Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

******************************************************** *** ************************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** Gosiek82........28.......starania zawieszone........Pl- lubelskie, Irlandia MOONIAA123....34................15.08................... ...mazowieckie EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie,Włochy INKA LINKA.......22.................09.09....................o polskie Pati................30...................09.09........... ........wielkopolskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie NADZIEJA86.......24.................24.09................ ......śląskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie MALINECZKA.....28.................14.10............... .. ...śląskie atka87.............23.................15.09.............. ........dolnoslaskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie KAMA26...........28................28.10................ .....dolnośląskie SODALITE.........35................18.10................ ....Illinois kb83...............27...............24.09................ .....śląskie anulla1003........31................01.11................ ......Łódź ***************************************************** ********************* U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r.............. ... .. GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... Bea...................................01.05.2011 r................... hej dziewczynki:)...ja tez już w pracy a strasznie mi się nie chciało...wczoraj byłam bardzo smutna bo okres nadszedł:(...ale dziś już mi lepiej czekam dalej na cud:)...Nadzieja zrób test:)) plisssssssssss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem....:) ja bym chyba nie wytrzymała:)...jednak szanuje Twoją decyzję:)...no ale cóż trzeba się przyznać ciekawość mnie zżera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po poronieniu raz miałam 43dni,ale to przez duphaston,no a wcześniej to jak byłam w ciąży:)heheCiebie bardziej ta ciekawość zżera niż mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski!!! Nadzieja kurcze mnie tez zzera ciekawosc... Ja bym nie wytrzymala, polecialabym po tesciora od razu!!!! Ale jasne, to twoja decyzja. W kazdym raziem 40 d c - dobrze sie zapowiada. Ale by bylo fajnie:-) Zawsze to jakis rodzaj podtrzymania na duchu dla reszty dziewczynek:) Ale cieplutko na dworzu... Moglaby byc taka piekna jesien a pozniej od razu zima ze sniegiem. Nie lubie chlapy, wiatru i deszczu:( Ja jestem na etapie wybierania firanek - sluchajcie chcialam kupic na zmiane i dojrzalam takie panelowe - wiecie o jakich mowie? Takie jakby bp. 3 paski zawieszane osobno. Nie wiem czy bedzie to ladnie wygladalo, moja kuzynka ma ale ma ogromniaste okno a ja mam raczej male wiec nie jestem przekonana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez zbliza sie @ wielkimi krokami, czuje juz bole brzucha ale tempka nadal wysoka wiec nadzieja jest. Musze jeszcze kilka dni poczekac. Olcia ja tez w nocy niespokojnie spalam. Non stop sie budzilam, wiecilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a no i umówiłam się na kolejny - drugi monitoring na 12 listopad- 12 dzień cyklu...znów będę się łudzić, denerwować, przeżywać:...ehhh jak Wy sobie dziewczynki z tym radzicie? cio?:( buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulla, badz dobrej mysli - ja po pierwszym monitoringu tez mialam takie dziwne uczucie ze to nic nie daje, po drugim wiedzialam ze 'trafilismy' idealnie w dni plodne i okazalo sie ze jestem w ciazy. Zreszta chodzisz do super lekarza, nasluchalam sie pozytywnych opinii o tej p. dr i jestem pewna ze cos wspolnie zaradzicie zeby szybko ukazaly sie 2 kreseczki na tescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, ja myślę,że jeśli nie masz standardowo długich cykli, to coś jes na rzeczy :) Ja również już nie mogę wytrzymać z ciekawości i trzymam kciukasy!!! A tak w ogóle to jakieś przeczucia mam co do Ciebie, ale nic nie mówię, żeby nie zapeszyć ;) Chyba my tu bardziej z dziewczynami zniecierpliwione jesteśmy niż Ty. Jeśli @ nie przyjdzie to kiedy planujesz zatestować? Anulla głowa do góry, kolejny cykl, kolejna szansa. Nie każdy zachodzi już w pierwszym monitoringowanym cyklu. Przynajmniej na 100 % bedziesz pewna kiedy ma owu. Pati, dopoki tempka wysoka to nadzieja jest. Trzymam kciuki i za Ciebie również :) Dziewczyny u mnie tak jak u Nadziei 40dc, ale jak wiecie test robiłam dla formalności, więć złudzeń nie mam, tym bardziej, że często już miałam takie długie cykle. Tylko mam pytanie do tych co tempke regularnie mierzą. Czy jest możliwe aby tak mi się przesunęła owulacja i żebym ja dopiero miała. A problem mój wynika stąd, że zaczęłam mierzyć tą temkę gdzieś ok 20 dc i cały czas miałam między 36,4 - 36,6 a wczoraj jak mierzyłam miałam 36,8 a dziś rano 37. Czy któraś z Was coś z tego rozumie. Dodam, że śluz mam raczeczej taki przeżroczysto-białawy, ale nie taki rozciągliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kb mozliwe ze masz pozno owulacje a mozliwe rowniez ze miewasz np 2 w miesiacu - podobno to tez sie zdarza.No i jest jeszcze opcja taka, ze owulka wystapila pozno i test nie wykazal cioazy bo zrobilas go za wczesnie... Bo temperatura super:) Tyle ze jesli juz mialas tak dlugie cykle to nie ma pewnosci co jest na rzeczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Olcia :) Złudzeń nie mam, ale coraz bardziej się zastanawiam nad tymi 2 owu w cyklu. Po @ zacznę mierzyć od samego poczatku i bedę już wiedziała co i jak. Wsciekam się tylko trochę na siebie, że wcześniej tempki nie zaczęłam mierzyć. No trudno, pożyjemy zobaczymy :) Olcia a jak tam Twoja córunia w brzuszku? Fika sobie? Najlepiej jeśli w nocy źle spałaś to zrób sobie malutką drzemke. Na pewno nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Nie wiem czy mnie przyjmiecie do swojego elitarnego grona,ale byłoby mi bardzo miło. Od dłuższego czasu podczytuję różne wątki i w końcu postanowiłam się gdzieś wbić,może razem będzie łatwiej przejść tę drogę do upragnionych dwóch kresek. Ja steram się od lutego-marca tego roku. Pozdrawiam Was i czekam na odpowiedź czy zostanę przygarnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja - mnie też zżera ciekawość:) ja bym już robiła, bo jak się okaże że jesteś to może szybciej do lekarza byś poszła. Ja w pracy po tygodniowym zwolnieniu mam taki zawał roboty że nie mogę się ogarnąć. Teraz właśnie zrobiłam sobie przerwę i wcinam zupkę chińską. Koleżanka z pracy w weeknd poroniła bliźniaki i strasznie mi od rana było smutno.:( Ja mam dzisiaj 32dc ale brzuch mnie już tak boli i krzyż że czekam tylko na @. Nie wiem kiedy dostanę i tego nie lubię bo z tabletkami dostawałam zawsze tego samego dnia i o tej samej godzinie. U nas pochmurno ale ciepło. Mąż wczoraj z gór wrócił od teściowej. Cały i zdrowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia to dobrze ze masz juz meza przy sobie - ja zawsze jak gdzies jedzie to mam zle przeczucia i takie tam, zamartwiam sie czy nic sie nie stal... Szkoda ze masz bidulko tyle pracy:( Chetnie bym ci pomogla bo ja sie obijam i mam juz czasami tego dosyc;) Kb corcia fika w najlepsze o okreslonych porach - rano i poznym wieczorem. W dzien jest na ogol cisza chyba ze usiade sobie wygodnie, wtedy daje o sobie znac;). A co do owulacji, rzeczywiscie, mierz temperature regularnie od poczatku. Chociaz ja tez mierzylam i roznie to bywalo - kazdy wykres byl nieco inny. Ale jakis ogolny obraz juz wtedy jest wiec nie zaszkodzi. NIECIERPLIWA, ty sie nie pytaj wogole czy mozesz!!! Jasne ze tak :) Bedzie nam bardzo milo jesli nasze grono sie powiekszy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za przyjęcie!Gratuluję przyszłym mamuśkom i życzę dużo zdrowia Wam i Waszym maluszkom,zaciskam kciuki za dziewczyny czekające na dwie krechy(nadzieja ja Cie proszę Ty zrób ten test bo od tego napięcia zaraz forum eksploduje). Ja aktualnie czekam na tą wstrętną ciotkę i pewnie jutro albo w czw u mnie zawita...cóż może następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecierpliwa witamy serdecznie :) Ja też od niedawna jestem z dziewczynami i nigdzie się juz stąd nie wybieram :) Niecierpliwa wpisz się do naszej tabeleczki :) Napisz coś wiecej o waszych staraniach. Czy miałaś juz jakieś badaniea i czy tempke mierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dlugim weekendzie. mnie od paru dni mdli i 2razy wymiotowalam.... ale naczytalam sie ze przy pustym jaju plodowym sa normalne objawy ciazy. w poniedzialek kontrola i strasznie sie boje. ale chyba bardziej boje sie szpitala i zabiegu.... aha i mam pytanko do Naszych brzuchatek:) co moze oznaczac klucie brzucha tak po bokach jakby jajniki? to nie jest ciagly bol tylko przychodzi nagle i szybko znika np przy napinaniu miesni. moze mialyscie cos podobnego? Nadzieja kochana trzymamy kciuki i czekamy na wspaniale wiesci:) zeby ta wstretna @ nie przyszla:) pozdrawiam:) witamy nowa staraczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia super, że córcia fika :) To na pewno piękne uczucie. Mam nadzieję, że my tez się tego niedługo doczekamy. My w weekendzik wypoczęliśmy. Odzwiedziła nas moja sis z moim przyszłym :) mam nadzieję szwagrem. W połowie listopada juz chcą skonczyć remoncik i zamieszkać razem, więć mam nadzieje że i oświadczyny bedą :) Ja mam jeszcze dziś wolne, ale jutro już do pracki idę i znów będę popołudniami :( Kasia życzę Ci żeby nie przyszła, ale nawet jak przyjdzie wredota jedna to i tak nowy cykl nowe możliwośći... Pozdrawiam Cię cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kb83 - @ ma przyjść!!! ja jeszcze się nie staram!! dopiero w lutym się do was do tabelki wpiszę. Ja odstawiłam tabletki i teraz czekam na @ pierwszą normalną bo ostatnia była jeszcze z odstawienia:) A że jajeczkowanie miałam dopiero w 25dc to liczę że do 40 dobiję i wtedy będzie. Zabezpieczamy się z M i nie ma opcji żebym zaszła:) Ale dziękuje, dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, wiem że Ty jeszcze się nie starasz, ale jakby nie przyszła to i tak myślę, żę byłaby miła niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłaby ale za bardzo boję się ciąży bliźniaczej, więc czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kb83.Jeśli chodzi o mnie to temp.nie mierzę bo o ile wiem wymaga to pewnej systematyczności i cierpliwości a ja do cierpliwych nie należę. Owulację określam na podstawie śluzu płodnego,poza tym miałam kilka monitorowanych cykli i owu zawsze w 14-15 dniu więc tego się trzymam. To jest już moje drugi podejście,moje pierwsze siedzi koło mnie i ogląda wróbla ćwirka. Z córcią starałam się prawie 3 lata,przeszłam histeroskopię,hormony,inseminację a nawet in vitro-wszystko bez skutku. W końcu wyjechaliśmy z mężem na wakacje i wróciłam w ciąży.Byłam w takim szoku że w pierwszej kolejności obstawiałam że to menopauza .Dlatego teraz daję sobie czas i wierzę że i tym razem się uda. Badałam tylko hormonki-norma,więc czekam,i czekam i się nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dziękuję za miłe słówka:) jesteście kochane!...witaj niecierpliwa!...tu jest bardzo bardzo miło na tym topiku na pewno Ci się spodoba:) no ja właśnie mam owu przed 14 dniem więc ostatnio była chyba 12...boję się, że za późno mnie pani doktor zapisała ...hm 12 dzien c. byleby nie było już po...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×