Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość 28 dzien cyklu
extaaasy czemu uciekasz??? dostalas @????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
28 dc nigdzie sie nie ruszamy poki co :-) u mnie dzis 25 dc, i wlasciwie to nic nie czuje. tylko rno tempka 36,9 (wczoraj 36,7), mierze co rano, ta podstawowa przed cyklem jest niziutka, bo tylko 36,1. Teoretycznie powinnam za jakies 2-3 dni dostac miesiaczke, ale nie czuje sie na miesiaczke, poza tym nie mam plamien o_o co jest DZIWNE, ale moze jak mowi zuzzak, to po wiesiolku! wszystkim zaciazonym gratuluje, a za niepewne trzymam kciuki (28 dc, za ciebie tez!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flav
albo mam już zwidy bo tak bardzo bym chciała być w tej ciązy:) ale czy takie ciągnięcie z szyjki i ból jajników to normalne..czuje jakbym miala dostać @..takie cieplo czuje jakby szyjna była rozpalona...ale nie jestem wzdęta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flav, Zrób test z krwi i wszystko się wyjasni. Ja np mialam typowy pms, inne nie mają zadnych objawów. Wszystko jest bardzo subiektywne i latwo sobie coś wkręcić. Ja do tego stopnia bałam się tej ciążowej wkrętki, że do odbioru wyników bety nie byłam w stanie uwierzyć, że się udało :P (wiem, że wkręcaniem sie nie da się zrobić drugiej kreski na teście, ale cóż - lepszy czasem jest sceptycyzm :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
czekajaca na ten dzien oby Ci sie udalo tym razem :) nie wiem kiedy do mnie dotrze ten wiesiolek, jestem zdesperowana, bo nawet pisalam wiadomosci do tej mojej pseudo koleznaki , co jest w polsce i mi oznajmila ze nie kupi wiesiolka, bo sie nie wybierze nigdzie na zakupy, proszac by jednak kupila, ze mi bardzo zalezy bal bla , ze jej to wynagrodze i takie tam.. ale nie odzywa sie... telefon ma wlaczony, sprawdzilam, dzwoniac... kuzynka za to wyslala juz poczta, ale kiedy to dojdzie, to nie wiem.. a wiecie czy wiesiolek mozna zaczac brac np w 5 dniu cyklu? czy trzeba startowac od 1??? Flav wyobraznia nam czesto plata figle :) powtorz test z porannego moczu jutro :) trzyam kciuki! my tutaj wszystkie spragnione jestesmy ciazy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flav
kurcze....my w sobote jedziemy na tydzień na mazury wiec jak jutrio pojde na krew to wyniki będa po powrocie i caly urlop będzie do kitu bo myślami będe przy wynikach:p..no o ile nie dostanę @:) jutro zrobie teścik rano i może coś sie już wyjaśni... matko..latam non stop do łazienki bo mam takie wrażenie jakbym juz miała dostać @..ale mnie tam pali:) ale wszytskie objawy przechodza jak sie poloże;) ile sie czeka na wyniki krwi?może jutro rano zrobie to na popoludnie juz by były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nassani - GRATULACJE!! i nic się nie bój, bo wszystko musi być i będzie dobrze :) poza tym witam wszystkie panie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flav - najbardziej świeża w temacie bety jest Nassani ale wydaje mi się, że niemożliwe żeby wyniki z krwi byly tego samego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ;) Flav wyniki mozna juz miec w ten sam dzien . ja chyba wybiore sie jutro bo w sobote ide na wsele i chcialabym wiedziec przed:) chociaz jestem dopiero 12 dni po owulacji :/ 28dc jesli chodzi o wisiolek to szkoda ze nie zamowilas przez apteke internetowa jest takich duzo i chocby moja apteka prowadzi taka sprzedaz wysylkowa na mnostwo krajów :) Nassani gratuluje !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa walnę zaraz trzeciego posta pod rząd ale czytam was tak na raty i muszę się do wszystkiego ustosunkować :P do wszystkich które pytały co u mnie :D - @ nie ma, żadnych objawów nie ma, mam tylko troche białego sluzu i sprawdzałam sobie szyjkę - jest długa i twarda i z tego co czytałam to w ciąży powinna być rozpulchniona... więc nie wiem, raczej u mnie ciaży nie ma... ale z drugiej strony wyczytałam też, że niektóre kobiety miały twarde szyjki do któregoś tam tyg.... zakręcona jestem, zrobię dzisiaj chyba test popołudniu jak mi mężuś go kupi bo pada i ja nie mam zamiaru nigdzie wychodzić, a to już 4 dzień po terminie spodziewanej @, więc nawet wieczorem powinien wyjść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja uciekam bo dzis nad ranem dostałam @...fajnie tu było i zajrzę tu czasem... dzięki wam troszkę więcej dowiedziałam się o robieniu dzieci i od tego cyklu postaram się bardziej przyłożyć;)gratuluje wszystkim, którym sie udało i pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Co do bety to zależy - najlepiej robić chyba w przychodni przyszpitalnej - czyli tam gdzie na miejscu badają. Ja robiłam w poniedziałek popołudniu i w srode miałam wyniki, ale gdybym poszła rano to byłyby już na wtorek. Z mojego labo niestety gdzieś wożą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
pola86 wiem, moglam ale koszt wysylki jest astronomiczny :) nie oplaca sie dla jednego czy dwoch opakowan wiesiolka... :) bo mam zamiar byc w ciazy juz po pierwszym stosowaniu zuzzak :D super!!! dobrze ze w koncu dojrzalas do testu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
extaaasy jest ogromna szansa ze sie spotkamy wktorce na kwietniowym, bo u mnie plamienia sie zaczely - wiec okres lada chwila.. szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28dc... ja wiem czy dojrzałam? raczej chodzi mi o to, że martwię się tą szyjką. w ciąży powinna być w teorii miękka a u mnie twarda i dluga i bądź tu mądry człowieku jak @ dalej nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
zuzzak nigdzie sie nie wybieraj, @ nie masz :) a moze skoczysz do sklepu po tescik i sikniesz dla nas ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
28 dc, ja w tym cylku bralam dopiero od 4 dc, lepiej pozno niz wcale:-) efekty jakies byly, no i fakt, ze nie mam plamien przed @! po angielsku wiesiolek to evening primrose oil, jestes pewna, ze go nigdzie u was nie ma??? bo ja widze na ggole, ze go u was sprzedaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28dc no masz racje koszt to ok 80 zl a wiesiolek kosztuje ok 15 :) h bezsensu :) ja bylam pytac o bete wczoraj u mnie w miescie w laboratorium i powiedziala mi Pani ze wyniki w ten sam dzien popoludniu a koszt zaledwie 26 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jak myslicie czy moglabym zrobic juz test i czy moglby wykazac ciaze jesli @wypada mi na 1-2 lipca bo juz korci mne zeby zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28dc hahaha, poplułam się przez ciebie ze śmiechu :P nie, nie będę teraz dla was sikać :P wprowadzę trochę dramatyzmu i zrobię to popołudniu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
czekajaca na ten dzien jest to cus, ale boje sie tego brac ja wiem co to oni tu sprzedaja.... ani sprawdzone, nic o nim nie wiem, boje sie tak brac w ciemno.. wiec tez zaczne brac kiedy przyjdzie, ale do owulacji :) zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
zuzzak slysze normalnie ta muzyke napiecia jak w horrorze :P mimi :) chyba za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
pola86 now alsnie, ehh zaluje ze wczesniej nie wpadlam na ten wiesiolek, mialabym czas na sciagniecie go a tak.. juz prawie kolejny cykl za pozno sie obudzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
mimi18, za wczesnie, nie nakreacj sie, dzis dopiero 24/06, poczeaj tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi mi też się wydaje że za wcześnie :) poczekaj chociaż do ost dnia czerwca :) 28dc - jak dostanę @ do południa przed zrobieniem testu to będę zmuszona wyjść na ulicę i kogoś pobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
zuzzak mozesz tez komus ode mnie przylozyc.. ja przyloze tutaj w uk moze ktos jeszcze w jakim kraju komus ode mnie przylozy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca na ten dzien- i co przegralas zaklad kochana ???dobrze poczekam z tym testem ale trudno mi jest sie powstrzymac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×