Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość 2 dzien cyklu
mimi ja mkie bole podbrzusza w kazdym cyklu w ktorym sie staralismy, zaczynaly sie kilka dni po owulacji i konczyly wraz z pojawieniem sie plamienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Mogę się przyłączyć ? Dziś zrobiłam test ,wyszły 2 kreski,z moich obliczeń dzidzia się urodzi na początku marca :D To moja druga ciąża,mam już dziewczynkę z marca 2009 roku,obie ciąże planowane .U lekarza jeszcze nie byłam ,myślę że za 2 tygodnie się wybiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zachcianki mam co chwile inne, musialam dzisiaj zjesc spagetti, pomidorowa, ogorkowa i KONIECZNIE loda wodnego truskawkowego swiderka,a teraz musze koneicznie sie napic coca coli, ale nie takiej zwyklej... takiej ze szklanej butelki :D chlopak to mnie zaraz zabije przez to bo jezdzi i szuka, bo w Zabce nie sprzedaja :P zafasolkowal to niech teraz ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 dzien cyklu
UPSY witaj :) wpisz sie prosze do tabelki, powinna byc na stronie 59 :) i jeszcze raz gratulacje!!! na poprzednich stronach wkleilam fane linki do fajnych stron dla zaciazonych juz :) przejrzyj sobie ;) strony jakos 50...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka l
dc - postaraj sie jeszcze w tym cyklu o testy owu. Powiem ci, ze bylam kompletnie zaskoczona wynikami. Nie dosc , ze mialam owu w innym dniu niz myslama, to jeszcze bardzo krotko. Polecam testy z rossmana sa bardzo dobre i duzo tansze niz w aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Hej dziewczyny! Nie odzywałam się cały weekend bo byłam w rozjazdach i nie miałam dostępu do netu. Dzień cyklu, Naya, Strasznie mi przykro, że @ przyszła :(. Ale już niedługo rozpoczniecie nowe staranka i będzie dobrze ! Dzień cyklu, myślałam sobie o tych Twoich plamieniach i faktycznie może byc tak, że masz niedobór luteiny, ale ja też słyszałam, że plamienia to objaw niskiego poziomu progesteronu. Dobrze, że idziesz do gina to wszystko sobie na spokojnie wyjaśnisz. U mnie dzis 25dc, nie czuję absolutnie żadnych objawów przedmiesiączkowych, no nic. Piersi mam powiększone, ale zupełnie nie bolą, czasami tylko mnie brzuch jak na @ pobolewa. Śluz mam biały i jest go dużo. Dziwi mnie ten brak bólu piersi, zawsze w 25 dc już o sobie dawały znac. Widocznie ten cykl będzie dłuższy :(. Mój M mnie dołuje (zamiast podnosic na duchu), że na pewno mamy jakiś problem i dlatego od 10 miesięcy nam się nie udaje (oczywiście pierwsze co to ma czarne myśli pod tytułem: a co jeśli jestem bezpłodny). Wkurza mnie tym, bo zamiast myślec pozytywnie to przygania czarne myśli. W ogóle cały weekend byłam strasznie nerwowa i ciągle na niego wrzeszczałam o byle co :). Przyszły do mnie już testy ale jeszcze nie robiłam żadnego, poczekam przynajmniej do 27 dc, jak nie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 dzien cyklu
dzien dobry dziewczyny :) kawa na biurku i meduje sie, podnosze watek ;) co u Was? jak minal weeekend? u mnie spadek formy, dalej mi niedobrze i dalej klopot z zoladkiem :( czarodziejka l wlasnie planowalam kupic te testy, chocicaz sama nie wiem, bo z moich ostatnich obserwacji dobrze wynikalo kiedy mialam owulacje... musze pomyslec. w koncu nie zaszkodzi a na pewno moze pomoc :) nelly_mama wiesz czego sie najbardziej boje? nieustannie mysle o tym, bo kiedys pisalam ze bylam pewna ze sie zaciazylam w cyklu pierwszym - bylam tego taka pewna, nawet znajomi mnie sie wtedy pytali czy jestem w ciazy bo inaczej wygladam.. pisalam w ktoryms poscie ze bylam pewna ze w ciazy bylam ale ciaza sie nie utrzymala... i faktycznie, jesli mam malo progesteronu to moglo tak byc!!!!! :( zaraz bede dzwonic, bo klinika od 8 ;) a jest 7:59 :D a Wy kosnultowaliscie sie w tej sprawie z ginekologiem? ze juz 10 miesiecy i nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 dzien cyklu
nikt nie odbiera, kurcze, to dla mnie takie wazne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka l
dc - ale czasem owulacja trwa krocej niz 24 godziny i w moim wypadku tak bylo. Zrobilam test rano i wyszly mi gruba kreska ale nie ciemna , zrobilam sobie wieczorem po 22( tego samego dnia ) i juz jej nie bylo. Myslam ze to blad, poniewaz na testach pisze ze monzna robic tylko do 2o. na drugi dzien rano tez juz nic nie wyszlo. Dorze ze przytulanka ( takie nieplanowane) byly rano bo cos czuje, ze do wiczora bylyby nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 dzien cyklu
czwartek 16:30!!!!!!! czuje sie jakbym wygrala na loterii :D ojejku, jak sie ciesze!!!! teraz jestem troche madrzejasza o dwa cykle starania, i wiedze zdobyta na forum , i bardziej przygotowana na rozmowe z ginekologiem o mojej ciazy - bo jak bylam w kwietniu w polsce to wszystko bylo tak ogolnie, z zalozeniem ze moge zajsc w ciaze tak po prostu - sama nie wiedzialam ze moze byc tyle przeszkod przy probie... a co najwazniejsze, nie mialam wtedy plamien zadnych, wiec skad moglam wiedziec... ale sie ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 dzien cyklu
czarodziejka l ale to wlasnie tak jest z ta owulacja, trwa nie wiecej niz 24 godziny a jajo jest zdolne do zaplodnienia ok 12... jak sie nie zalamac co nie? jak tu tak malo czasu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka l
Nie jest to proste. Przytulanka co 2 dni nie wchodza w gre heiheieiehi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) U mnie 9dc. Wczoraj zrobilam test owulacyjny i wyszla bardzo wyrazna krecha wiec bylo przytulanko a moj M nie bardzo chcial tlymaczyl mi ze tak odrazu po okresie sie w ciaze nie zachodzi ze musi minac jakis czas itd hehehe Mam nadzieje ze uda sie w czwartek bo to jego urodzinki no i 12 dc wtedy bedzie :) kolejne 3 dlugie tygodnie oczekiwania na ewentualna @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulanka co 2 dni chyba najwieksze szanse daja ale nigdy nie wiadomo czy trafisz akurat w ten dzien w ten moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Dzień cyklu, Byłam u ginekologa 2 miesiące temu i wtedy mówiłam, że to już 8 miesięcy i nic a on stwierdził, że do roku to nie ma się czym martwic. Poza tym stwierdził, że jako, że brałam tabletki anty wcześniej, to nawet zaleca do półtora roku poczekac z martwieniem się. Ale w sumie jakos mało mnie to pociesza :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Tak bym straasznie chciala, żeby się udalo, tym bardziej, teraz, bo mój M ma urodziny na początku lipca i miałabym dla niego fantastyczną niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Teraz postanowiłam, że jak się do października nie uda, to idę do innego gina i mówię mu od razu, że ma mi pomóc a nie kazac czekac, bo może się uda a może nie. We wrześniu jedziemy w góry, a podobno podczas wyjazdów człowiek jest bardziej odprężony i wtedy może zaskoczymy. Z drugiej też strony te nasze 10 cykli nie było aż tak regularnych (nie wszystkie), więc staram się jeszcze nie łamac. Moja szwagierka starała się o dzidzię 2 lata, początkowo też nieregularnie, a w cyklu w którym się udało, to mówiła, że 'ostro się napracowali'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj lekarz mowil ze dopiero po 2 latach staran podejmuja ewentualne leczenie, ale powinni przeprowadzic Ci badania skoro to juz 10 cykl zebys wiedziala czy jakis problem jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest tak latwo zajsc:( podobno najwieksze szase sa zaraz po odstawieniu tabletek w pierwszym cyklu nie prawda jest ze trzeba odstawic tabletki na jakis czas i zaczac sie starac podobno wtedy jest trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Ehh...ja z cyklu na cykl tracę wiarę :(. Boję się, że i teraz się nie udało. I jak cholera w sumie boję się zrobic ten test za kilka dni, bo tak to już jest, że póki nie ma @ lub też test nie wyszedł negatywnie to jest nadzieja. A ja tej nadziei nie chcę tracic bo jest mi coraz ciężej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze nie ma sensu robienie testu np w dzien spodziewanej, najlepiej jak sie @ spozni dobre 5 dni, ja w ostatnim cyklu niepotrzebnie kase stracilam na te testy i jeszcze glupia mialam nadzieje ze moze sie pmomylily ze to za wczesnie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
elcia, Masz rację z tymi testami - faktycznie nie ma sensu za wcześnie robic. Chyba jednak poczekam dłużej, do przyszłego poniedziałku. Wtedy to będzie mój 32 dc, więc o ile @ nie przyjdzie to wynik powinien byc już bardziej wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to najlepsze rozwiazanie, pierwszy objaw to spozniajaca sie @ wiec nie ma sensu robic za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 dzien cyklu
nelly_mama nawet mnie nei strasz tymi pigulkami, bo ja sie nimi tez dlugo trulam :( mi lekarz powiedzial ze organizm sie regeneruje nawet do 2 lat!!! moze stad te plamienia - niski progesteron? zobaczymy co mi ginekolog powie w czwartek. mam nadzieje ze szybko problem plamien sie rozwiaze ;) szkoda ze dopiero wystapily jak sie zaczelismy starac, jakby bylo wczesniej to bym juz dawno na to zareagowala... nie pozostaje nam nic innego jak czekac i miec nadzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
zuzzak, A co u Ciebie? Jesteś tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! u mnie 5 dc a juz wczoraj wieczorem były przytulanka, może to i źle ale mam to w d...:) biore sobie wiesiołek, witaminki i dodatkowo folik i tak sie zastanawiam czy to aby nie zaduzo tego kwasu foliowego, moze by witaminki odstawic i brac sam folik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle jest tu jakaś tabelka czy dziewczyny, które dostały @ są już na kwietniowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Tabelka była na 58 stronie, nie wiem na ile aktualna :). Dziewczyny, mam nadzieję, że nie uciekłyście na kwiecień. -------------------------------------------------------- ---------------------- NICK.............OSTATNIA @......DŁ. CYKLU......@/TESTOWANIE --------------------------------------------------------- ---------------------- zuzzak................24.05..............28.............. 20. 06 rudzik90..............27.05...............29............. .22 .06 extaaasy..............27.05..............28.............. 24 -26.06 hejka..................28.05..............28-30.......... ok 25.06 pola86................27.05.............30............... ..26.06 Justysia1989........20.05.............32-35.......... 27.06 paulusieńkaa.........26.05..............30-33........... 27. 06 dzien cyklu.........28.05..............31............. plamienia od 23.06. Naya...................31.05.............26-27........... 28 .06 Quenn..................3.06..............26--30.......... .03.07?? nelly_mama............4.06..............26-31............ 05.07 czarodziejka .........6.06..............28-30............4.07 A_B.....................10.06.............31............. .. 11.07 szałwia1984..........13.06.............29-32............ 19 .07 Nestea tropical......17.06.............28-30.............20.07 elcia1984.............21.06..............30.............. ..20. 07 scooby84.............18.06............30-45 .......to się okaże po owulce MAMUSIE !!!!! -------------------------------------------------------- ---------------------- NICK.............OSTATNIA @......termin porodu --------------------------------------------------------- ---------------------- Nassani Cymbalka Sarah83 25.05............... 2.03.2011r ?- jutro wizyta u gina asuko ....27.05......... ........luty/marzec 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelka na str 59, ten folik ma 200% dziennego zapotrzebowania ale jest niezbedny w okresie starania i do 12 tygodnia ciazy, ja biore folik i witaminy cetrum one kwasu foliowego nie zawieraja wiec powinno byc ok, musze uzuplnic witminki po diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×