Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

nadzieja...ale bolał Cię brzuch?...czy inna część ciała?...ten zastrzyk to w dupkę:)...się dostaje?:)....trochę się boję tego wszystkiego wiesz?...dopóki nie poszłam do lekarza wydawało mi się, że wszystko ze mną oki, a jednak okazał się jeden mały czort niedrożny...moja gin nie traci nadziei...ja troche tak...znów się będę nastawiać, a potem rozczarowania:(... masakra... a wiesz ile tych cykli może być stymulowanych? mam takie myśli, lęki,że jak to nie wyjdzie to będę musiała znów się pogodzić z moją beznadziejnością i podejmować kolejne krokui czyli inseminacja a może później i in vitro, choć o in vitro na razie mogę zapomnieć, nie mam kasy, a poza tym nie wiem co będę czuć jak się okaże, że to jedyna metoda...choć tyle cudów się zdarza...może nam się też przydarzy he?:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulla - siostra brała clo dobrze się czuła, dostała zastrzyk trochę jajnik ją bolał ale poza tym nic. Siostra miała mieć 7 inseminacji pod rząd i siedem stymulowanych cyklów clo więc chyba dopuszczalna ilość nie wiem po 2 cyklu stymulowanym dała sobie spokój ale ona jest dziwna więc raczej nie ma co z niej brać przykładu:) Myślę że nie masz się czego bać. Ja zamówiłam sobie testy owulacyjne 20szt dziś mam 4dc cyklu więc trzeba znowu próbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastrzyk miała w brzuch z tego co pamiętam. U nas piękna pogoda +15 i samo słońce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha w brzuszek?:(...nie lubię zastrzyków:(...ale cóż mus to mus:)... Kasia dzięki za info...ja się tak szybko nie poddam bo to bez sensu jak juz zacznę to trzeba spróbować choć kilka razy...choć mam złe przeczucia i raczej w cud nie wierzę...no ale cóż... a u nas słoneczko się schowało i chyba jakieś 7 stopni nie więcej...ale i tak mi strasznie wiosennie bo wiem, że już zima się skończyła!!!:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tymi testami to ja zawsze miałam problem, bo wychodziły 2 kreski, ale nigdy nie wiedzialam czy one oby na pewno są identyczne i nie robię ich...trudno:)....jutro jadę na monitoring zobaczyć co tam mi urosło, czy w ogóle urosło ( na razie bez clo jestem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki czasem poczytuje, trzymam kciuki za staraczki i ciagle czekam na Wasze plusy .. dzis mialam wizyte u gina, skonczylismy 12 tydzien i wszystko jest ok!!!!!!!!przeziernosc prawidlowa!!!! bardzo sie ciesze:) na samopoczucie tez nie narzekam, waga nie rosnie, a troche spada, ale nadrobimy;) buźkam Was!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASZA TA TA TABELA LA LA
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* **************************** GOSIEK82....28...starania zawieszone......Pl- lubelskie, Irlandia EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie ATKA87.............23.................15.09.............. ......dolnośląskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie KAMA26...........28................28.10................ .....dolnośląskie MOONIAA123....34................03.11.........13 cykl... ........maz. ANULEK_24.........24...................03.11............. podlaskie MALINECZKA.....28.................10.11.............. .. ...śląskie MIESIĄCZKA ROK 2011 KB83...............27...............22.02................ .....śląskie ANULLA1003........32................12.03............... ......łódzkie _KaSiA_...........27...........18. 03..............zachodniopomorskie MAMA URWISA.....28..............25.01.....................małopo lskie NADZIEJA86.......24...............7.03................ ......śląskie SODALITE.........35.............8.02.................. ....Illinois ***************************************************** ********************* U D A Ł O SI Ę!!! ................TERMIN ...... PŁEĆ ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r......córeczk a GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... BEA.................................... 26.05.2011 r .......synek INKA LINKA............................16.06.2011r................ .. PATI....................................09.06.2011r...... ............... ********************************************************* ******************************** NASZE NARODZONE MALEŃSTWA ********************************************************* ******************************** OlciaK_LODZ......Iga.....04.03.2011..........3500g....... .54cm.....cc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka jest norma pękającego pęcherzyka?...jak duży powinien być ( urosnąć)?.... dobrej nocy śpioszki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka jest norma pękającego pęcherzyka?...jak duży powinien być ( urosnąć)?.... dobrej nocy śpioszki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) u nas słonecznie, wiosennie i ma być 14 stopni na plusie:) Mała moja znów ma katar ale od tygodnia nie podaje jej leku na alergię bo za tydzień idziemy na testy do poradni alergologiczno-pulmonologicznej no i widać efekty odstawienia. Jakoś musimy przetrwać do przyszłego tygodnia:( anulla - 22-25mm. Sangriaa- super kochana że wszystko ok. Jejciu to już 12 tydzień skończony ale ten czas leci jeju jeszcze niedawno był 6 tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Anulla bolał mnie lewey jajnik,a zastrzyk dostawałam w dupkę:) Ja słyszałam,ze stymulowanych cykli może być CHYBA 6 czy12jakoś tak.Ja chyba jeszcze będę miała stymulowany cykl,ale wszystko się okaże 30marca na wizycie! Mi lekarz powiedział,że pęcherzyk może już pęknąć jak będzie miał 19mm,ale z regóły pękają jak mają ponad 20mm! Anulla nie co się bać monitoringu i clo!to nie jest takie straszne i nie boli:)Spokojnie! U nas też piękna pogoda,słońce świeci,jest ciepło.Płaszczyk schowałam do szafy i chodzę w wiosennej kurtce.Może za kilka dni sobie okna umyję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Nadzieja:*...monitoring mam raczej często, nawet dziś jadę zobaczyć co mi tam urosło:)...jeszcze bez clo...ale wiecie naczytałam się już tak dużo o tym clo, że zanika śluz itp...i już nie wiem w co wierzyć a w co nie...:(...sorrki, że Was tak męczę:( a u nas miało być piękne słońce...a tu jakos tak szarawo, na razie też temperatura bez szaleństwa:)...jednak ja już wiosenną kurtkę noszę od tygodnia! protest przeciwko zimie:)...a i zapisałam się na prawko od kwietnia ha ha...już się boję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi kiedyś chyba w listopadzie pękł już 18 mm...to chyba za mało nie?...ciekawe jak będzie po tej stymulacji...trochę się cieszę bo coś zacznie się dziać...ale mam nadzieje, że pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynyyyy:) a po clo to wytwarza się kilka tych pęcherzyków, czy jeden?....mam nadzieje, że nie wyrzucie mnie z forum za to, że Was tak męczę:P pytaniami...buziaki i dzięki za pomoc! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co:)A ten pęcherzyk to był raczej za mały:)Ale myślę,że po clo będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto pyta nie błądzi,a to forum jest po to,żeby właśnie na takie pytania odpowiadać,więc możesz być spokojna.Ja miałam 1pęcherzyk,ale lekarz Ci powinien powiedzieć ile masz pęcherzyków,żeby drużyny piłkarskiej "nie narobić":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No 18mm to stanowczo za mały tak właśnie 22-25mm jest idealny. Wiem że siostra po clo miała 4 pęcherzyki 1 dominujący ale stanął na 14mm i drugi zaczął rosnąć i ten pękł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pamiętam jak siostra chodziła na monitoring i lekarka powiedziała że jak będzie więcej niż jeden to nie będzie inseminacji chyba że chce ciążę bliźniaczą:) pytaj pytaj a i nie czytaj tych głupot na internecie bo tylko nie potrzebnie się nakręcasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, Dzis u mnie cieplutko ale sa chmury a liczylam na slonko... Inaczej sie zyje kiedy w powietrzu pachnie wiosna. Ja dzis wybieram sie na pogaduchy do kolezanki bo to siedzenie w domu dziala na mnie w taki sposob ze zaczynam lapac jakas depresje chyba. Nic mi sie nie chce, poza tym nie bywam za wiele wsrod ludzi i maz sie smieje ze mnie ze zdziczeje;) Trzymam kciuki mooocno za wasze staranka, oby jak najszybciej wam sie udalo!!! Kasia duzo zdrowka dla Zuzi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki:*...kochane jesteście...mój pęcherzyk urósł troszkę, dziś ma już 17 mm ale do ideału mu daleko i obawiam się że pęknie nim podrośnie:), w czwartek znów mam monitoring by zobaczyć co z nim, no tak kilka pęcherzyków to prawdopodobieństwo ciąży mnogiej. Moja gin zawsze mi wszystko pokazuje na monitorze więc pewno przy stymulacji też tak będzie. Może jakoś to przeżyje:)... a co myślicie o ziółkach ?:D... dobrej nocki pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama_26
Hej dziewczynki Bardzo dawno nie zaglądałam, mam ogormne zaległości... Po pierwsze Olcia GRATULUJĘ!! Niech córcia zdrowo się chowa, dużo radości z macierzyństwa Gratuluję wszystkim tym, którym się udało... U mnie bez zmian i raczej tak pozoostanie, teraz jestem na etapie zmiany pracy po 7 latach i- zaczynam coś nowego i zwyczajnie nie mam czasu anwet na myślenie, powoli przywyczajam się do myśli, że będziemy tylkowe dwoje (tylko czasem bardzo boli, ale już coraz rzadziej) Pozdrawiam Was wszystkie ciepło i wiosennie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* **************************** GOSIEK82....28...starania zawieszone......Pl- lubelskie, Irlandia EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie ATKA87.............23.................15.09.............. ......dolnośląskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie KAMA26...........29................12.02................ .....dolnośląskie MOONIAA123....34................03.11.........13 cykl... ........maz. ANULEK_24.........24...................03.11............. podlaskie MALINECZKA.....28.................10.11.............. .. ...śląskie MIESIĄCZKA ROK 2011 KB83...............27...............22.02................ .....śląskie ANULLA1003........32................12.03............... ......łódzkie _KaSiA_...........27...........18. 03..............zachodniopomorskie MAMA URWISA.....28..............25.01.....................małopo lskie NADZIEJA86.......24...............7.03................ ......śląskie SODALITE.........35.............8.02.................. ....Illinois ***************************************************** ********************* U D A Ł O SI Ę!!! ................TERMIN ...... PŁEĆ ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r......córeczk a GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... BEA.................................... 26.05.2011 r .......synek INKA LINKA............................16.06.2011r................ .. PATI....................................09.06.2011r...... ............... ********************************************************* ******************************** NASZE NARODZONE MALEŃSTWA ********************************************************* ******************************** OlciaK_LODZ......Iga.....04.03.2011..........3500g....... .54cm.....cc.. uaktulaniam się - nie usuwajcie mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* **************************** GOSIEK82....28...starania zawieszone......Pl- lubelskie, Irlandia EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie ATKA87.............23.................15.09.............. ......dolnośląskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie MOONIAA123....34................03.11.........13 cykl... ........maz. ANULEK_24.........24...................03.11............. podlaskie MALINECZKA.....28.................10.11.............. .. ...śląskie MIESIĄCZKA ROK 2011 KB83...............27...............22.02................ .....śląskie ANULLA1003........32................12.03............... ......łódzkie _KaSiA_...........27...........18. 03..............zachodniopomorskie MAMA URWISA.....28..............25.01.....................małopo lskie NADZIEJA86.......24...............7.03................ ......śląskie SODALITE.........35.............8.02.................. ....Illinois KAMA26...........29................12.02................ .....dolnośląskie ***************************************************** ********************* U D A Ł O SI Ę!!! ................TERMIN ...... PŁEĆ ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r......córeczk a GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... BEA.................................... 26.05.2011 r .......synek INKA LINKA............................16.06.2011r................ .. PATI....................................09.06.2011r...... ............... ********************************************************* ******************************** NASZE NARODZONE MALEŃSTWA ********************************************************* ******************************** OlciaK_LODZ......Iga.....04.03.2011..........3500g....... .54cm.....cc.. Dzień dobry:) Kama26 - nie usunęłam tylko przerzuciłam Cię do 2011 roku:) fajnie że się odezwałaś. U nas dziś cieplutko i słoneczko świeci. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Anulla ja piłam ziółka na owulację,ale potem zaczęłam brać clo,więc je odstawiłam,musisz doczytać dokładnie,czy można ziółka brać przy clo,bo mi się wydaje,że wyczytałam,żeby nie mieszać leków z ziołami,ale musisz sobie to sprawdzić.A pęcherzyk,może jeszcze urośnie,przy clo jest inaczej:) Kama to powodzenia w nowej pracy i żeby się udało:)może jak nie będziesz myśleć tyle o dziecku to się uda,nigdy nie wiadomo.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Kurcze musiałabym się za okna wziąć,ale w sumie nie wiem od czego zacząć,tyle roboty po zimie:)Pranie jedno,drugie(kurtki itp.)Posprzątać balkon,umyć okna,w szafkach sobie chciałam posprzątać,lodówkę odmrozić i imyć i nie wiem do czego najpierw ręce włożyć!Żeby mi się chciało tak,jak mi się nie chce!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ja wlasnie wrocilam ze szpitala. trafilam tam w poniedzialek. jak znajde chwilke to napisze co i jak. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×