Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość nelly_mama
Hej ! Dzień cyklu, Przykro mi, że jednak okazało się, że masz problem z progesteronem. Ale widzisz, dobrze, że poszłaś tak szybko do lekarza, przynajmniej nie tracisz cykli tak jak ja. Zobaczysz, kuracja szybko Ci minie, i już niebawem będziesz oglądac 2 kreseczki na teście a brzuch na USG już nie będzie pusty. Swoją drogą o staraniu się co dwa dni to słyszałam różne opinie, z jednej strony właśnie takie jak przekazał Ci wczoraj lekarz, a z drugiej podobno jak plemniki są za słabe to wówczas lepiej codziennie, bo żyją krócej i mogą nie przeżyc tych 2 dni. A zresztą najskuteczniej to się wpada przecież a nie robi to świadomie ;). U mnie dziś 29 dc, @ brak. Podbrzusze mam strasznie twarde, piersi bolą i zrobiły się ciężkie. Czyli samopoczucie takie, jak przed @. Tylko wypryski na twarzy nie zaczęły mi się jeszcze robic, a zawsze przed @ się pojawiają, no ale to pewnie kwestia dni. Trochę mnie już męczy to czekanie na @ ale jakoś daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Navi, A który to dzień cyklu u Ciebie? Plamienia mogą oznaczac wszystko i nic: może to byc początek @, ale występują też na początku ciaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 dzien cyklu
nelly_mama wlasnie tez tak sobie to tlumacze, ze swietny byl pomysl by isc do lekarza, bez czekania dluzej ale to dzieki Wam dziewczyny, bo nie sadze bym sama wpadla na to, ze cos moze byc nie tak, pewnie zwyczajnie myslalabym ze tak po prostu mi sie zaczyna @ a nie ze cos jest zle.. moze po nastepnych nieudanych plamiacych cyklach... kto wie ;) i jak tu nie wchodzic na watki i nie czytac postow? :) to skarbnica wiedzy doslownie :) w kazdym razie wyszlismy z kliniki wczoraj i jak wybuchnelam placzem to mnie bylo trudno uspokoic, dobrze ze maz byl ze mna... ale jechalam do domu cala zaryczana... mielismy isc po klinice na zakupy ale nie bylam w humorze kurcze to takie glupie uczucie, bo spodziewalam sie ze moze mi potwierdzic to co podejrzewalam, ze dostane leki i bedzie ok, ale czuje sie rozczarowana ze w ogole cos mi sie takiego przydarzylo.. ja wiem ze to nie koniec swiata, i zadna tragedia bo wkrotce bedzie wszystko dobrze i wiele dziewczyn ma taki problem, no ale.. teraz trzeba czekac.. za 9 dni biore pierwsza tabletke - od 16 dnia cyklu przez 10 dni :) w kolejnym cyklu przed 16 dniem mam sie zjawic na kontroli i bedziemy obserwowac moja owulacje :) taka wizyta, badanie kosztuje majatek w polskiej klinice, ale musze siebie doprowadzic do porzadku za wszelka cene.. pewnie bedziemy sie przytulac co 1-2 dni, w zaleznosci od humoru ;) chocicaz jak na razie staranka zawieszone, musze podwyzszyc progesteron .. moze wpadniemy wlasnie :D oh to puste zdjecie usg jest okropne! straszne... schowalam gleboko w szufladzie.. a moze wcale nie przyjdzie? nie ma jej jeszcze to nigdy nic nie wiadomo Navi plamienia? taki poczatek @ czy plamienia plamienia? różowacała31 to calkiem mozliwe, w koncu to hormony :) mam to w nosie, byleby bylo dobrze, jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 dzien cyklu
Navi nelly_mama ma racje :) to moze oznaczac wszystko i nic, zalezy od tego co po tym nastapi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Dzień cyklu, No właśnie póki nie ma @ to jest nadzieja jednakże brakuje mi wiary w powodzenie. To jest chyba zbyt piękne, aby było prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nie czulam nic, nie mialam objawow ciazowych przed terminem@ wlasciwie to wszystko bylo zwyczajne i normalne,, jedynym jak dla mnie pewnym objawem bylo plamienie, ktorego w zyciu w czesniej nie widzialam! ale trwalo krociotkio jeden wieczor i to byla domieszka krwi w sluzie sorry za szczegoly:) pozneij po prostu nie przyszla@ i nie czulam zadnych objawow, dopiero w 6 tc zaczely mnie bolec piersi i teraz 8 tc mam leciutkie mdlosci....podbrzusze lekko bolalo jak na@ na samym poczatku teraz raczej nie boli...we wczesniejszych cyklach doszukiwalam sie nei wiadomo jakich objawow, a tak naprawde wudac moj organizm jest calkiem inny i tyle.....trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 dzien cyklu
nelly_mama na radosc pozniej nigdy nie jest za pozno :) ja wierze ze w koncu sie uda ! i Tobie, i mie i nam wszystkim :) agi27 szczesciara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzien cyklu, nie przejmuj sie za brdzo tym co lekarka powiedzial, poprostu kontunuuj staranka co 2 dni i zrob test owulacyjny, dzisiaj masz 7 dc wiec zrobcie sbie przerwe jakies 5 dni i wtedy zacznijcie co 2 dni po takiej przerwie plemniki beda dojrzale i moze dodatkowo zrob test a trafisz na owulacje, ja czekam az na tescie owulacyjnym pokaze sie mega krecha wtedy bedziemy sie przytulac a mojemu nic nie powiem o owulacji tylko ze mi sie poprostu zachcialo, mam nadzieje ze to wypadnie w niedziele bo w tygodniu tylko wieczorami sie widzimy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Ja swojego M w ogóle nie uświadamiam, kiedy mam dni płodne, tylko działamy raczej spontanicznie, aczkolwiek największą ochotę mamy oboje właśnie w płodne dni. Chyba mężczyźni podświadomie też wyczuwają ten najlepszy okres. Śluz mam nadal biały i gęsty, piersi mi się powiększyły i ten brzuch nadal taki twardy. Tak bardzo się boję, że @ zaraz przyjdzie. Zresztą jak ma przyjśc to teraz i już a nie każe mi tu czekac jeszcze parę dni (mój najdłuższy cykl miał 34 dni, więc w najgorszym razie kilka dni sobie jeszcze poczekam). Dobrze, że już prawie weekend, przynajmniej się wyśpię i zrelaksuję, bo w pracy trochę stresów jest niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 dzien cyklu
elcia1984 no cos Ty, ja 5 dni nie wytrzymam :) musze sobie tez zmienic nika, bo ciagle nim odliczam musze schowac kalendarzyk, i przytulac sie kiedy bedzie nam sie chcialo ale nie nastawiam sie na ten cykl w ogole, bo male szanse ze sie to zdarzy ... nie bede obserwowac sluzu, kalendarzyka, temperatury, zadne testy. ale zostaje tutaj z Wami i Wam kibicuje :) nelly_mama moj sam sie interesuje, sam sprawdza kalendarzyk na laptopie ;) musze go zahaslowac ;) zreszta wie ze nic z tego nie bedzie w tym cyklu, wiec moze sie sam wyluzuje ;) o to wlasnie chodzi ;) oze wpadniemy :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Dziewczyny, Myślicie, że w 29dc przy cyklach 26-34 beta hcg powinna już wyjśc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze wpadniecie:)moj mil wczoraj urodzinki on chce nastepnego dzidziusia jak najszybciej bo juz sie starzeje heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelly bete chesz robic? mysle ze juz nomalny test wykazal by prawidlowy wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 dzien cyklu
nelly_mama mysle ze tak, mysle ze test domowy pokazalby juz wynik. nie mozesz wytrzymac ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Elcia, No właśnie waham się czy zrobic, czy też nie, bo w sumie beta dałaby mi sensowniejszą odpowiedź, a na sikańca mogłoby byc jeszcze za wcześnie. Dziewczyny piszą na forach, że przy cyklach podobnych długością do moich sikaniec wychodził im nawet dopiero 7 dni po spodziewanej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Dzień cyklu, Nie, na test domowy to się nie odważę, miałam na myśli betę z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka l
Witam dziewczynki Dopadlla mnie dzis straszna alergia, wszystko mnie swedzi z nosa i oczu leci, kicham jak szalona.....nie wytrzymam juz!!!! A tabletki nie moge bo wyszly mi dwie kreseczkiIIIII....padam z nog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajac na cud
Witajcie, chciałabym dołączyc do ciazówek ale jakos do tej pory mi sie nie udawalo zajsc w ciaze. teraz mam 27 dc i czekam, od owulacji pobolewaja mnie jajniki i mam duzo bialego lepkiego sluzu jak nigdy, nie chce sie nakrecac i czekac, pewnie i tak nic z tego nie bedzie, ale zostala mi nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
czarodziejka, gratuluję 2 kreseczek !!! Czekając na cud - mi też pozostała w tym cyklu już tylko nadzieja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka l
nelly_mama :) oby tylko ta alergia szybko minela ....to bede mogla w pelni sie cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajac na cud
czarodziejka l czy mialas jakies oznaki ciazy przed zrobieniem testu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 dzien cyklu
czarodziejka l gratulacje!!!!!!!!!! ale super!!! coraz wiecej przyszlych mam! przypomnij ktory masz cykl starn :P nelly_mama rozumiem ;) omowe sa przerazajace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 dzien cyklu
czarodziejka, przewertowalam strony - 2 cykl - szczesliwy 2 cykl! kiedy zrobilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka l
czekajaca na cud - wlasnie nie mialam ale jak sobie tak pomysle to chyba wiecej sluzu bylo i troszke jakby skurcze w kroku ale zupelnie bezbolesne. Piersi mnie nie bola, a brzuch to tylko jak kicham. Takze nie mialam typowych objawow jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka l
dc - dzis robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Kurcze, strasznie mnie zaczęło kłuc w podbrzuszu...chyba jednak @ się zbliża :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajac na cud
gratuluje, ja jak nie dostanę @ to za bardzo nie chce robic testu bo pewnie znowu sie rozczaruje ale z drugiej strony zyc w niepewnosci to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Czekając na cud, testu nie ma co robic za wcześnie, ale z drugiej strony 2-3 dni po opóźnionej miesiączce to wynik powinien już chyba byc w miarę wiarygodny. Chociaż zdarzają się przypadki, że dziewczynom jeszcze później wychodzi test. Musimy uzbroic się w cierpliwosc ... a odpowiedź albo nie daj Boże @ sama przyjdzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam i juz czulam ta cholerna miesiaczke wlasnie dzis w nocy przyszla i znow nic z tego znow sie nie udalo....nie wiem czy naprawde cos ze mna nie tak chyba ide do lekarza ...tak sie staralismy w dzien owulacji i przed i co drugi dzien i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×