Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość czekajaca na ten dzien
zyje 2 tygodnie w miesiacu ! przeginka, ja pije czerwone wino, wczoraj wypilam piwo, no zyje normalnie, przeciez ta potencjalna ciaza to mi moze za 2 lata se pojawic i co? rok wyciezy z zyciorysu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzzak, cholery to dostaniesz jak nie pójdziesz po test i go nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak go nie zrobię bo rano kazałam mężowi wziąć mój portfel i całą kasę z domu żeby mi coś głupiego do głowy nie skoczyło i żebym nie zrobiła testu zanim on wróci do domu :D pogratulujcie mi pomysłowości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulusieńka - no ta twoja znajoma to przegina i to bardzo. ja nawet przed okresem jakoś byłam w pubie i nie powiem, wypiłam trochę z dziewczynami. przecież przez pierwsze 2 czy tam 3 tygodnie wszystkie komorki które są uszkodzone lub martwe maluszek odrzuca i produkuje nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flav
hmm...głupie pytanie....ale niewiedza boli bardziej;P nigdy nie mierzyłam sobie temperatury żeby sprawdzić czy mam owulację...gdzie sie ja mierzy? jesli w pochwie to znaczy że jest ona rożna od tej ktorą wskazuje pomiar np spod pachy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, temperature mierzy się w pochwie, zaraz po obudzeniu, przed wstaniem, codziennie tym samym termometrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flav
ok czyli jak sobie mierze pod językiem czy pachą i mam np 36,6 to równir dobrze w pochwie moge mieć 37,5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem, to temp pod językiem, w pochwie i w odbycie jest taka sama więc od ciebie zależy gdzie sobie ten termometr wsadzisz hehe ;) ale ta temp od temperatury pod pachą się różni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ja dzis specjalnie w taką ,,letnią" pogodę wyskoczyłam po wiesiołek i mam pytanie...od kiedy powinno sie go brać? od 1 dnia cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to od dzis zaczynam brać, mam nadzieje ze od niego nie przytyję:) a bierzecie cos jeszcze poza wiesiołkiem i witaminami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Ja brałam wiesiołek przez 3 cykle od 1 dnia aż do owulki (mniej wiecej, bo w sumie nie wiem co do dnia kiedy występuje). Śluzu było więcej faktycznie, ale niestety na mnie wiesiołek nie podziałał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie biorę wiesiołka bo jak już gdzieś tam wcześniej pisałam na mnie podziałał "aż za bardzo", biorę sobie witaminki i folik :) poza tym nic. i nie sądzę żebyś od wiesiolka przytyła bo on nie ma takich właściwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Ja biorę tylko witaminki teraz i nic więcej. Dzień cyklu, co tam u Ciebie? @ się rozkręciła, czy nie przyszła? Oby nie przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w witaminach które biore jest kwas foliowy wiec chyba zrezygnuje z dodatkowego...kiedys tez brałam wiesiołek przed @ bo gdzies wyczytałam ze minimalizuje napiecie i bóle piersi ale nic mi nie pomogło...no ale juz kupiłam wiec sobie pobiore w tym cyklu, chociaz nie wiem kiedy ta owulka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
jestem :d ale tylko na chwile ale sie usmialam z samochodu z drzewa!!! czekajaca na ten dzien to sie smartwilam ta informacja o sluzie co napisalas wczoraj pisalam ze mialam ostatnio duzo bialego sluzu a wczoraj zamienil sie wlasnie w taki ciagliwy jak plodny wieczorem pojawilo sie plamienie :( nie wiem co myslec... dziewczyny z tego fragmentu artykulu o kochaniu sie i zachodzeniu w ciaze, i powszechni roznymi opiniami wynika, ze najlepsza metoda antykoncepcyjna jest duza ilosc seksu!!! bo wtedy plemniki sa slabe itd...;) beeeez sensu to wszystko ! Nasaami, niech tylko ktos sprobuje zbesztac, to sie rozprawimy z ta osoba :P nie musisz sie nikomu z niczego tlumaczyc ! co do picica alkoholu to mam zamiar sie uchlac w weekend, ale tak porzadnie.. na przywitanie @ !!!! bede musiala wiesiolek zaczac brac niestety w ktoryms dniu cyklu, nie od pierwszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
jezeli kogos pominelam to bardzo przepraszam, ale naprodukowalyscie postow tyle, ze ledwo ogarnelam ;) u mnie w pracy sie zaczelo.. urwanie glowy! szkoda ze ten czas nie jest wtedy kiedy jestem po owulacji czekam .. wtedy szybciej czas by plynal.. zuzzak.. normalnie nie mge, portwel dalas mezowi.. co ta Twoja sliczna glowka jeszcez nie wymysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez się uchlam w weekendzik na urodziny:) i sie objem:) zastanawiam się czy waga ma wpływ na zajście w ciążę, np jak ktos ostatnio się odchudzał, jak jest niedozywienie, częste picie alkoholu....oj chyba musze zmienić styl zycia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrząc na to ile alkoholiczek i narkomanek zachodzi w ciążę i rodzi zdrowe dzieci to raczej nie uważam żeby twój styl życia przyczynił się do tego że nie możesz zajść w ciążę, tym bardziiej że z tego co piszesz wnioskuję że jesteś normalną kobietką a nie jakimś wykolejeńcem ;) [przepraszam za określenie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
jesli chodzi o kwas foliwoy to w jakiej dawce bierzecie? o moich jest napisane, ze dostarczaja 200% dziennego zapotrzebowania na kwas foliwoy. czy to wystarczy? i czy mozna kwas foliowy laczyc z witaminami ktore maja tez kwas foliowy rowniez? czy to juz za duzo? nigdzie nie moge znalezc informacji o nadmiarze kwasu foliowego, co powoduje, bo np witamina A jest w nadmiarze wrogiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też nie mogę znaleźć nic o nadmiarze, więc nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
extaaasy ja sie odchudzalam ale startowalam z duzej wagi w pazdzierniku i przed swietami juz mialam zrzucone tyle ile chcialam, i od tamtej pory waga stala - no chyba, bo ostatnio apetyt mi dopisywal i moglam cos przybrac, musze sie zwazyc. zdrowo sie odzywiam, regularnie cwicze itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarah83
mnie się udało zajś w ciąże za 1 razem! W 12 dniu cyklu taaaaaak się uchaliśmy, że mojemu mężowi odpowiedziałam "TAK, możesz" i stało się:) Pierwszy test po 6 dniach od stosunku negatywny. Dzisiaj (30 dzień cyklu) z rańca zrobiłam i 2 krechy! Oczywiście płacz i w ogóle bo mimo 27 nie czuję się jeszcze matką. Teraz powoli zaczynam się cieszyć. Powodzenia:D Jak dobrze pójdzie w sobote u gina to mam termin na początek marca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jest własnie straszne, że patologii rodzą się dzieci, no ale cóż... a ja się przyznaję, ze trochę za często pijam sobie alkoholik, zawsze znajdzie sie towarzystwo aby wybic jedno, dwa piwka wieczorem czy 2 lampki wina(uwielbiam czerwone wino;)kawy tez duzo pijam...musze troche ograniczyc...ale znam tez osobe, która starała sie o dziecko jakies 1,5 roku a w życiu alkoholu nie pija i kawy...wiec to zalezy jak leży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu co to za babsko ta matkaizona... czytamte wszystkie posty i aż mi ręce opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj tak sie rozpisalyscie ze nie nadazam czytac. Caly wczorajszy dzien spedzilam w warszawie, dzis w pracy praktycznie nie mam chwili wytchnienia i tak do 18. Nassani gratuluje !! Ja w poprzednim syklu robilam bete i niestety moj wynik byl 0 ale mam nadzieje ze teraz sie uda. Ale tym razem poczekam azkres zacznie mi sie spozniac choc jeden dzien. A jak tam inne dziewczyny, ktora jeszcze sie zaciazyla hehe ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extaaasy, ja szczerze mówiąc mam różnie, czasem przez tydzień nawet łyka piwa nie wypiję, a czasem 2-3 razy w tygodniu po kilka jak jest impreza, nawet zmieszać z innymi alkoholami się zdarzy przy okazji większego koncertu/urodzin/imienin ale nie widzę w tym specjalnego problemu bo jak już mówiłam [powtarzam się ale cóż] w pierwszych tygodniach życia maluszka złe/uszkodzone czy martwe komórki są usuwane i zastąpione nowymi. normalne że jak zajdziemy to przestaniemy pic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 dzien cyklu
sarah83 gratulacje :) ogromne!!! i to jest wlasnie dowod na to, ze jak sie nie stara to w ciaze sie zachodzi chop siup! :) A_B - jak na razie to odpadaja :( ja, Rudzik i extaasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×