Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katrineeeeee

Warunki przyznania dotacji na studia podyplomowe z Urzedu Pracy?

Polecane posty

Gość katrineeeeee

Ktos sie orientuje jak mozna dostac taka dotacje na studia podyplomowe? Czy warunki sa proste do spełeninia? starał sie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam się jakiś czas temu dowiadywać. warunek jest taki: musisz mieć kogoś kto Ci zagwarantuje po tej podyplomówce pracę na jakiś tam czas, spisuje się umowę, Ty, UP i pracodawca, wtedy MOŻE Ci dadzą kasę, ogólnie szkoda czasu na to bo i tak nic z tego się nie da wyrwać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatas28
zeby dostac dotacje to musisz miec wujka, ciotke, mame, dobrego znajomego, ktory podpisze ze cie zatrudni po ich ukonczeniu. bo ktory normalny pracodawca tak zrobi?? przeciez jest pelno bezrobotnych, po co ma wiec czekac 1,5r na grafika, przedszkolanke itp. czyli jak to w zyciu trzeba miec znajomego-pracodawce. no chyba ze zagwarantujesz ze zalozysz dzialalnosc gospodarcza, przy czym przez okres chyba 1roku prowadzenia dg nie mozesz sie nigdzie zatrudnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfgcfhcfh
czyli UP to jedno wielkie gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosssaaaa
hej, ja dostałam dofinansowanie na studia podyplomowe z UP. 2800 zł, wcale nie jest tak trudno jak się wydaje tylko urzędnicy strasznie zniechęcają :(, ale trzeba być wytrwałym i nie dać się zbywać. Ja byłam tylko zarejestrowana 2 miesiące, ponadto byłam wtedy na stażu, a dostałam. Jeśli chodzi o to zaświadczenie o prawdopodobnym zatrudnieniu, to poszłam do firmy ubezpieczeniowej i tam poprosiłam dyrektora,żeby mi takie oświadczenie napisał, że jest prawdopodobieństwo iż po zakończeniu tych studiów wzrośnie szansa na zatrudnienie mnie w tej firmie :P ,facet był na prawdę ok, wytłumaczyłam mu że to do niczego nie zobowiązuje itd. W każym razie warto próbować, powodzenia ! jak masz jakieś pytania to moje gg, 12204036

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jakie są teraz wymogi,ja się starałam o dotację we wrześniu zeszłego roku. Jeszcze w tym samym dniu,gdy sie rejestrowałam (powrót z zagranicy),od razu wziełam wszystkie formularze i pare dni później złożyłam wniosek.Musiałam tylko napisać porządne uzasadnienie.Kase mi przyznano bez żadnego problemu,nie pamiętam ile,chyba ok. 3500 zł.Za miesiąc kończę studia,pracę znalazłam po 3 tygodniach od rejestracji w PUP,pracodawca zwrócił uwagę na to,że chcę uczyć się dalej,także pozytywnie to przyjął.Podkreslam jednak,że od tamtego czasu mogło sporo się zmienić.Myślę jednak,że warto próbować.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minkaa
dotacje dostalam bez problemow, nie musiałam mieć żadnego udokumentowania, że po studiach zostane przez kogoś tam zatrudniona, napisałąm w podaniu ,ze te studia zwieksza moje szanse na rynku pracy, kase beda placic do konca studiow nawet jak znajde teraz prace! w urzedzie powiedzieli mi ze jestem JEDYNA zainteresowana, bo kase maja, ale chetnych na studia nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaminkaaa
Sluchajcie, kase na studia podyplomowe moze otrzymac osoba, ktora jest bezrobotna tak? rozumiem, ze jesli ktos pracuje i chcialby zrobic podyplomowke, to nei ma szans na jakies dofinansowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×