Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość dzien cyklu
nie ma szans - wszystkie testy owulacyjne do dzis negatywne brak sluzu plodnego, brak objawow owulacji - typu bolace podbrzusze :( a plamienia teraz nei ma ale za 10 min moze byc, niestety. pokazuje sie w dniu 25-27 wiec jeszcze ma sporo czasu by sie zaczac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
A tam zaraz nie ma szans, ja bym tak do końca tym testom nie wierzyła. Znaczy nie twierdzę, żeby się nastawiac, sama też się nie nastawiam, jednakże, nigdy nic nie wiadomo, dopóki nie ma @ to wszystko możliwe. A ja się dziwnie czuję w tym cyklu, straszliwie senna jestem, ale to pewnie przez pogodę. Zaczęłam sobie ostatnimi dniami mierzyc tempkę i mam 37,8 , co mnie strasznie zaskoczyło - co tak wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
fakty mowia same za siebie niestety ;) czekam za zaproszenie do kliniki, nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
ja juz nic nie mierze, nie sprawdzam mam to w du... ;) wiem ze nic teraz nie zdzialam, ale zupelnie tez mi przeszl ochota na przytulanie, zupelnie wrecz mnie drazni jak mnie maz dotyka! mam ochote go trzasnac.. nie wiem, moze to stres bo ostatnio mamay sporo klopotow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:)Dzis zrobilam test ..wynik negatywny wiec sie nie udalo:/ Owulacja mi sie w tym cyklu troszke przesunela wiec to 11 dzien po owulacji..napewno by juz wyszlo.dzien cyklu ktory test jest w Uk najbardziej czuly?Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
nie mam pojecia Vigour, ja testowalam dwa razy w ok 29 dc, mialam Clear Blue teraz nie mam nawet nic kupione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Dzień cyklu, To normalne, że czasami nie mamy ochoty na przytulanki, bywają dni chłodniejsze i gorętsze, bywają dni, kiedy jesteśmy zmęczone, a w przypadku kłopotów dochodzi stres, który psuje atmosferę i odbiera ochotę. Pisałaś coś o kłopotach z samochodem, trzymam kciuki, żeby kłopoty szybko minęły. Ja też nie zawsze mam ochotę, poza tym w końcówce cyklu zawsze jest u mnie mniejsza chęc na przytulanki. A teraz mam sam środek cyklu, więc hormony szaleją. Vigour, Z tymi testami to różnie bywa. Który to u Ciebie dzień cyklu dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
no u mnie koncowka cyklu, niestety ochota na przytulanki zerowa, wrecz agresywnie sie rzucam jak maz chce mnie dotknac w ogole.. :( z samochodem problem rozwiazany, wymienislismy go na "nowszy model" - jezdzimy nowszym od poniedzialku i chyba bedzie ok ale niestety dlug sie powiekszyl, wiec nawet dobrze wyszlo ze jeszcze w ciazy nie jestem, bo bede mogla dluzej popracowac... a to nam ulatwi splate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Hej ! U mnie kawka na biurku i jestem. Dziś 16 dc, jeszcze tydzień do badań i coraz bliżej do urlopu :). Sądząc ze śluzu to już po moich dniach płodnych, albo jakoś na dniach się kończą. Czyli cykl powinnam miec około 30-dniowy, to by nawet fajnie wypadło, bo @ nie wypadnie mi na cały wyjazd, tylko na pierwsze 2 dni. Zresztą ja nauczyłam się też poznawac kiedy koniec cyklu po bolących niesamowicie piersiach - i wtedy wiem, że za około 10 dni będzie @. Dzień cyklu, Jak Twoje plamienia? Przyszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
ja tez jestem :) wiesz Nelly, kiedys tez mialam wrazenie ze znam swietnie caly moj cykl a jak sie zaczelismy starac to sie wszystko rozlegulowalo... i nie wiem juz nic plamien jeszcze nie mam, ale wczoraj w srode wzielam ostatnia Luteine, w poprzednim cyklu ostatnia Luteine wzielam we wtorek a plemienie sie pojawilo w czwartek, wiec teraz powinno byc w piatek.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Dzień cyklu, No to trzymam kciuki, żeby się nie pojawiło, i żeby @ się też nie pojawiła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
my sie nawet za bardzo nie staralismy, bo czekalismy i czekalismy na pozytywny test owulacyjny, ktory sie nigdy nie pojawil, wiec moglismy zwyczajnie owulacje przegapic.. to byloby zbyt piekne zeby bylo prawdziwe,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Dzień cyklu, Mi się wydaje, że skoro miałaś piękny pęcherzyk do pęknięcia, to owulka była u Ciebie, przecież Ty nie masz mnóstwa pęcherzyków na jajnikach tak jak ja, u Ciebie wszystko było w porządku. Ja tam myślę, że Ci się uda teraz, zobaczysz, nie skupiałaś się na starankach, myślałaś wręcz odwrotnie, to idealne warunki do tego, żeby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Pozatym juz pisałam o przeczuciu, że którejś się uda w tym cyklu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Postanowiam do was zajzec po dosc dlugim czasie, pomyslalam ze moze ktorejs z was saranka sie juz udaly. Coz mi niestety jeszcze nie, dzisiaj dostalam @ i rozpocznie sie 7 cykl staran, moze uda mi sie dzidzia na lato 2011 , nie "napalam" sie zyje normalnie przytulamy sie kiedy nam sie tylko chce nic nasile bez zabezpieczena wiec pewnego dnia sie uda. W tym miesiacu jak zawsze bylam pewna ze sie udalo ale niestety nie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Przykro mi elcia, że się nie udało :( trzymam kciuki za Nas wszystkie i będę szczęśliwa, gdy któraś z Was w końcu napisze o dwóch kreseczkach, a nie o jednej... mała "już" w przedszkolu, a ja piję kawkę ;) może ktoś napije się ze mną ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Hej! Dziewczyny, co tu tak pusto? Elcia, Fajnie, że się odezwałaś. Mi się też do tej pory nie udało. Dobrze, że nie tracisz nadziei i podchodzisz do 'starań' na spokojnie. Na pewno Ci się uda, zobaczysz. Dzień cyklu, Co tam u Ciebie? Jak plamienia? A u mnie znów nic nowego :), 17 dc, czekam na badania, uskuteczniamy przytulanka ale bez presji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
pecherzyk byl, ale wiesz dobrze sama ze w ogole pekl:( zaden test mi nie wyszedl pozytywnie owulacyjny a przez to wszystko mialam taka awersje do przytulania ze szok.. ale, mam tez dobra wiadomosc :) wczoraj dostalam list od mojego GP u ktorego bylam tydzien temu w piatek ;) napisal ze wyslalal List do Kliniki Leczenia Nieplodnosci i ze mam sie spodziewac niedlugo od nich listu z ustalona data wozyty ;) dodal rowniez, ze jezeli przy moich plamieniach trace duzo krwi, albo one sa caly czas, albo zauwaze cokolwiek podejrzanego, ze sie zmienily itd, to bym do niego przyszla, to on sprobuje dociec zanim bede miec ta wizyte w klinice ;) takze Klinika juz moje dane ma, teraz czekam na "zaproszenie" ;) ale sie ciesze!!!! :D przeczucie mozesz miec, ale nas tu sporo, a nie wiesz ktorej sie uda :) ja stawiam na Navi ;) elcia!!! SLonce dawno Cie tutaj niebylo ! chyba sie przeprowadzalas? jak tam na nowym miejscu? presji nie masz, masz juz dwopjke skrabow wiec mozesz zupelnie na luzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Hej Navi, Ja się z Tobą napiję :). Testujesz w sobotę, czy jednak odkładasz to na poźniej ? Masz jakieś ciekawe symptomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień cyklu - ja to narazie jestem tu najbardziej nakręcona ;) miałam w końcu owulację ale to nie daje gwarancji że zaszłam... jak mi się uda to zrobię dzisiaj w pracy progesteron ( bo mam właśnie 23 dc a nowa nowa pisała bodajże że we wczesnej ciąży w 23dc jest powyżej 100 - także jestem ciekawa tego progesteronu ;) ) mnie bolą cały czas cycki ( ale nie aż tak żeby nie dało się ich dotknąć), no i podbrzusze prawie cały czas ćmi ;) ale zobaczymy, zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelly mama - kiedy wyjeżdżasz? bo ja 30.08. i już się doczekać nie mogę :D zostały mi jeszcze 3 dyżury i do pracy wracam dopiero 14 września :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
to mnie tutaj dziewczyny zostawicie sama :( ja wakacjuje sie w polsce od 7 wrzesnia ale mam tam dostep do neta takze sie mnie nie pozbedziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę powiedzieć że w pierwszej ciąży, nie miałam nudności wymiotów, zgagi itd nie bolały mnie jakoś masakrycznie piersi, a brzuch właśnie tylko ćmił - jak przed @ jedynie byłam wrażliwa bardzo na zapachy i odbijała mi się ciągle - tak poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no my też ponoć będziemy mieć dostęp do internetu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cię samej nie zostawię ;) postaram się zawsze wieczorkiem coś skrobnąć jeśli będziemy mieć dostęp no netu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
A ja wyjeżdżam 5 września i wracam 16, ale niestety nie będę miec dostepu do internetu :(. Ale odezwę się z pewnością po powrocie, może któraś z Was będzie miała już dzidzie w brzuszku :). Navi, Ty już byłaś w ciąży, więc łatwiej Ci wyłapac symptomy. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
plamien jeszcze nie mam, ale dzisiaj powinny sie pokazac wieczorem, u mnie 27dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
Nelly, moze :) byloby super! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×