać możliwości np przeciwciał plemnikowych we krwi czy wrogiego śluzu. Mam nadzieję, ze to po prostu blokada psychiczna i niedługo się odblokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Dokładnie, ja tez staram sie nie dopuszczac takich mysli do siebie ale czasami kiedy dopada mnie dolek psychiczny to przegiegaja mi przez glowe takie mysli... ze skoro sie tak dlugo staramy i sie nie udaje to musi byc cos nie tak. cos innego niz stres bo przeciez sa wakacje, wyjazdy, odpoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślałam,że może ze mną jest coś nie tak skoro nie umiałam zajść w ciążę,ale raz zaszłam,więc chyba to był stres,albo blokada psychiczna,a całkiem możliwe,że jedno i drugie,bo stresy mamy głównie "rodzinne",a dziecko zawsze chciałam mieć!Bardzo kocham dzieci i już od młodszych lat zawsze chciałam się nimi zajmować,brać na spacery itp.Każdy z moich znajomych to widzi,ja się dziecku nie umiem oprzeć:)Jak ktoś do nas przyjedzie z dzieckiem,albo my do kogoś jedziemy,to ich dziecko jest juz"sprzedane":D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:-) Dziewczyny u mnie temp. nadal 37 i @ brak ale...... pobolewa mnie delikatnie brzuch i wyskoczyly mi pryszcze jak zawsze przed @ wiec spokojnie czekam i nie nastawiam sie na nic:-( Testowac nie bede bo po co mam sie rozczarowac, pozyjemy, zobaczymy;). Az sie sama sobie dziwie bo jakis czas temu pewnie bym sie nakrecala niepotrzebnie a teraz mi to wisi - zrobilam sie bardziej obojetna i mysle ze jak @ przyjdzie to oczywiscie bede zalamana ale tragedii nie bedzie. W koncu mamy lato dziewczynki:-) Az milo sie wstaje. Nadzieja ja tez uwielbiam dzieci i tez bardzo bym juz chciala miec swoje ale co poradzic. Musimy byc cierpliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GREEN_DAY
Witam, jak wam mija dzien? Rzeczywiscie pogoda nas rozpieszcza, oby w weekend byla taka ladna. Sluchajcie, u mnie jest plaga komarow, bylismy u znajomych na grilu i nie dalo sie wysiedziec. Olcia trzymam kciuki, bole takie jak na @ nie zawsze podobno oznaczaja ze ona nadchodzi ale masz racje, trzeba poczekac spokojnie i w miare mozliwosci nie denerwowac sie bo po co:) A gdzie podziewa sie reszta dziewczynek??? NETI? KAMA? AGA SOLIDATE????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D U mnie też pogoda świetna:)byłam dziś na zakupach i kupiłam sobie firanki,tylko muszę je skrócić itp.:)W taką pogobę najgorzej się jedzie autem,człowiek się "rozpływa". Olcia 3mam kciuki:)A ile Ci się @spóźnia?masz regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja 2 dni dopiero, cykle mam regularne, to znaczy jesli juz cos sie pochrzani to zazwyczaj @ przychodzi wczesniej, ale jak juz pisalam - pobolewa mnie brzuch, zupelnie tak jak na @ wiec moze te upaly i zmeczenie spowodowaly ze mi sie spozni. Poczekam jeszcze kilka dni, wszystko sie wyjasni. Dzis bolalo mnie tak ze mialam pewnosc ze to juz @, okazalo sie jednak ze mam dosc duzo sluzu i nic poza tym; zreszta czesto tak mialam ze przed @ pojawial sie sluz i wydawalo mi sie ze to juz okres. Bardzo bym chciala zeby sie udalo ale jakos w to nie wierze:-((( Ja mysle ze to sie czuje, ze kobieta wie ze sie udalo a ja tak nie mam:( No ale trzymajcie kciuki dziewczynki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
A ja i tak trzymam kciuki;)))))))))))))))))) i to bardzo mocno;) no i czekam na dobre wiesci, ktoras z nas w koncu musi rozpoczac dobra passe:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dziewczynki, jesli @ nie przyjdzie do jutra to chyba zrobie test. Temp mam ciagle 37, brzuch juz mnie nie boli, zero plamien jak w poprzednich cyklach, dzis przestaly mnie nawet tak bardzo bolec piersi. Ale z drugiej strony nie ma sie co nakrecac bo jak wiecie bralam bromek i od jakiegos czasu redukowalam dawke leku wiec moze to tez ma wplyw. Poza tym mialam troche stresow a to tez przeciez wplywa. Ostatnio przypomnialam sobie pewna sytuacje; moj ginekolog ma w gabinecie takiego sztucznego bociana i powiedzial mi ze przed wyjsciem musze go po dziobie poglaskac to sie uda hehe. No co, poglaskalam i moze tak sobie to do serducha wzielam i tak w to uwierzylam ze mam jaks ciaze urojoną:P:P:P:P:P:P Oby nie;) Dobra, uciekam. Bede pozniej:-D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GREEN_DAY
Hej:) No no no, dobrze sie zapowiada olcia! Ja juz dzis myslalam ze wejde na forum i bedzie super wiadomosc ale oki, poczekam do jutra;). Co tam u was laseczki? Jak tam wasze starania?? Ja dzis mam stresujacy dzien, dwa wazne spotkania i jak wroce wieczorkiem to chyba padne. Buziole:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane OlciaK_LODZ to moze cos bedzie z tego i bocian sam przyjdzie do ciebie hehe a mi sie moja miesaczka cos nie podoba dostlam niby w sobote i jej nie bylo praiwe caly dzien w niedzele mialam dosc sporo w poniedzialek tez a we worek juz prawie nic a zawsze mam pelne 4 dni i tak mam juz 2 miesac brzuch mnie troche czasem pobolewa musze se wybrac do mojego ginekologa a dzis czytalam na forum taki temat i jestem w szoku http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4515346 no a my staranka dopero zaczynamy za pare dni teraz dajemy na luz ani sie nie nastawiam moj m idzie terz za pare dni na badanie nasienia a boi sie jak male dziecko hehhee tak jakby szedl na skazanie hehe pogoda super u mnie az grzeje od rana niesamowicie dziewczynki lato ,wakacjie a to czas na brzuszki hihih trzmam za was wszystkie zeby wkoncu sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlciaK_LODZ a moze akurat to przychodz w najmniej spodziewanym momencie nastawiasz sie ze przyjdzie@ a tu akurat ciaza fajnie by bylo trzymam kciuki tak jak za reszte dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki za trzymanie kciukow, mam nadzieje ze pomogą. Malineczka, nie nastawiam sie bo po co mam sie pozniej rozczarowac, juz nie jeden raz tak mialam a pozniej byly lzy i zalamka. Dlatego teraz wolę poczekać na rozwój wydarzeń:-) Super, ze twoj maz idzie na badamnia. Moze wszystko jest oki i bedziecie spokojniejsi a moze jest jakis maly problem, z ktorym sobie szybko poradzicie. Duzo par ma taka sytuacje ze np sa klopoty z ruchliwością czy morfologią plemników ale to wszystko jest do przejscia, trzeba brac leki i wierzyc ze sie uda. Mysle ze najwazniejsze jest to zeby wiedziec na czym sie stoi - czy jest problem czy go nie ma i jesli jest to dzialac dzialac i jeszcze raz dzialac zeby sie go pozbyc:). My dlugo nie decydowalismys sie na badania, uznalismy ze trzeba czasu zeby zajsc w ciaze i tak probowalismy i probowalismy az w koncu pomyslalam ze cos musi byc nie tak. Okazalo sie ze wyniki mojego meza sa kiepskie, moze nie beznadziejne ale za dobre sie sa. Sluchajcie jak sie nie uda w tym cyklu to bede miala inseminacje. Tak juz postanowilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Hej! Malineczka, tez czytalam wypowiedzi tej kobitki, rzeczywiscie tak sie czasami zdarza ze kobieta jest w ciazy a normalnie krwawi i bywaja przypadki ze to krwawnienie nie zagraza ciazy... dziwne to jest ale kazdy organizm jest inny i co u jednej jest normalne to niekoniecznie bedzie u innej. Oj olcia, cos mi sie wydaje ze utworzymy druga czesc tabelki:-)))) Czekam do jutra z niecierpliwoscia:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) U mnie też lato:D.może w weeken wyskoczymy nad wodę,jeśli nam nic innego nie wypali i pogoda się utrzyma. Olcia,przyślij też tego bociana do nas jeśli już Ciebie odwiedzi:D.Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Czesc nadzieja:) Dobry pomysl, musimy tego bocianka sciagnac jakos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASZA TABELA
NICK .........WIEK.................TERMIN @...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** MALINECZKA.....28..................26.06................. ...sląskie OLCIAK_LODZ.....28................28.06.................. ..łódzkie GREEN_DAY......29..................30.06................. ...wi elkopolskie KASIULA1983.....27..................30.06............ ........małopolska SODALITE.........35............ok. 03.07......................Illinois _NETI_..............26...........ok.03.07................ ......lubelskie AGA_TON.........26.................05.07................. .... mazowieckie NADZIEJA 86.....24.............ok.12.07......................slaskie< br /> BEA.................29.................25.07............ ........wielkopolskie KAMA26...........28.................13.06................ .....dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Bea.,no właśnie przydałoby się:)Bo ileż można czekać?to już się nudne robi i ja mam powoli tego dosyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. już jestem :) pogoda dopisała więc wróciłam opalona i zadowolona :D już dawno tak dobrze się nie bawiłam. wakacje spędziliśmy raczej aktywnie bo oboje nie przepadamy za leżeniem plackiem na plaży. byliśmy w gdańsku, sopocie, gdyni i paru innych miejscach. a do tego piękne słońce, ani razu nie padało :) jednym słowem odpoczynek bardzo udany. ale na tym koniec dobroci bo z samego rana przyszła @. póki co plamię, ale lada chwila impeza rozkręci się na całego :( i tak mój dobry humor szlag trafił. chce mi się wyć, ale tak jest zawsze pierwszego dnia, do jutra powinno mi już przejść... @ przyszła pare dni wcześniej, może ten wiesiołek cos namieszał? zmieniam więc tabelkę NICK .........WIEK.................TERMIN @...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** MALINECZKA.....28..................26.06................. ...sląskie OLCIAK_LODZ.....28................28.06.................. ..łódzkie GREEN_DAY......29..................30.06................. ...wi elkopolskie KASIULA1983.....27..................30.06............ ........małopolska SODALITE.........35............ok. 03.07......................Illinois _NETI_..............26...........ok.03.07................ ......lubelskie NADZIEJA 86.....24.............ok.12.07......................slaskie< br /> BEA.................29.................25.07............ ........wielkopolskie KAMA26...........28.................13.06................ .....dolnośląskie AGA_TON.........26.................30.07................. .... mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi dziewczyny, że Wam też się nie udało, Olcia jedynie w Tobie teraz nadzieja :) w dni takie jak ten zaczynam wątpić, że nam się kiedykolwiek uda. nie wierzę w blokodę psychiczną w naszym przypadku bo po ślubie jesteśmy 4 lata,nigdy nie brałam pigułek, nie zawsze pamiętaliśmy też o doraźnym zabezpieczeniu, byłam wyluzowana a i tak nic z tego. boję się co będzie dalej. a o in vitro myślimy i gdy będzie wiadomo, że tylko to nam pomoże zostać rodzicami to na pewno się zdecydujemy. jednak do końca mam nadzieję, że obędzie się bez tego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aga to fajnie,że wyjazd Wam się udał,aż ci zazdroszczę:)A @ może przyszła za wcześnie przez zmianę klimatu? My we wrześniu będziemy mieli 4lata po ślubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nadzieja, my podobnie, rocznicę obchodzimy pod koniec sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie masz rację, to przez zmianę klimatu. teoretycznie powinnam unikać morza bo choruję na nadczynność tarczycy ale dobrze się czułam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc dziewczynki nie zdałam;/ zawsze była moja wina ale dzisiaj miałam tak wrednego typa ze szkoda gadac:/ cały czas mi wmawiał, ze nie włączam kierunkiwskazów przy zmianie pasa - on tam dobrze wiedział, ze włączam tylko coś było nie tak i zaraz po włączaniu odbijało i się wyłączało, oczywiście ja natychmiast reagowałam i włączałam ponownie ale on czepiał się tego, ze były z 2 sek kiedy ten kierunkowskaz był wyłączony ;/ jak mu mówiłąm, ze mi odbijało to mówił, że kłamię bo ja wcale tego kierunkowskazu nie zmieniłam:/ no i tak mnie własnie uwalił:/ Olcia... czekam z utęsknieniem na Twoje dwie kreseczki kochana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK.................TERMIN @...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** KAMA26...........28.................13.06................ .....dolnośląskie MALINECZKA.....28..................26.06................. ...sląskie OLCIAK_LODZ.....28................28.06.................. ..łódzkie GREEN_DAY......29..................30.06................. ...wi elkopolskie SODALITE.........35............ok. 03.07......................Illinois _NETI_..............26...........ok.03.07................ ......lubelskie AGA_TON.........26.................05.07................. .... mazowieckie NADZIEJA 86.....24.............ok.12.07......................slaskie< br /> BEA.................29.................25.07............ ........wielkopolskie KASIULA1983.....27..................31.07............ ........małopolska dziewczynki, które dostały @ wpiszcie kolejną przewidywaną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula szkoda:(oni tylko czekają,na czym by mogli oblać zdającego!Ja za 1razem miałam takiego"chama",co traktował mnie jak kogoś gorszego,był niemiły itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×