Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość 28 dzien cyklu
zuzzak jeszcze iskierka nadziei jest, jeszcze @ nie przyszla... moze mialas w tym miesiacu pozniej owulacje i dlurzszy cykl? nigdy nic nie wiadomo... a pigulek przeciez nie biuerzesz i @ moze platac figle.. glowa do gory... bardzo mi przykro, ze test wyszedl negatywnie :( i wiem co czujesz, bo ja czulam to samo wczoraj.. a mezuch lzy mial w oczach jak patrzyl na mnie, bo nie byl w stanie mnie pocieszyc... Twoj maz ma racje, doczekacie sie maluszka, tak jak my z moim :) widac to jeszcze nie nasz czas! jutro bedzie Ci lepiej, wiesz, ja dzisiaj juz jestem calkiem spokojna, zachowuje sie normalnie i nawet humorek mi dopisuje ;) jutro juz bedzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
do 28dc a stosowalas moze ten wiesiolek? co mozesz wiecej o nim powiedziec? jak stosowac? jaka dawke? :) bede wdzieczna za kazda informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
cymbalka :) super, gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cymbałka gratuluję :) dziewczyny mi niestety beta wyszła poniżej 0, 100 i ryczeliśmy z mężem jak bobry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
no to wynik +2 :) Nassami i Cymbalka :) a reszta pije... z bolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
bosze...... wypisuje sie z naszej klasy... najpierw plaga bobasow kiedys tam... wszystkie etaopy rozwoju kazdego bobasa... a teraz juz zaczela sie seria pt drygie dziecko w rodzinie... i znowu noworodki.... ojjj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Wy powariowałyście???? Za niedługo blady świt mnie będzie zastawał podczas czytania zaległości! Miejcie litość, przecież ja 12 godzin jestem poza domem, a Wy w tym czasie płodzicie 10 stron postów!!! :D:D:D A teraz z innej beczki: jak jeszcze raz któraś napisze, że przechodzi na kwietniowy... to zagryzę!!!! Owszem tytuł wątku trochę niefortunny dla niektórych, ale babeczki zastanówcie się gdzie Wam będzie tak dobrze jak tu??? Przynajmniej wszystkie tu są normalne, żadna nie wylewa z siebie hektolitrów jadu i żółci, nie nakręca tych, którym się nie udało, że pewnie mają milion różnych chorób, prolaktyn-sraktyn, hormonów-sronów i tysiąca rzeczy o których nie chcemy nawet słyszeć, niech się stresują na innych wątkach 💤 Po prostu starajcie się z nami do skutku, niech to będzie nawet grudzień :P CYMBAŁKA 🌻G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻U🌻J🌻Ę🌻 Queen i zuzzak mnie też jest potwornie zimno od kilku dni, co u mnie jest baaaaardzo dziwne, nawet mój mąż biegając po domu w samych gatkach puka się w czoło jak wrzeszczę, żeby zamknął okno, bo marznę :D:D:D Tak... brzuch mnie nadal boli, temp. 37,1 i czuję się dziwnie. W zasadzie nigdy nie męczyły mnie jakieś bóle brzucha przed @ raczej w trakcie, a teraz to już trwa od dobrych kilku dni, czasem jak mnie ściśnie (tak się to pisze?) to aż nie mogę się wyprostować, ale to tak dosłownie przez sekundę... wiem, wiem...nakręcam się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 9 czerwca zapisałyśmy 53 strony wątku :classic_cool: to absolutny rekord kafeterii :D:D:D Za niedługo będziemy w tematach polecanych przez redakcję kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A takie kody :D:D:D a myślałam, że może jesteśmy w podobnym wieku :D:D:D I chce Ci się codziennie zmieniać stopkę? No brawo za cierpliwość 🖐️ Czekam na wieści od Ciebie rano i trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naya29- czasem mi się zapomina zmienić ale daje radę :) No szkoda , że w innych rzeczach nie jestem taka cierpliwa :) Jutro jak tylko wstanę rano to testuję , co ma być to będzie. Mój najbardziej płodny dzień wypadał na 13.06 więc już powinno wyjść jak coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 28dc
Stosowalam. Tak jak w ulotce po 1-2 tabletki rano i wieczorem od poczatku cyklu do owu. Bardzo poprawia jakosc sluzu. Stosuje tez Castagnus od tego cyklu i mam nadzieje, ze sie uda. Czy to dziala okaze sie za 2 tygodnie:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
heh niezle naprodukowalysmy :) ktos tu niezle nawija :P rekord :D ale super! paulusienko, to jutro rano chwila prawdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
do 28 dc super!! lece jutro do apteki.... dziekuje :) ale zaczne uzywac jak pojawi sie prawdziwa @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
paulusienko, marudo, a czemu ma byc klapa? na razie na watku wiecej rozczarowan niz radosci .. wiec musi sie wyrownac i czas na pozytywy teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, że tak będzie ale coś na to się nie zanosi. Jeśli możecie to 3majcie mocno kciuki :) cymbałka- moja kuzynka jak była w ciąży to poszła 2 tygodnie po pozytywnym teście ale nie wiem kiedy dokładnie trzeba się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
trzymam trzymam trzymam !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny naya ma racje nie przechodzcie na kwietniowy przeciez mamy tu taki rekord tyle stron i tu jest fajnie :):):)ja za tydzien bede testowala i jestem bardzo ciekawa:):):) a i GRATULACJE CYMBAŁKO ciesze sie ze ci sie udalo tez mam nadzieje ze spotka mnie to szczescie i zobacze te upragnione dwie kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
ja tez spadam ;) odezwe sie z rana ! dobranoc :) mimi, Ciebie tez czekac chwila prawdy wkrotce, :) duze szanse ze sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×