Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ellbal

Pink-test, wiarygodny?

Polecane posty

Gość Aljenna
No ba :)) jak w Twojej aptece nie ma to nie zastanawiaj się, zamów sobie przez internet, szybciej i wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
hej :)) sprawdzę dzisiaj po pracy, wiem gdzie mam podejść, jak nie będzie to zamówię netem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aljenna
No i jak tam, byłaś, sprawdziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
byłam i wreszcie trafiłam w miejsce gdzie mogę kupić te testy u siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
Hej :) test od 6-dnia po spodziewanym zapłodnieniu może wykryć, najlepiej odczekać np. 2 tygodnie i wtedy rób, powinno być już wtedy wszystko widoczne :) przynajmniej w teorii :) PS. Staracie się? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie. ostatni miesiączke miałam 15 sierpnia, cykle mam bardzo nieregularne 26-34 dni, czasem się zdarzyło że miesiączka nie pojawiła się w danym miesiacu (gin powiedziała,że nie ma potrzeby tego regulować co mnie zdziwiło) kochalam sie z chlopakiem 15 września i do tej pory nie mam okresu, byliśmy ostrożni ale mam złe przeczucia :( czy jeśli zrobie jutro test powinien wyjsc wiarygodny ? czy moze odczekac rowne 2tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
ja bym na Twoim miejscu zrobiła teraz test, a dla potwierdzenia jeszcze jeden za jakiś czas jeśli nie będziesz pewna, test nie kosztuje wiele a chyba pewność w tej kwestii ważniejsza jest dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
testy ciążowe w sumie w teorii są bardzo dokładne jeśli tylko stężenie hormonu jest odpowiednio wysokie i test był prawidłowo wykonany, to jak będziesz już po wizycie to pisz od razu czy się udało :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aljenna
Fajnie, czyli coś się dzieje :))) najgorsze jest zawsze to czekanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
tak zgadzam sie totalnie, czekanie najgorsze ze wszystkiego :)) ale starania jakos idą ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też robie jutro PINK i mam nadzieję, że bedzie negatywny :( czy takie dziwne uczucie jakby coś mi stanęło w gardle może być objawem ciąży? wiem, że to może wydać się głupie. nie jest to zgaga tylko tak jakbym coś przełknęła i się tam zatrzymało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
Irmina -> i jak? i jak? :)) zrobiłaś teścik z rana już? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
myślę, że i tak może by :) różne przypadk się zdarzają, ja bym odczekała i zrobiła ponownie za jakiś czas. Szkoda kurcze, ale nie ma co się poddawac, próbujcie dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
czyli test się sprawdził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aljenna
Irmina, nie ma co się poddawać :) kolejne próby i kolejne testy przed Wami, uda się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny mam pytanie Robiłam Pink test 3 dni po spodziewanym okresie niestety negatywny czy jest jeszcze szansa że jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aljenna
Niusa88 >> jeśli test prawidłowo zrobiony to pewnie wynik jest prawidłowy, ale nie ma co się przejmować. Jeśli @ się nie pojawi to zrób np. za kolejne kilka dni test jeśli chcesz mieć pewność, jak drugi też będzie negatywny no to raczej nie ma szansy na ciążę tym razem, ale nie ma się co poddawać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aljenna
NO to trzymamy kciuki, oby się udało :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
Irmina, pewnie że tak - trzeba na spokojnie podejść do tego. W końcu się uda i wszystko się ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaaaaa123
Witam, @ planowo powinnam dostać ok 20-25 września, opóźnił mi się niecałe 1.5 tygodnia, co kosztowało mnie wiele stresu, po tygodniu od daty spodziewanego @ zrobilam test, okazał się negatywny, mimo to niepokoi mnie to, że mam dziwne bóle brzucha już od 2 tygodni, brzuch zrobił się twardy, napięty i towarzyszy temutakie dzwine uczucie...hmmm...jakby zakwasy troche, nie umiem tego określić. Do tego mam podwyższoną temperature 37.3. Dzisiaj będąc 16 dni od daty planowej @ i 15 dni od daty ostatniego i zarazem jedynego stosunku, który po za tym odbył się z zabezpieczeniem, co prawda była to tylko prezerwatywa, ale zawsze, wcześniej preferowałam tylko petting,no ale po tych 16 dniach jak wspominałam zrobiłam dzisiaj drugi, pink stumieniowy, z tym, ze zrobiłam go w drugi z możliwychsposobów czyli poprzez zanurzenie końcówki, gdyż obawiałam się, zee moge nie dać rady sikać na niego aż 10sekund. W każym razie wynik negatywny i nawet cienia drugiej kreski, jak myślicie, test mógł się jeszcze mylić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
Myślę, że dwa testy zrobione, drugi już tyle dni po terminie @, więc wszystko powinny pokazać poprawnie. Być może jest jakaś inna przyczyna związana np. ze stresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaaaa123
Wyczytałam przed chwilą,że wynik testu może być nieprawdziwy gdy ma się problemy z tarczycą, a ja mam guzki, co prawda poziom hormonów mam przez nie taki sam, gdyż robiłam badania, ale może to miało wpływ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
przyznam, że tak się nie zagłębiałam w ten temat bo po prostu takich problemów nie miałam aby to sprawdzać, ale wyczytałaś to w instrukcji pinka? czy gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaaaa123
Niee, wyczytałam gdzieś w internecie, ale w sumie jak poczytałam więcej to niby to nie powinno mieć takiego wpływu. W każdym razie dziwne to wszystko, byłam pewna ciaży na 100%, patrząc na to jak się czuje, test robiłam tylko dlatego,że chłopak powiedział, ze to jest niemożliwe i prędzej nie uwierzy jak nie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
Może jak będziesz mieć test pod ręką to zobacz w instrukcji, ja nie pamiętam czy takie rzeczy są tam napisane ale możesz sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aljenna
lepiej przy takich wątpliwościach (mówię o tej tarczycy i zależności) pytać lekarza, bo w necie to różne rzeczy można wyczytać a czasem nie warto ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletterska
tutaj popieram, albo np. możesz podesłać maila do firmy od testów i dopytać bo pamiętam, że w instrukcji testu było coś o takiej możliwości i odpowiedzą jak to wygląda jeśli nie możesz teraz się wybrać do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×