Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

******************************************************** *** ************************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** Gosiek82........28......starania zawieszone........Pl- lubelskie, Irlandia MOONIAA123....34................03.11.........13 cykl... ........maz. EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie,Włochy Pati................30...................09.09........... ........wielkopolskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie NADZIEJA86.......24.................24.09................ ......śląskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie MALINECZKA.....28.................14.10............... .. ...śląskie atka87.............23.................15.09.............. ........dolnoslaskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie KAMA26...........28................28.10................ .....dolnośląskie SODALITE.........35................18.10................ ....Illinois kb83...............27...............24.09................ .....śląskie anulla1003........31................01.11................ ......Łódź _KaSiA_...........27................09.11................ zachodniopomorskie ***************************************************** ********************* U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r......córeczk a GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... Bea...................................26.054.2011 r .......synek inka linka.............................16.06.2011r......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka - mówiłam że będzie WSZYSTKO DOBRZE :) super że maluszek rośnie i się rozwija to najważniejsze. Wpisz się kochana do tabeleczki powiększysz nam grono ciężarówek:) Ja ostatnio zainteresowałam się naturalnymi metodami w sumie dzięki znajomej z innego forum na którym siedzę od 3 lat:) i powiem wam szczerze że na razie wszystko mi się zgadza. Umiem określić dni płodne miałam je 25dc i tam piszą że druga faza trwa zawsze 14dni i mi się sprawdziło dziś mam 39dc i dostałam @. Czyli zaczynam dziś 1dc nowego. Jeszcze muszę poczekać na dwie @ więc wychodzi że około lutego zaczynamy się starać. Ciekawe czy uda się za pierwszym razem bo z córcią zeszło nam 1,5 roku:( Bea- ja gotuje kapuśniaczek tak: ścieram na tarce warzywa znaczy się na robocie bo jestem za leniwa żeby trzeć ręcznie:) gotują się, później dodaje ziemniaki w kostkę. Oczywiście na jakieś habecie (czyt. mięsie) :) Jak już są miękkie dodaje kapustę kiszoną. Ja jeszcze podsmażam kiełbaskę swojską którą zawsze przywozimy z gór od teściowej i mam zamrożoną. Jak jest już wszystko miękkie dodaję kostkę na żeberkach (fajnie pachnie zupka) doprawiam sól, pieprz, maga itp. na koniec robię zasmażkę z mąki i dodaje do zupki. Pycha!!! :) Często robię jeszcze grochówkę, też wcinamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka - dopiero teraz zobaczyłam że już się wpisałaś:) gapa ze mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej inka super :*, moze uda Ci sie dochowac tajemnicy do tego czasu!!! ja dzis ide do lekarza br...po 2 tyg kontrola...zdziwi sie doktorek;) Kaśka to zaczniemy sie starac w podobnym terminie!!tez dowiedzialam sie duzo obserwujac swoje ciało...no i wlasnie jak znow tyle mamy sie starac to chyba padne ;) kapusniak tez ostatnio robiłam, smaczny wyszedł;) buziaki ps. pogoda mnie dobija.....zaraz zasne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i na jutro się nic nie zwolniło do tego lekarza,ale na 17ego jestem zapisana!Ciekawa jestem jak to będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może do 17 dostaniesz? ale nawet jak dostaniesz to idź do lekarza niech coś poradzi na te długie cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,że pójdę,bo nie chcę stracić takiej wizyty!Ten lekarz jest podobno dobry,a jeszcze w tej klinice pracuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)...dużo emocji na forum ostatnio.... nadzieja, życzę powodzonka u lekarza!:) inka- gratuluje! super, że wszystko jest oki, strasznie się cieszę:) zaintrygował mnie przepis na kapusniak bo nigdy nie robiłam:) chyba wypróbuje Kasia:) bea gratuluje syneczka!.....pamiętaj synek zawsze mamusi:) no to Pati teraz za Ciebie mocno trzymamy kciuki oby 2 kreseczki były :) u mnie spadek formy troszkę, dużo się dzieje gdzieś wokół mnie, ostatnio przyjmuje na siebie smutki i problemy innych i trochę mnie to chyba też smuci...a poza tym dni płodne:)ale jakos przytulanek brak...:( a w piatek monitoring...wiecie co? chyba jestem zmęczona tym myśleniem, liczeniem, kombinowaniem:(...ale wyjścia raczej nie mam.....ostatnio koleżanka stwierdziła, że nie mam co czekać tylko brać się za inseminacje...a mnie się wydaje, że jeszcze niekoniecznie:(...nawet drożności nie miałam... spokojnego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmiiiiiiii
mam pytani jutro mam dostac@ od paru dni tem byla 37,1 potem 37,3 pare dno ostanie pare dni byla 37,6 a dzis 37,3 czyli w ciazy nie moge byc?????? a czy do jutra temperatura spadnie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny:) najwazniejsze ze serduszko juz bije. teraz bede sie modlic zeby nie przestalo bic. kurcze narobilyscie mi smaka na kapusniak i chyba sobie dzis ugotuje wg Twojego przepisu Kasia, bo wyglada smakowicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka Linka a nie mówiłysmy, że będzie dobrze :) Tylko sie teraz juz nie stresuj, dla dzidzi to nie jest dobre. Pati Pati daj znac jak zatestujesz. Trzymam kciuki :) Sangriaa tak trzymać :) U mnie nadal @ brak, tempka zaczyna mi spadać , więc widocznie owulacja mi sie przesunęła. Lecę pozmywać naczynia, bo na nic nie mam ostatnio czasu. Bea gratuluję synusia :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc hmmmiiiiiiiii temperatura moze spac nawet z takiego poziomu gwaltownie, jestes jeszcze przed terminem @ .... utrzymanie na wyzszym poziomie przez ok.16-18dni fazy lutealnej swiadczyc moze o ciazy takze spokojnie poczekaj.. inka sio z myslami, natura wie co robi;) jestem po wizycie, lekarz szczerze byl zaskoczony, ciagle powtarzal ze szkoda;)ogolnie wszystko ok, mam odczekac 2-3m-ace, zrobic badania krwi na toxo i cos tam jeszcze......cieszyl sie, ze mam takie podejscie;) miłego dnia, ja za pare godzin zaczynam dlugiiiiiiiiiii weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ale mnie dziś glowa strasznie boli,a jeszcze muszę biszkopty na torta upiec,bo mama ma jutro urodziny.Aż mi się nie chce tam jechać:( Mój mąż ostatnio chciał fasolkę po bretońsku,czy właśnie grochówkę,ale ja ani tego,ani tego nie lubię:( Anulla nie dziękuję,żeby nie zapeszyć!:) Hmmmmmiiiiii w dniu @ tempka spada o ok.2kreski,a czy jesteś w ciąży to ci nie powiemy,bo nikt tu rentgena w oczach nie ma.Ale jak już teraz chcesz wiedzieć,to chyba wiesz co powinnaś zrobić? Inka racja to jest najważniejsze:)Powodzenia Sangria to dobrze,że masz takie podejście,bo będzie Ci łatwiej,przy kolejnych staraniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmiiiiiiii
no dzis rano moja tem 37,1 ale pozniej dostałam okres czyli tam temperatura moze jeszcze spasc w czasei okresu??? obacze jaka bedzie po okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************** *** ************************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** Gosiek82........28......starania zawieszone........Pl- lubelskie, Irlandia MOONIAA123....34................03.11.........13 cykl... ........maz. EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie ,Włochy Pati................30...................09.09........... ........wielkopolskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie NADZIEJA86.......24.................24.09................ ......śląskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie MALINECZKA.....28.................10.11.............. .. ...śląskie atka87.............23.................15.09.............. ........dolnoslaskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie KAMA26...........28................28.10................ .....dolnośląskie SODALITE.........35................18.10................ ....Illinois kb83...............27...............24.09................ .....śląskie anulla1003........31................01.11................ ......Łódź _KaSiA_...........27................09.11................ zachodniopomorskie ***************************************************** ********************* U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r......córeczk a GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... Bea...................................26.054.2011 r .......synek inka linka.............................16.06.2011r............... ....... witajcie czytam was na biezaco ale nie udzielam sie i nie chwale bo niema czym moj mąz jednak idzie w poniedziLek bo znalezlismy bardzo dobrego ginekologa-androloga -połoznika i analityka w jednym i nie bierze drogo w porównaniu z tym co mial isc juz dzis go umówilamtzn idziemy razem bo o on ogólnie zajmuje sie leczeniem niepłodnosci małzeńskiej noi do tego jest połoznikiem pon dobry i polecany takze nie do piatku ale poniedzlaku pozostaje czekac ma swoje laboratorium i wyniki mogą byc nawet w ten sam dzien lub na drugi dzien rano.... takze moze w przyszłym roku sie uda powodzenia i gratulacje dla wszystkim zaciązonych!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Hmmmmmiiii czyli spadła Ci tempka,@dostałaś,więc w ciąży nie jesteś.Nie wiem,czy podczas samego okresu jeszcze tempka spadła,bo ja podczas krwawienia nie mierzę,dopiero w5dc,jak się @skończy! Malineczka to może dobrze trafiliście z tym lekarzem,oby Wam pomógł!Powodzenia:) Ja wczoraj skserowałam sobie całą moją kartotekę og mojego gin.żebym miała do tamtego na środę.Nic się nie umiem z tej kartoteki rozczytać po tym lekarzu,bo tak bazgroli,jak większość tych konowałów! Ja plamię już 5dzień! Tort prawie zrobiony,jeszcze przyozdobić!:) Bea jak tam kapuśniak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie właśnie dowiedziałam,że lekarz do którego chodzę,a właściwie chodziłam,bo już tam nie pójdę nie zauważył,że z ciążą jednej babki jest coś nie tak,pomimo,że zgłaszała mu,że bardzo źle się czuje.Jak sie okazało 1dziecko się udusiło,a 2jest w bardzo ciężkim stanie,nie wiadomo,czy przeżyje,a jeśli będzie żyło,to będzie roślinką:(.Ta babka była w 7mc niedługo miała mieć cesarkę!Żegnała się ze swoim maleństwem i pogrzeb będą robić!Ja się popłakałam,bo tyle do tego lekarza chodziłam-4lata czy 5lat jakoś tak!Odechciewa się wszystkiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja - biedna ta kobieta, ale zgadza się lekarze bagatelizują pewne objawy a później jest nieszczęście. Wiecie co tak sobie patrzę na tabelkę i prawie wszystkie jesteście z dołu Polski i tak sobie myślę czy nie macie problemów z tarczycą znaczy się z niedoczynnością tarczycy?? u mnie tu na górze też chorują ale na nadczynność leczą się i zachodzą w ciążę. Taka moja refleksja. Ja właśnie kończę obiad, wczoraj ugotowałam buraczki, dzisiaj już starłam i doprawiłam, ziemniaczki się gotują, kotleciki mielone się już duszą jeszcze sosik i obiad. Mała dziś zrobiła pobudkę o 8:00 , oglądnęła jakieś bajki do 9 to mogliśmy z mężem jeszcze pospać godzinkę chociaż ja wstałam o 9 bo śniadanie a m gnił w łóżku prawie do 11.:P Bea - właśnie jak kapuśniak? Dzisiaj rodzice przyjeżdżają do nas na kawkę więc zaglądnę wieczorem. Miłego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w srode dostalam okres wczoraj byl juz jest skąpy a potem juz niec az do teraz zero okresu miesiączka trwa u mnie zawsze 4 pełne moja temperatura wczoraj wynosiła 37,1 a dzis juz 37,2 i nie spadła ani nie jestem chora ani przezioebiona nic kompletnie i cyce troche bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) u mnie mdlosci chyba sie skonczyly bo od wczoraj mnie nie mdli.. zostaly tylko obolale piersi malineczka wlasnie moze zrob tescik:) mam nadzieje ze wyjda dwie krechy bo podwyzszona temp i obolale piersi to dobry znak:) dzis slonecznie ale zimno a ja z natury zmarzluch jestem brrr, az sie z domu wychodzic nie chce nadzieja nadal @ brak? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry...:) jeśli chodzi o lekarzy konowałów...to to jest jakaś plaga...ale wiecie najgorsze jest to, że tracimy zaufanie i np ja jak mam iść do jakiegoś lekarza bez polecenia, to strasznie się boję....także nadzieja uciekaj do innego! malineczka...dla pewności zrób test:) ja dziś idę na monitoring...ale nie wiem czy wczoraj nie miałam owu, bo miałam leciutkie plamienie...a to był 11 dzień cyklu ( u mnie owu przed 14 dniem)przytulanki też były wczoraj, ale coś czytałam, że to już za późno...hm...co sądzicie moje drogie?:) a ogólnie pogoda do du.... i mój nastrój też....buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ale sie naszukalam naszego topiku;)wszystkie widze odpoczywaja i pewnie korzystaja z pogody, ja tez wpadlam tylko na chwilke...wszystko u mnie dobrze, czekam na@..nigdy nie myslalam, ze bede na nia znow czekac, jak za młodych lat hihihihi buziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×