Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

czesc. dziewczyny jak myslicie moge zrobic juz test ? czy czekac do dnia @ ? powinnam dostac 03 07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj no korci chciala bym zeby byly dwie kreseczki cos mi mowi ze sie udało a za chwile ze napewno nie ze jeszcze sie nie udalo i chodze taka nie dorobiona ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Queen, Możesz zrobic, najwyżej jak Ci wyjdzie negatyw, to powtórzysz za kilka dni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba ide do apteki wiecie jak sie boje :( az mam takie dziwne uczucie w brzuchu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 dzien cyklu
extaaasy ha! dobrze ze mi o wiesiolku przypomnialas, bo rano zapomnialam zjesc ze sniadaniem ;) moj 5 dc i tez sie nie nakrecam, bardziej na nastepny cykl kiedy juz bedzie rozwiazany moj problem z plamieniem... ;) dieta musi byc bo brzuch mi zwyczajnie sie napompowal.. zeby zapiac spodnie musze wciagnac brzuch :/ ale dwa tygodnie licze, i bedzie wszystko ok :) wyszlo moje oszczedzanie sie na silowni, na wypadek, gdybym byla w ciazy... nelly_mama w czasie staran nie ma co sie odchudzac, bo wtedy cykl wariuje ;) niestety tez mam ten problem- szerokie biodra i masywne uda.. ciezko cokolwiek zrobic, a obrastaja w tlusz blyskawicznie jak sie zpaomne ! czemu on Ci tak mowi? nie ma to jak podniesc zone na duchu.. z tego co pamietam to juz macie jednego szkraba? wiec jak nie mozecie miec dzieci... elcia1984 generalnie to bym sie niczym jeszcze nie przejmowala, ale te plamienia mi daly do myslenia wiec chce rozwiac moje watpliwosci zanim sie obudze w 12 cyklu staran.. na pewno sie uspokoje po jutrzejszej wizycie u gina. bo jesli jest problem tego progesteronu, to go rozwiazemy szybko i mozliwe ze nastepny cykl bedzie owocny - obecny 3 nie wiem, bo jak bede musiala robic badania po owulacji,, to niestety ten cykl przepadnie jesli jest problem.. no zobaczymy, co nie znaczy ze przytulanek nie bedzie ;) maz ma urodzinki? to imprezka w weekend :D super! Quenn mozesz testowac jak nie mozesz wytrzymac, ale pamietaj ze moze wyjsc negatywny, jesli za wczesnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Dzień cyklu, Mówi tak bo jest małym pesymistą :). A dzieci jeszcze nie mamy. A co do odchudzania się, to się nie odchudzam, tylko sama z siebie (nie z przymusu) nie mam ostatnio zupełnie apetytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wychodzilam do apteki to jeszcze widzialam kobiete z brzuszkiem ;( zrobilam wynik ( - ) :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Queen, A który to dzień cyklu u Ciebie? Ja wczoraj miałam 26, też zrobiłam test i był negatyw, jednakże dopóki nie ma @ to jest nadzieja. Powtórz test za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 dzien cyklu aj mam dosc :( jak sie jednym slowkiem wkur.....ie to nie bede nic liczyc nie bede obserwowac sluzu i nic nie bede w tym kierunku robic :(!!! alez ten los jest zlosliwy !:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
A może po prostu za wcześnie ten test. W sumie widzę, że cykle masz 30 dniowe a na teście napisane jest, żeby go robic w dniu spodziewanej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różówacała31
hej ! yesty zawsze powinno się robić po dniu spodziewanej @. ja za pierwszym razem jak byłam w iąży to zrobiłm 2 dni przed @ i wynik - a potem zdziwienie ,bo @ nie przychodziła. to mój 18 dzień cyklu i b. mnie boli prawy jajnik i mam okropne wzdęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelly_mama teraz poczekam jak mi sie @ spozni tydzien to dopiero zrobie nie bede sie nakrecac co ma byc to bedzie chyba poprostu odpuszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różowacała31 wzdecia to i ja mam i czasem czuje ciagniecie w podbrzuszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 dzien cyklu
nelly_mama a to przepraszam, jest nas troche na watku i mi sie zaczyna mieszac kto ma juz dziecko a kto nie :( zazdroszcze, ja mam ogromny apetyt ostatnio a rano budze sie taka glodna ze az mnie mdli.. musze natychmiast cos zjesc... ale apetyt to ja kurcze mam :( Queen, mozliwe ze ejszcze za wczesnie na test ;) o brzuszkach mi nawet nic nie mow, ja mam w biurze dwie z brzuchami... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogle dzisiaj odzucilo mnie od kawy nie moglam wypic i wypilam tylko pol :( papierosa jak zapalilam zrobilo mi sie nie dobrze :( aj 5 dzien cyklu wspilczuje moja siostra tez chodzi z brzuchem wiec \za czesto tam nie chodze do niej bo skacze mi cisnienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w firmie bylo 8 z brzuszkzami, moj dzidzius byl urodzony jako 7 :) teraz podobno tez 2 sa ja bede nastepna mam nadzieje:) wogole maz ciagle odbiera telefony od kolegow z pracy ze sie cos tam urodzilo w tym roku 2010 duzo ogolnie luzi sie za robote wzielo, wczora moj mi powiedzial ze widzial znow kumpla z zona ze ona juz na osttnich nogac jest, ogolnie kuzynowi sie tez urodzilo, kuzynce tez, 1 jeszcze w ciazy chodzi, a na naszej klasie wdzialam wszstkie z klas ode mnie 1 po 2 dzieciaki ma chyba z 15 osob, inne wstawija zdjcia brzuszkow poprostu epidemia totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różówacała31
aadzieję,że się zarażę jak epidemia to jest nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Dzień cyklu, Nic się nie stało :). W końcu masz rację, jest nas tu tyle, że o pomyłkę nietrudno ;). różówacała31, Pocieszyłaś mnie z tym testem, to może mam jeszcze szansę jakąś :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 dzien cyklu
elcia1984 wystarczy na nasza klase wejsc by baby boom zobaczyc! a wiele osob juz zaczelo baby boom 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawiaja zdjecia dzieciakow a swoich nie bo pewnie sie "spasly" po porodzie:D a niektorz tacy inteligentni dziecko swoje nago pokzuja niech siebie lepiej pokaza a nie niewinna istotke. ale lubie sobiet a nasza klase poogladac ja widze dzidziusiow zdjecia zawsze mowie o ta urodzila ta urodzila a moje kochanie zawsze mowi ale te dzieciaki brzydkiety bys musiala 5 kasowac od kazdego kto chce naszego piekniaka zdjecie obejrzec heheehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 dzien cyklu
elcia1984 ano, dokladnie :) u mnie sie troche poluzowalo w pracy... nadal masa roboty ale terminy juz luzniejsze, bo to najgorsze juz zrobione :) glodna jestem jak wilk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodna jestes po witaminkach poprawiaja apetyt oszukaj zoladek i zjedz owoce:) albo cos z mala iloscia kalorii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różówacała31
a nie bię naszej klasy bo tam strasznie kłamią. mam kilka koleżanek co np piszą MAM CUDOWNEGO MĘŻA ITD a wiem,że mąż pije i bije. potem dzwonią z płaczem...ach szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe same sebie oszukuja, ja mam znajoma tutaj co sie szczyci ze taki jej narzczony przstojny i wspanily ( ona uroda nie grzeszy) a jak sie okazalo to on z nia siedzi bo ona za wszystko placi i przeplakuje noce bo on do domu czasem nie wraca, ostatnio sie mojemu zwierzyl ze ja non stop zdradza i ma profile randkowe na necie ale jej nie zostawi bo m wszystko za darmo no i sex na zyczenie ale jakby w ciaze zaszla by ja zostawil tak jej zapowiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różówacała31
a no właśnie ,strasznie to wszystko żałosne. lepiej mieć trochę prywatności i szacunku do samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 dzien cyklu
różówacała31 zgadza sie, tez znam takie pary "co to jak bardzo sie kochaja" fotki pocalunkow itd a nie raz slyszalam jak do siebie "spierd..j" mowia czy cos podobnego :/ pokzaowka i tyle :) elcia, czekam na lunch, bo mam duuuuzo warzyw i jarzyn i puszke tunczyka :) jeszcze godzina... w piatek robimy zakupy i musze sie obkupic na moja diete dukana i zaczne ja stosowac znowu ;) moze pomoze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh jakiegos dziś doła załapałam...niby fanie, w końcu lato, cieplutko a ja mam doła:(nic u mnie ostatnio sie nie zmienia, nie dzieje, stagnacja jakaś... jakby dzidzius sie pojawił byłoby fajnie ale zrobic też nie tak łatwo ehhh a pozatym marzy mi się kapiel w ciepłym morzu, najchetniej wybrałabym się do takiej małej miejscowości w Hiszpanii ale na to w tym roku nie ma szans:( apropo diety dziś stanełam na wadze i zobaczyłam 2 kilo wiecej ups od dzis nie jem węglowodanów;) ale marudzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×