Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

witam ja tez dzis zaliczylam pierwsza wizyte u gina. wszystko ok. za dwa tyg zakladam spirale bo kolejne dziecko planuje za 5lat dzis zaliczylismy pierwsze szczepienie. wybralismy opcje 5w1. a biedny tak plakal ze az sie purpurowy robil i lezki mu lecialy. prawie plakalam razem z nim. jeszcze tylko pneumokoki bo na rotawirusa nie szczepie Paula trzymam kciuki oby sie udalo:) Kasia daj znac po wizycie pozdrwaiam Was 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjawiam sie i ja hej wszytkim :) u nas czas ucieka, ciezko uwierzyc ze koncze 33 tydzien, jedynie spojrzenia ludzi i przepuszczanie czasem w kolejce daja to do zrozumienia:D ukonczylismy Szkole Rodzenia, synek tak rozbrykany, ze zastanawiamy sie czy wogole spi ;)ogolnie wg gina ciaza ksiazkowa, wyniki b.dobre, 9kg na plusie, zero zgagi, puchniec, rozstepow, skurczy, nic sie nie dzieje, cwicze Kegla, rozciagam sie, i jedynie jak za dlugo pochodze to bola nogi, no i czasem plecy :) wyprawka praktycznie gotowa, ciuszki poprane, troche uzupelniamy jeszcze....i juz :) wczoraj ukazalo sie 100cm w brzusiu ;) buzkam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Sangria wow to juz 33tydzien:) super ze u Was wszystko dobrze a Ty a raczej Wy swietnie sie czujecie:) co do rosstepow to u mnie wyszly na dwa tyg przed porodem na piersiach a na brzuchu po porodzie...wrrr. jeszcze mam na tylku ale nie wiem od jak dawna bo tez zauwazylam je dopiero po porodzie...no ale co tam. wazne ze mam zdrowe dziecko. jeszcze mi zostalo 5kg ciazowych i za cholere nie chca zejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka czyli wszystko przede mna :D juz slyszalam, ze laska nie miala, a po porodzie nagle sie pojawily :)no trudno, wtedy bede walczyc, w ciazy i tak z tym za bardzo sie nic sie nie zrobi u nas ciagle dzis pada, chodze jak cien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) nawet się coś ruszyło:) co do rozstępów ja miałam duże na piersiach i szybko bo już w 3 miesiącu miałam ogromne piersi ale za to nigdzie indziej nie mam ani na udach ani na brzuchu nigdzie:) Ja spirali nie uznaje bo nie chce mieć ciał obcych w sobie jedynie plastry, tabletki. Ja szczepiłam zwykłymi szczepionkami bo lekarze mi odradzali te 6w1 czy 5w1 więc szczepiłam tradycyjnymi. Teraz w środę małą szczepiłam na pneumokoki dałam 351zł a lekarka mi nie gwarantuje że mała jak pójdzie znów do przedszkola to nie przyniesie bo szczepionka nie na wszystkie szczepy działa. We wrześniu szczepię ją na grypę jak co roku a później jeszcze meningokoki nam zostaną. Byłam u lekarki zrobiła usg wszystko ok wychodzi że owulacja już była więc czekam na @ bo raczej w ciąży nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jak tam po dlugim weekendzie? Kasia no wlasnie u mnie antykoncepcja hormonalna odpada. tabletki to juz w ogole bo mam taka skleroze ze bym musiala sobie na czole napisac zeby nie pominac dawki hehe:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* *************************** MIESIĄCZKA ROK 2011 KB83...............27...............23.07................ .....śląskie MAMA URWISA.....28..............25.01.....................małopo lskie NADZIEJA86.......25...............12.04................ ......śląskie KAMA26...........29................12.02................ .....dolnośląskie DONA77...........34................01.08..........kujawsk o-pomorskie GOSIEK82.........28................28.03.............. Irl KORA-31..........30.................09.08................ małopolskie SODALITE.........35................06.20.2011............ ..... ....Illinois _KaSiA_...........28................16.08.............zac hodniopomorskie ***************************************************** ********************* U D A Ł O SI Ę!!! ................TERMIN ...... PŁEĆ ********************************************************* ***************** GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... PATI....................................09.06.2011r...... ............... Sangriaa..............................02.10.2011r........ synek....... anulla1003..........................10.01.2012r.......... .............. ********************************************************* ******************************* NASZE NARODZONE MALEŃSTWA ********************************************************* ******************************* OlciaK_LODZ......Iga.....04.03.2011..........3500g....... .54cm.....cc.. BEA..........synek....................................... .......................... inka linka.....Patryk......25.06.2011r..........3350g........54cm .....sn aktualizuje się, dziś przyszła @ idealnie 28 dniowy cykl, od dziś zaczęłam łykać Opearol - wiesiołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem dziś sama z małą bo m pojechał do pracy nad morze bo robi od 23 bo oni zamykają restaurację o 22 i dopiero będzie mógł działać więc albo wróci w nocy bo często wraca 2-3 albo dopiero rano. inus-to może przypomnienie w komórce na tabletki ja tak na początku robiłam a później weszło mi to w nawyk i się nauczyłam że codziennie o 22 muszę łyknąć. Koleżanka zaczęła stosować krążki które się zakłada do pochwy na 21 dni wygląda to jak gumka do włosów i samemu się wkłada i jest bardzo zadowolona bo ona też wcześniej tabletki. Ja na razie na szczęście nie muszę się martwić o antykoncepcję. Przez poprzedni tydzień miałam gości w niedzielę pojechali więc wczoraj pranie pościeli, sprzątanie ale w końcu mam ciszę i spokój bo przez ostatnie 5 tygodni wiecznie ktoś u nas był. Uciekam kłaść małą spać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* *************************** MIESIĄCZKA ROK 2011 KB83...............27...............23.07................ .....śląskie MAMA URWISA.....28..............25.01.....................małopo lskie NADZIEJA86.......25...............12.04................ ......śląskie KAMA26...........29................12.02................ .....dolnośląskie DONA77...........34................01.08..........kujawsk o-pomorskie GOSIEK82.........28................28.03.............. Irl KORA-31..........30.................09.08................ małopolskie SODALITE.........35................08.17.2011............ ..... ....Illinois _KaSiA_...........28................16.08.............zac hodniopomorskie ***************************************************** ********************* U D A Ł O SI Ę!!! ................TERMIN ...... PŁEĆ ********************************************************* ***************** GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... PATI....................................09.06.2011r...... ............... Sangriaa..............................02.10.2011r........ synek....... anulla1003..........................10.01.2012r.......... .............. ********************************************************* ******************************* NASZE NARODZONE MALEŃSTWA ********************************************************* ******************************* OlciaK_LODZ......Iga.....04.03.2011..........3500g....... .54cm.....cc.. BEA..........synek....................................... .......................... inka linka.....Patryk......25.06.2011r..........3350g........54cm .....sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pamiętacie mnie jeszcze?:)Wiecie co?Dostałam prace!2kroki od domu cały etat:)Jestem zadowolona:)Na razie umowę mam na 3miesiące!# majcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja - pamiętamy pamiętamy :) super bardzo się cieszę że dostałaś pracę, głowa do góry wszystko będzie dobrze. Zawsze dają na 3 miesiące, później już na dłużej:) Ja jutro też wracam do pracy po zwolnieniu i urlopie 2,5 miesiąca mnie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello gratuluje nadzieja, rewelacja, ze tak blisko domu.. Kasia no to faktycznie przerwe mialas dluga, ja jak poronilam to nawet w pracy nie wiedzial, dostalam zwolnienie ze szpitala najpierw na 2, ale zmienilam na tydzien ;) trzymam za Was kciuki dalej!!no i kulam sie....zostal z. miesiac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sangria - w pracy wiedzą ale nie wszyscy. Wiedzieli że jestem w ciąży i na zwolnieniu a teraz widać że jestem płaska więc pewnie się domyślą. Trudno jakoś leci i nawet nie jest źle. Właśnie zaraz zmykam z pracy do domu. Jejciu tylko miesiąc został ale przeleciało super:) kulaj się dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez się cieszę,że mi się udało,ale obym mogła tam popracować dłużej,bo na razie jestem na okresie próbnym!Najgorzej mam ze wstawaniem,na razie chodzę na 6tą,ale potem będę chodzić na 5tą,no i 2zmiana!3majcie kciuki. Sangria powodzenie:)3maj się. Kasia masz rację ludzie się domyślają!Mnie w pracy się pytały babki ile jestem po ślubie i czy mam dziecko no i było zaskoczenie!Też się pewnie domyślają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja - ja też kiedyś pracowałam na 2 zmiany na 6-14 i od 14-22 pracowałam tam przed ciążą później zaszłam w ciąże byłam na L4 później macierzyński i wychowawczy, wróciłam ale mnie zwolnili bo wszystkich zwalniali. Bardzo lubiłam swoją pracę wstawałam o 4:20 o 5 wychodziłam z domu, lubiłam też popołudnie bo mogłam się wyspać fajnie było fajne dziewczyny młoda ekipa tylko brygadzistka była do bani ale dało się przeżyć. Wróciłam z pracy gotuje obiad, męża nie ma pojechał z córką nad morze wrócą wieczorem właśnie przysłali mi mmsa jak Zuzia moczy się w Bałtyku:) Zrobiłam właśnie test owulacyjny jest pozytywny więc do dzieła do dzieła:) Czekam na gości przyjeżdżają ze śląska. Znów dom pełen ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) troszke mnie nie bylo nadzieja kochana gratuluje:) a moj maly coraz mniej spi:P w dzien ma mikro drzemki a w nocy tak jak do tej pory. kiepsko sypia, rozbudza sie i nie chce zasnac, ale co tak, juz sie do tego przyzwyczailam. moze jak zacznie jesc bardziej tresciwe pokarmy to bedzie dluzej w nocy spal...no zobaczymy sangria daj znac ja urodzisz:) jak to szybko zlecialo. a niedawno to ja na porod czekalam:P sciskam Was cieplo. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy dziś cały dzień w Międzyzdrojach. Zuzia pierwszy raz jechała tramwajem i pociągiem specjalnie nie pojechaliśmy autem żeby się dziecko przejechało pociągiem a poza tym bałam się korków znad morza w końcu ostatni weekend wakacji:) Zuza już spakowana do przedszkola jutro idzie pierwszy dzień po wakacjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jeszcze w dwupaku ;) mam nadzieje, ze do pn wytrzymam, wtedy skonczymy 37tydzien :D musialam odstawic 1 leki opozniajace, no ale zle sie po nich czulam, wiec nie bylo wyjscia, takze czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* *************************** MIESIĄCZKA ROK 2011 KB83...............27...............23.07................ .....śląskie MAMA URWISA.....28..............25.01.....................małopo lskie NADZIEJA86.......25...............12.04................ ......śląskie KAMA26...........29................12.02................ .....dolnośląskie DONA77...........34................01.08..........kujawsk o-pomorskie GOSIEK82.........28................28.03.............. Irl KORA-31..........30.................09.08................ małopolskie SODALITE.........35................08.17.2011............ ..... ....Illinois _KaSiA_...........28................10.09.............zac hodniopomorskie ***************************************************** ********************* U D A Ł O SI Ę!!! ................TERMIN ...... PŁEĆ ********************************************************* ***************** GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... PATI....................................09.06.2011r...... ............... Sangriaa..............................02.10.2011r........ synek....... anulla1003..........................10.01.2012r.......... .............. ********************************************************* ******************************* NASZE NARODZONE MALEŃSTWA ********************************************************* ******************************* OlciaK_LODZ......Iga.....04.03.2011..........3500g....... .54cm.....cc.. BEA..........synek....................................... .......................... inka linka.....Patryk......25.06.2011r..........3350g........54cm .....sn *********************************************** **************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sangria - wiem że Ci ciężko już i wszystko boli ale dla maleństwa ważne jest żeby dotrwać do 40tc im dłużej tym lepiej dla maluszka. Każdy tydzień jest ważny więc trzymam kciuki do 40 a później niech się dzieje wola nieba:) Dziś dostałam 3 @ od zabiegu ale dopiero teraz jest normalna. Fakt że po 23 dniach od ostatniej ale te 2 wcześniejsze były dziwne słabe a ta jest mogę tak powiedzieć normalna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie:) nie mialam neta przez tydzien..buuuu sangriaa daj znac jak bedziesz juz po:) juz koncoweczka hihi a niedawno ja czekalam na rozwiazanie a moj grubcio juz ma ponad 2miesiace:P Kasia to jak staranka rozpoczete? sciskam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staranka są od jakiegoś miesiąca ale widzę że czekałam na taką jaka jest teraz @ wcześniej to nie było to, czekam na testy owulacyjne bo zamówiłam no i trzeba działać dalej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja wlasnie zaczelam starania wtedy kiedy @ byla jak dawniejsza... ha u nas bez zmian, do 40tego tygodnia nie chcialabym czekac(ale ja sobie moge chciec)dziecko i tak juz na tym etapie co jestem ma wszystko wyksztalcone, rozwiniete, tylko obrasta w tluszczyk.... a nie jest mi ciezko, jedynie nachodzi mnie ochota na pokupywanie sobie nowych, normalnych ciuchow:)tym bardziej, ze w ciazy wchodze w praktycznie w stare i kupilam tylko 1 spodnie ciazowe hehe......i moze ze 2 bluzki..... a tak daje rade, piore, prasuje, gotuje bez zmian :) czekam tylko zeby go zobaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity sie nic nie odzywacie:P jak tam u Was leci? my dzis zaliczylismy szczepienie i moj grubcio wazy juz 6600 i mierzy 68cm. wielkolud moj:) rosnie jak na drozdzach a glodomor straszny. az sie trzesie za jedzeniem:P sangriaa dalej w dwupaku? buziaki sciskam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×