Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Polazilam ostatnio po sklepach, w sumie nic nie kupowalam bo przeciez po co mi teraz ciuchy, ciagle 'rosne', kilka rzeczy typowo ciazowych mam. Ale za to zakupilam sobie torbe;) Moj mezus oczywiscie uwaza ze moglabym otworzyc sklep z torbami - choc mam ich AŻ 3...:P ale gdzies w szafie na dnie sa jeszcze takie stare - sama sie dziwie po co je trzymam bo i tak nie korzystam ale co, leza to leza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak jak Ola...trzymam kciuki za ciąże nadzieja:)...bądź optymistką:)masz podstawy do tego bo @ Ci się spóźnia:) ja tez oczekuję na tę cholerę, ale jeszcze wszystko w terminie,,, a jeśli chodzi o pracę to GRATULUJĘ! tez kiedys byłam opiekunką fajna sprawa, ubawiłam się z dzieciaczkami że ho ho:).... a jeśli chodzi o drożność to widać są różne szkoły, bo w klinice to wiem, że wychodzisz po kilku godzinach czy nawet wcześniej, ale w szpitalu moją koleżankę trzymali np 3 dni....może to zależy od lekarza i szpitala?...hm no nie wiem. buziaki miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulla w sumie niewazne, moze nawet lepiej ze cie potrzymaja w szpitalu bo to jednak zabieg i czasami zdarzaja sie krwawienia. Poza tym moze zrobia ci dodatkowe badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj hej hej, nadzieja mi w tym cyklu w ktorym udalo sie wlasnie to sie snilo!!! Spadek tempki - a jednak @ nie pszyszla:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Anilla:)Ja już kiedyś się zajmowałam dziećmi,a teraz Julka ma 5lat,więc będzie troszkę inaczej:) Olcia do jeansów możesz sobie wszyć gumki,albo taki materiał,żeby spodnie wyżej brzuch ocieplały:)I będą też szersze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja - trzymam kciuki:) ja byłam na zakupach udałam się z koleżanką do ciuchbudy i za 15zł kupiłam córce zajebisty sweter no w kosmos śliczny, spodnie dresowe, 2 bluzeczki z długim rękawem i dwa sweterki takie ala bolerko. Wszystko śliczne i ładniutkie. Next i Mark&Spencer. Bomba cała reklamówa za 15zł.:) Na obiad mam dziś mexicane właśnie zaraz będę wcinała:) Ja nie czytam takich artykułów bo zaraz płaczę. Ostatnio oglądałam coś o chorej dziewczynce to ryczałam jak bóbr. Jak nie miałam dziecka to tak nie reagowałam ale teraz to nie mogę patrzeć na takie nieszczęścia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Ale dzisiaj ladny dzionek - jutro ma byc jeszcze cieplej i piekne slonko:-D Macie jakies plany na weekenda? Ja pojde na cmentarz bo niestety ciagle groby sa pozawalane liscmi a w niedziele sie bycze do woli. Ogolnie chodze jakas oslabiona, nie wiem czy mnie jakis wirus nie dopadnie bo co ranek budze sie z zapchanym nochalem. Kasia super ze zakupy sie udaly:) Nadzieja ja tez dolaczam do grona dziewczynek trzymajacych kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A'propos mojego meza i jego reakcji na ciuchy i torby hehe - za kazdym razem uwaza ze szafa peka w szwach a ja niestety rowniez ciezka reka pozbywam sie starych rzeczy bo a nóż sie cos przyda:P Pozniej rzeczywiscie nie ma gdzie wsadzic czegokolwiek ale co z tego jak wiekszosc jest rzeczy starych. A on i tak swoje. Jak mi sie jakas torebka podoba to toz stwierdza - w szafie jest dziesiec po co ci kolejna;) Ale nie robi mi wyrzutow jesli kupuje cos, raczj sie tak droczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Ja sie ostatnio mało odzywam, bo już zaczęłam staż. Miał byc od poczatku listopada, ale wyszło o tydzień wcześniej. Nadzieja a nie mówiłam, że coś znajdziesz, żeby podreperować domowy budżet :) Masz rację my w tym samym dc. Tylko mam nadzieję, że choć do Ciebie @ nie przyjdzie. Kciuki zaciśnięte ;) Anulla pewnie to zależy od szpitala z tym badaniem i od lekarza pewnie też, więc się nie zamartwiaj, jakoś musimy to badanie przetrwać. Trzymam kciuki, abyś nie musiała iść :) Ja choć mam iść tylko na kilka godzin to też nie za bardzo mi sie to uśmiech, ale czego sie nie robi dla dzidzi. Inka Linka tak jak pisała Olcia, witaminki na pewno pomogą :) Co do mężów to prawie wszyscy są jednakowi. Mój ostatnio mi powiedział, że mam butów całą szafę i mam nic nie kupować na zimę. A co się okazuje, to jedne zepsute, a drugie poobdzierane, ale wg niego mogą być :) Buziaki dla Was dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Hej, witam weekendowo:) Wpadam na sekundke, wlasnie usiadlam z herbatka przed kompem i sprawdzam poczte. Udalo mi sie znalezc na allegro fajny lezaczek dla dzidzi - kosztuje 100 a w sklepie prawie 3... I mam dylemat czy kupic i schowac czy jeszcze sie wstrzymac. Pogoda super, ide na spacerek niedlugo. Milego weekendu wam zyce Sciskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) jak tam nastroje?...pogoda piękna prawda? przynajmniej u mnie:)....ja raczej w złej formie...dostaje okres:(...jutro się pewno rozkręci....trochę się zdołowałam... mam nadzieje, że u Was starających się będzie inaczej...nadzieja jak tam?:).....a Ty nie robisz testu?:) pozdrawiam Was i życzę spokoju na te dni buziaxy!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) u mnie tez sloneczko swieci. dzis robilam ciasto i kurcze po raz pierwszy w zyciu to ciasto mi nie wyszlo:( nie dosc ze malo uroslo to jeszcze krem za rzadki i kurcze nie wiem czemu bo zawsze robie tam samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasza tabela
******************************************************** *** ************************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** Gosiek82........28.......starania zawieszone........Pl- lubelskie, Irlandia MOONIAA123....34................15.08................... ...mazowieckie EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie,Włochy INKA LINKA.......22.................09.09....................o polskie Pati................30...................09.09........... ........wielkopolskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie NADZIEJA86.......24.................24.09................ ......śląskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie MALINECZKA.....28.................14.10............... .. ...śląskie atka87.............23.................15.09.............. ........dolnoslaskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie KAMA26...........28................28.10................ .....dolnośląskie SODALITE.........35................18.10................ ....Illinois kb83...............27...............24.09................ .....śląskie anulla1003........31................06.10................ ......Łódź ***************************************************** ********************* U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r.............. ... .. GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... Bea...................................01.05.2011 r...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej znalazłam chwilkę,więc zaglądam co u Was,a tu pustki.My może w sobotę w góry pojedziemy z sąsiadami,bo dziś nam mówili:)Ach...zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie juz melduje-) Wstalam ale cos ciezko bylo, w nocy nie moglam spac, obudzilam sie z zawalonym nosem:( A pogoda taka super - wczoraj pogoda byla chyba najladniejsza w to swieto w moim zyciu, nie pamietam zeby bylo kiedys az tak cudnie... Wieczorkiem poszlismy do siostry na kawusie i ciacho, i tak nam zlecial dluzszy weekend. Nadzieja jak tam???Jakie masz wiesci? Ciiiisza oznacza ze @ nadal brak:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie juz melduje-) Wstalam ale cos ciezko bylo, w nocy nie moglam spac, obudzilam sie z zawalonym nosem:( A pogoda taka super - wczoraj pogoda byla chyba najladniejsza w to swieto w moim zyciu, nie pamietam zeby bylo kiedys az tak cudnie... Wieczorkiem poszlismy do siostry na kawusie i ciacho, i tak nam zlecial dluzszy weekend. Nadzieja jak tam???Jakie masz wiesci? Ciiiisza oznacza ze @ nadal brak:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza tabela ******************************************************** *** ************************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** Gosiek82........28.......starania zawieszone........Pl- lubelskie, Irlandia MOONIAA123....34................15.08................... ...mazowieckie EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie,Włochy INKA LINKA.......22.................09.09....................o polskie Pati................30...................09.09........... ........wielkopolskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie NADZIEJA86.......24.................24.09................ ......śląskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie MALINECZKA.....28.................14.10............... .. ...śląskie atka87.............23.................15.09.............. ........dolnoslaskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie KAMA26...........28................28.10................ .....dolnośląskie SODALITE.........35................18.10................ ....Illinois kb83...............27...............24.09................ .....śląskie anulla1003........31................06.10................ ......Łódź ***************************************************** ********************* U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................08.03.2011r................ córcia GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... Bea...................................01.05.2011 r...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,Olcia,@nadal brak i dziś też jej nie będzie:)Temperatura mi oststnio nawet podskoczyła zamiast spaść.Nie wysypało mnie na twarzy,ale zobaczymy co będzie!W sobotę sąsiedzi chcą,żebyśmy się razem w góry wybrali,zamknąć sezon,więc muszę sobie buty kupić:)Ale zobaczymy jak będzie.Mało prawdoopodobne,żeby to była ciąża,ponieważ mało było przytulanek wtedy,kiedy trzeba.W 12dc się przytulaliśmy,a w 13był spadek tempki,więc to byłby CUD! Ja właśnie jem śniadanie.pOtem kawa,posprzątać i do pracy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×