Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Cześć!!!! Pati- ja tu nówka,ale kibicuję z wszystkimi,mam nadzieję że się udało,kiedy testujesz? anulla-głowa do góry,nie doczytałam jak długo się starasz,ale na pewno,na pewno,na pewno nadejdzie ten dzień że się wystarasz.A te wyczekane pociechy są wyjątkowe.Ja na moją córcię czekałam prawie 3 lata ale jak już się doczekałam to teraz mi się wydaję że jest najwspanialsza na świecie.Znam beznadziejne przypadki które kończą się happy endem,nie ma mowy żeby Tobie się w końcu nie udało. inka linka-mnie też na początku wszystko pobolewało i strasznie się przejmowałam,ale było ok.Lekarz mi kiedyś powiedział,że te krzyże to mnie chyba ze stresu bolą,ale jak coś Cię mocno niepokoi to wal na izbę przyjęć-choćby po to żeby się uspokoić. kb-ta Twoja temperaturka coś mi ciążowo wygląda,może by trzeba zainwestować w jeszcze jeden test:) Ja jak zaszłam pierwszy raz to był chyba 22 dzień,mąż wrócił z delegacji,wyjechaliśmy a tu ku-ku,dlatego nic mi sie nie zgadzało,bo byłam pewna że jestem dawno po owu kasiula-trzymam kciuki,początkowe objawy ciąży bardzo przypominają objawy okresu,więc te plecki i brzuch wcale nie wróżą że przyjdzie Miłego dnia wszystkim życzę. Ja właśnie czekam na moją utrypę,więc pewnie miły nie będzie.Już się czuję jakby mnie ktoś przeżuł i wypluł.I jeszcze mi się jakiś stan zapalny przypałętał-swędzi,boli piecze :( Ale cóż trzeba być twardym,idę prasować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! U mnie wszystko do d...., maz wczoraj wrocil z pracy jakis blady okazalo sie ze dopadla go jelitowka:((( boje sie strasznie, nie wiem czy i mnie nie dopadnie... cala noc biedak okupowal lazienke... Nawet nie wiem co moge brac gdyby sie okazalo ze mnie nie ominie - podobno nic - tylko duzo pic ale booojeeee sieeeee. Laseczki, trzymam za was kciuki, chyba czeka nas na forum masa wrażeń:-D A ja wstalam w sumie po nieprzespanej nocce i chyba zaraz walne sie spowrotem do lozka bo nie czuje sie najlepiej. Pozdrawiam was i sciskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecierpliwa współczuję Ci tego stanu zpalnego:( Tobie Olcia nieprzespanej nocy i tego stresu:(Mam nadzieję,że cię to ominie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, nie wyrobię się z pracą do końca tygodnia masakra jaka jestem zawalona. Ale zdążyłam zamówić sobie już kozaki na allegro skórzane na zimę:) Ja dziś mam 34dc. A brzuch mnie już tak mocno boli że dziś albo jutro dostanę @. Ale wolałabym jutro bo dziś wieczorem muszę jeszcze włosy zafarbować, a nie lubię farbować jak mam @. Wczoraj byłam u dentysty robić ostatniego zęba, niby mała dziurka ale z tyłu jak podniosła dziąsło od strony 8 to tam dopiero było. Oczywiście robiłam w znieczuleniu więc na fotelu luz:) dostałam receptę na ketonal bo jak schodzi mi zastrzyk wtedy często mnie bardzo boli i sama dentystka powiedziała że może boleć bo duża dziura, a tu ZONK:) nic nie bolało, dzisiaj też nic więc obyło się bez ketonalu:) Chcę córce zalakować zęby. Dentystka mówiła mi coś o lakierowaniu jeszcze może któraś z was wie jaka jest różnica pomiędzy lakierowaniem, a lakowaniem? Wiem tylko że w jednej metodzie robi się mleczaki w drugiej zaś stałe. Strasznie boli mnie brzuszek trzeba jakiś Ibuprom łyknąć:( nadzieja - w sobotę zrób już ten test plissss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia - w razie co smekte popijaj w małych łyczkach, a jak będzie coraz gorzej jedź do szpitala żebyś się nie odwodniła. Tam Ci pomogą a póki co trzymam kciuki żeby Cię od męża nic nie wzięło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nadzieja podziwiam twoja sile!!! Kurczej ja bym juz chyba zwariowala, taka jestem niecierpliwa:( Kasia niestety nie pomoge bo nie wiem jaka jest roznica, najlepiej popytaj dentystestko ci wytlumaczy:) Piosenka fajna, tylko taka troszke smutna - ja mam tendencje do lapania dolkow wiec mi muza musi dac mega kopa hehe. Ale nie powiem, ladny utworek, ogolnie lubie go jako wykonawce:) Olcia, co ma byc to bedzie, nie unikniesz tego - w razie czego duzo pij tak jak pisza dziewczynki zeby sie nie odwodnic. Ale moze nie bedzie tak zle:) Oby! Niecierpliwa, niestety stany zaopalne maja to do sieie ze powracaja:( Ja odkad stosuje lactacyd i po ostatniej kuracji roznymi czopkami na razie mam spokoj. Zobaczymy jak dlugo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry za literowki, wlasnie wcinam kanapke i pisze;) Zajrze pozniej w przerwie na obiadek. Kurcze kobitki mam straszna zgagę - nigdy wczesniej mi nie dokuczala a teraz czuje takie pieczenie w przelyku ze szok:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie poprasowałam wszystko!!!!!Jesteśmy 3-osobową rodziną a lumpów tyle jakbym tu miała pułk wojska do odprasowania. Jeśli chodzi o stany zapalne to masz rację że wracają.Borykam się z nimi od dłuższego czasu,zawsze nawiedzają mnie przed okresem. Robiłam wszystkie posiewy i okazało się że nie mam żadnej bakterii,gin stwierdził że to osłabienie organizmu przed okresem powoduje takie dolegliwości i kazał mi profilaktycznie przed @ brać laktowaginę lub taką maść zakwaszającą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwa - ja też się z tym borykałam jakieś 5 lat temu bardzo długo. Ja też miałam osłabiony organizm więc lekarka kazała łykać mi codziennie tran i rutinoscorbin. Poza tym poleciła żel intymny do przytulanek z mężem i wszystko przeszło. Do tej pory używamy i wszystko jest w porządku. Jedz czosnek działa bakteriobójczo, cebulę i pij maślankę albo kefir to na pewno pomorze. Co do prasowania ja piorę co drugi dzień też jest nas 3 i co chwilę mam stertę prasowania. Właśnie wczoraj uporałam się wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaa123
Cześć wszystkim, zauważyłam, że ciągle tu jestem w tabelce, więc się zaktualizowałam. Staram się już ponad rok, właśnie zaczęłam 13 cykl a za m-c IUI, może nie potrzebna. U mnie głowny mam nadzieję problem, to TSH 3,17. Biorę 50 mg Euthyroxu od tygodnia, więc może w tym cyklu wreszcie się uda. Szkoda, że nie piszecie który cykl się staracie. ******************************************************** *** ************************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** Gosiek82........28......starania zawieszone........Pl- lubelskie, Irlandia MOONIAA123....34................03.11.........13 cykl... ........maz. EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie,Włochy INKA LINKA.......22.................09.09....................o polskie Pati................30...................09.09........... ........wielkopolskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie NADZIEJA86.......24.................24.09................ ......śląskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie MALINECZKA.....28.................14.10............... .. ...śląskie atka87.............23.................15.09.............. ........dolnoslaskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie KAMA26...........28................28.10................ .....dolnośląskie SODALITE.........35................18.10................ ....Illinois kb83...............27...............24.09................ .....śląskie anulla1003........31................01.11................ ......Łódź ***************************************************** ********************* U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r.............. ... .. GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... Bea...................................01.05.2011 r...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz jakiś sprawdzony ten żel przytulankowy bo słyszałam że niektóre mogą jeszcze bardziej podrażniać. Może to głupie pytanie,ale myślisz że takie żele nie utrudniają plemnikom wędrówki do celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak staraliśmy się o córcię zawsze używaliśmy żelu. Jak to mówiła moja lekarka "to na lepszy poślizg" :) ja kupuje bezzapachowe, bezbarwne polecam w aptece KY Jonhsona albo teraz mamy durexa Cristal. Nic mnie nie podrażnia właśnie dlatego że kupuje bez żadnych dodatków zapachowych i kolorystycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kasiu za radę, chętnie skorzystam, bo te zapalenia doprowadzają mnie do szału. A póki co czekam jak mi się @ skończy i ponawiamy próby. Kusi mnie żeby pójść na jakiś monitoring ale obiecałam sobie że wytrzymam do nowego roku i nie będę szaleć. Póki co spróbuję przekonać mężula żeby się może skontrolował (będzie ciężko) i może jakieś witaminki mu zaaplikuje:) Chce syna niech łyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny @ nadal nie mam, ale testu drugiego na razie nie robię, może jak jeszcze przez parę dni bedzie wyższa tempka, to wtedy się skuszę. Nie czuje się ani jak na @ ani jak na ciążę, więc pozostaje mi czekac na razie. Nadzieja, nie rób nam tego ja Cię już błagam i błagam zrób ten test nareszcie, bo tu popadamy wszystkie :) Jak Ty nigdy nie maiałaś takich długich cykli to jest poooodejrzane staaaszliwie, a i tak go kiedys musisz zrobić :P Dziewczyny padam, odzwyczaiłam się od pracy na tym bezrobciu i jeszcze ta zmianan czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Nadzieja trzymam kciuki. Inka linka -wszystko bedzie dobrze Kasiu - myślisz że po odstawieniu tabletek ciąża bliźniaiacza jest możliwa? Kiedyś słuchałam ginekologa, który sie wypowiadał, że to stereotyp i bardzo mało prawdopodobne :) U mnie kolejny raz przeziębienie, ledwie z jednego wyszłam już kolejne, mam straszliwy katar, ale też i duże tempo życia, z jednej pracy do drugiej...musze wyluzować Aga ton - napisz co tam u Ciebie, wiesz, że jesteś mi wyjątkowo bliska ze względu na problem jaki mamy obydwie 🌼 Olcia uważaj na tę jelitówkę Zmykam, umęczona jestem i kichająca - buziaki dla wszystkich Nadzieja - mam nadzieję że ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie bez zmian:) Pogadam z mężem i może jutro zrobimy teściora:)Bo to rzeczywiście dziewne:) Pati,ja sama się sobie dziwię i się nie poznaję!!!Całkowity spokój:) Jak byam w ciaży,ale jeszcze o tym nie wiedziałam tylko cykl mi się przedłużał,to szybko chciałam test robić w ok.25-36dc,a teraz?????Mąż też chciał robić test,a teraz oboje spokojnie do tego podchodzimy,bardziej nas wkórza to,że "coś się z cyklem popsuło"! Ja zawsze jestem NIECIERPLIWA,mąż i to często mówi,a teraz luzik:) TRZEBA MIEĆ DUŻO CIERPLIWOŚCI,BY SIĘ JEJ NAUCZYĆ:)Czyżbym szła w dobrym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!!! Nadzieja naprawdę podziwiam,z taką cierpliwością możesz od razu powić bliźniaki:) A tak poważnie to mam naprawdę dobre przeczucia...ale nie zapeszam. Tak sobie tylko myślę że warto wiedzieć czym wcześniej,bo ja na przykład przez moje problemy z zaciążeniem od samego początku brałam luteinę,żeby dmuchać na zimne.Moje znajome po przejściach też pierwszy trymestr na luteinie lub duphastonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam nadzieja :) od razu bliźniaki i po sprawie:) jeden poród od razu dwójka razem się wychowają i będzie spokój:) Co do odczekania po tabletkach mi lekarka mówiła żeby jednak odczekać te 3 cykle po przestaniu brania tabletek. Może się zdarzyć że jajniki wracając do działania mogą nad produkować jajeczka i wtedy mogą właśnie być bliźniaki. Ogólnie nie miała nic przeciwko żeby zajść od razu po odstawieniu ale mówiła żeby odczekać to gospodarka hormonalna się poprawi więc czekam:) dziś mam 35dc nadal brak @ ból krzyża i podbrzusza, tak jak zawsze na @.:) nadzieja - mnie cierpliwości nauczyło dziecko, zawsze byłam strasznie niecierpliwa i wszystko musiałam już w tej chwili a teraz jakoś jestem bardziej cierpliwa i do siebie, do M i do dziecka.:) Ja w pracy, leje i wieje jak cholera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia,ale akby co to my 2 nie panujemy,dopóki się warunki materialne nie poprawią,a perspektyw na to nie ma,więc jak co,to 1dziecko!A z tą cierpliwością,hmmm może ja już zaczynam się jej uczyć:)A Ty zawsze miałaś tylu dniowe cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jak zdarzą się bliźniaki to też wychowacie:) Tak z tego co pamietam przed tabletkami to u mnie standrad był 33-40. A że jajeczkowanie miałam 25dc to jakoś dodać 14 dni drugiej fazy to dobije pewnie do 40 wiec wcale się tym nie przejmuje a w ciąży na pewno nie jestem bo się zabezpieczamy. Kiedyś nie miałam @ 2 miesiące zrobiłam z krwi wyszło ujemne. Poszłam do lekarza zrobił mi usg a tam wyszło że jestem w połowie cyklu TAK TAK w połowie a ze śluzu wychodziło że powinnam dostać. Więc lekarz kazał mi czekać, po tyg poszłam do innej lekarki dała mi na wywołanie zaczęła mnie leczyć i zaszłam w ciąże. Świeć Panie nad jej duszą - zmarła na raka piersi:( rok temu. Mama do niej chodziła ponad 20 lat później ja i siostra. Teraz z siostrą chodzimy do kobiety anioła:) Jutro zrób ten test PROSZĘ!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kracz!!!!!:) To nieźle masz z tymi cyklami:) Kurcze kolejny głupi temat na forum się pokazał.Może i ja powinnam założyć podobny z cyklu:Cy jestem w ciąży?hahahaRęce opadają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no takie tematy mnie rozwalają :) kurde ciężko zrobić test??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×