Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość dzien cyklu
jakie tam ryzyko dzisiaj ;) dzien plodny, wiec sie poprzytulajcie ;) widac oni nie mogli miec dzieci ale ze soba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie byli dla sobie przeznaczeni tak czekam na wieczor poloze dzieciaki spac i dzialamy eh wczoraj malo co spalam moj starszy syn niemogl spac bo mu bylo goraco piescil sie moze mial zly sen plakal ze go zeby bola potem e go jezyk swedzi potem jesc, pic, siku, wiecej pic, potem stwierdzil ze boi sie ciemnosci i wogoe ze slyszal ze cos zlgo dzieje sie na dole az mnie zeschizowal, w koncu wzielam go do swojego lozka spac wlaczylam mu wnetylatorek i zazyczyl sobie glaskanie po glowce a jak sie maly braciszek przebuzil to mowi no to ja jednak wroce do swoejgo lozka tylko siwatlo zostawie no i tym sposobem o 3 spac poszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
elcia1984 no to mial jakis zly dzien/ noc.. Ty przynajmniej w domu a ona do szkoly musial isc ;) dzisiaj bedzie zmeczony i panie szybko spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz 2 raz mu sie to zdarzylo ostatnio z 2 miesice temu to samo mial, pewnie jakis zly sen jak wroci ze szkoly juz nie bedzie pamital:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
A odnośnie testu to robiłam wczoraj ale nie z porannego moczu i druga kreska pojawiła mi się po czasie w którym należy odczytac test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Tak więc jestem w kropce. Jak się @ pojawi to wszystko jasne, a jak nie to już nic nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
nelly_mama to czemu nie powtorzylas dzisiaj z porannego ? ;) moze jestes w ciazy jednak ! :D elcia, dzieciaki maja bujna wyobraznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
No właśnie nie wiem czy to coś oznacza, bo najpierw tej kreski nie było, a nie wiem kiedy się pojawiła, bo spojrzałam na test jakieś 2 godziny później, więc wynik jest już nieważny. Nie robiłam kolejnego testu, bo myślałam, że @ będzie. I teraz nic już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Na razie nadal u mnie @ brak, śluz nadal biało-przejrzysty. Następnego testu na razie nie robię, poczekam ze dwa dni, czy się czasem @ nie pojawi. A jak nie to w czwartek mam wizytę u gina i wtedy pójdę na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelly jak pojdzesz do gina moz ci usg zrobi i wtedy bedzie widzial czy ie na @ zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
jejku dziewczyny jak mnie doprowadza do szalu to czekanie!! na wszystko, dni plodne, dzien 16 cyklu by zaczac lutine, nastepna wizyta u gina, nastepny cykl, rezultaty luteiny itd... pffff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Mam nadzieję, że się sprawa na dniach wyjaśni bo jak ma @ przyjśc to niech przychodzi a tak im dłużej na nią czekam, to tym dalej do kolejnych staranek. Znalazłam na necie informacje, które mówią, że czasami na początku ciąży wystepują właśnie małe krwawienia, a to z nadżerki właśnie, a to z powodu wysokiego poziomu estrogenów. Nie chcę się jednak nastawiac, bo strasznie boję się rozczarowania, dlatego poczekam spokojnie te 2-3 dni na @ i wtedy wszystko powinno byc jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
No i nadal nic. Kurde teraz to zgłupieje z tej niepewności normalnie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam za Was kciuki dziewczyny - za pozytywne testowanie ;) Jak tabelka sugeruje nie skończyło się u mnie na plamieniu - dostałam porządny okres :( zaczynamy kolejny - myślę że bardziej wyluzowany cykl ;) moja córcia jest z kwietnia - więc może jej się trafi super prezent na urodzinki ;) miałam dzisiaj zacząć dietę Dukana ale mam jeszcze poweekendowe jedzonko w lodówce więc od dzisiaj jem ostrożniej a jutro albo pojutrze ruszy 100% dieta proteinowa. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis robie test. Okres nie spoźnia mi sie dość długo ale zawsze miałam regularnie no i od połtora tygodnia mam skurcze brzucha takie bule jak na okres no i piersi bardzo mi sie zmienily sa takie pelniejsze wieksze no i bola. Staraliśmy sie od 8 miesięcy juz nawet myślałam że coś ze mna nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jakieś rewolucje... @ była od 27 czerwca, więc dziś 9 dc a u mnie skok do 36,9 czyżby tak szybko owulacja??? Muszę zaraz zaciągnąć męża do łóżka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
No a u mnie nadal czysto, śluz przejrzysty z elementami białego. Brzuch mnie absolutnie nie boli jak na @. Muszę już uciekac ale jutro dam Wam znac jak sie sytuacja rozwinęła. Trzymajcie kciuki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh ja juz nic o niczm nie wiem , nie wiem czy mam ta owulacje w koncu, chyba sie poprzytulmy co 2 dni a teraz test zrobie dopiero jak mi sie z 5 dni spozni @ zeby sie znowu nie rozczarowac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w tej chwili już 37,2 *C a mąż już wykorzystany :-p zuzka i co z tym testem??? Jaki wynik??? nelly myślę, że szanse są ooogromne! trzymam kciukasy mocno! elcia dokładnie tak samo myślę, że testować trzeba jak już są pewne podejrzenia ale dopiero po terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) mogę się przyłączyć???? ja właśnie dowiedziałam się że jestem w ciąży. Zrobiłam aż 3 testy bo nie mogłam uwierzyć i tak naprawdę dalej nie wierze:) w czwartek idę do lekarza jak on to potwierdzi to będę w 7 niebie:):) z obliczeń wynika, że rozwiązanie w marcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka l
Czesc dziewczynki Wizyte u gina mam na 21. nie moge sie juz dczekac kiedy zobacze bijace serduszko :))). Nikomu jeszcze nie powidzielismy czekamy na zdjecie z usg. Damy naszemu malemu fotke i to on pokaze braciszka albo sistrzyczke babciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra22 - GRATULACJE! ja też czekam na te upragnione II - tak jak my wszystkie tutaj :D po miesiączce zaczynam nowe starania to już 4 cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra22 - GRATULACJE! ja też czekam na te upragnione II - tak jak my wszystkie tutaj :D po miesiączce zaczynam nowe starania to już 4 cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowacała31
nelly trzymam kciuki. może miałas plamienie implementacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla marcowek i powodzenia dla czekajacych! Zycze spokojnych 9 miesiecy i lekkich porodow. Marcowka 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po tescie!!! Jestem w ciąży. Troche w szoku narazie nie moge uwierzyć. Narzeczony to skacze na uszach od rana ze szcześcia. Troche pomieszało to wszystkie plany dopiero co zaczełam fajna prace zapisalam sie na studia. Nic jakos to bedzie. Bede Mama!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×