Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka83

Postarajmy się razem o upragnione dzieciątko :-)

Polecane posty

Dziewczyny, czy testy owulacyjne, z których korzystacie, pokazały Wam kiedyś pozytywny wynik?? Ja robilam przedwczoraj w 12 dc i nic....wczoraj w 13 dc i też nic.... ciekawa jestem co dziś mi test pokaże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w poprzednim cyklu mialam bardzo fajne dwie kreski na tescie owulacyjnym czy ktos mi odpowie na moje pytanie o te badania hormonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Honor ja jak stosowałam testy to wykazywały mi owulację, to później przestałam je stosować, bo one tylko potwierdziły moją wiedzę o owulce :) Dziś zrobiłam sobie dzień wolny od pracy :D cudownie tak poleniuchować :) Później pojechałam do auchan i wydałam .... achhh szkoda gadać, dobrze że do tego sklepu jeżdze tak rzadko bo bym zbankrutowała Już nie mogę się doczekać urlopu!!! a urlop dopiero we wrześniu... Margo pewnie Ci strasznie smutno bez M, jeszcze tyle czasu go nie będzie... Oj... ja bym tak nie chciała za żadne pieniądze :P Buziaczki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja na urlopie ale postanowiłam zajrzeć i napisać jest super ale tęsknię za moimi mruczkami i martwi ę się o nich.. dzwoniłam do sąsiadki, która się nimi zajmuje i mówiła, że jak idzie do nas to słyszą i miauczą zza drzwi i jak otwiera drzwi to ją witają mruczeniem i przytulasami :) ehh mój sziszko i adamek, tak bym chciała ich przytulić.. :( wiem, że to tylko koty ale tak ich kocham.. mam chwilę więc krótko dwa testy wykazały brak ciąży aleee pierwszy raz miałam @ bez skrzepów i bólu brzucha! to przy endometriozie mega postęp więc tym się cieszę i nie skupiam uwagi na braku ciąży może przyszły miesiąc będzie owocniejszy w każdym razie niech będą pobłogosławione: Mastodynon w kroplach i witamina b6, magnez które to sprawiły iż nie bolał mnie brzusio i krwawienie było 3 razy mniejsze :D teraz zadziałam przy pomocy testu owulacyjnego pokazał mi dwie krechy 2 miesiące temu więc działają szkoda, że lipiec nie był dla nas owocny (pomijam te dziewczyny, które właśnie pracują nad bejbusiem, oby Wam się powiodło) ale dziewczyny nie załamujmy się a działajmy dalej.. pamiętajmy- im więcej starań tym bliżej osiągnięcia celu wracam do męża, jezior, lasów, gofrów z bitą śmietaną, lodów "świderków" i picia wina na słonecznym pomoście :D całusy dla Was, odezwę się za kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Ja te dwie kreski mam cały czas, z ta jednak różnicą, że ta kreseczka testowa (meritum tego testu) jest troszeczkę mniej intensywna, niz kreska kontrolna. Bylam przekonana, iż aby mówić o pozytywnym teście, obie kreseczki, muszą być równie mocno zabarwione !!! Proszę o wypowiedzi na ten tamet !!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisetka ja z badań hormonalnych miałam robioną właśnie progesteron i prolaktynę.Moja koleżanka miała jeszcze sprawdzony testosteron i estrogeny,ale mi lekarz badań tych hormonów już nie zlecił :-/ A usg narządów rodnych miałaś robione? Honor ja właśnie dzisiaj zakupiłam testy owulacyjne i wyczytałam tam,że owulację mającą się pojawić w przeciągu 24-36 godzin wskazują własnie takie dwie mocne kreski. Ja sobie te testy będę robiła dopiero pierwszy raz,więc nie wiem,jak to wygląda w praktyce... Stylowa,Izka fajnie,że się odezwałyście,bo już się bałam,ze gdzieś nam przepdłyście.A staranka jakieś w tym miesiacu planujecie?:-) Mila fajnie,że miałaś taki łagodny okres.Niech i ten cykl będzie równie fajny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :):) A mnie dopada jakiś dołek pomału....Już sama nie wiem co się ze mną dzieje....Niby nie liczę, nie kombinuję a i tak cały czas po głowie chodzi mi tylko jedno..... E-mile wypoczywaj sobie, ale Ci fajnie..... Honorku - ja robiłam kiedyś testy owulacyjne i jestem sama na siebie zła....niby pokazywały się 2 kreski, 3dnia testowanego obie były jednakowe a i tak niestety owulki nie miałam.....potwierdził to lekarz na usg....:(:(:( więc jestem sceptycznie do nich nastawiona. Chociaż ostatnio jak byłam w aptece to miałam sobie kupić, ale niestety zapomniałam :(:(:( Margo - jak Twoje samopoczucie, mdłości minęły???? Nikita - a Ty gdzie się zapadłaś pod ziemię???? Stylowa - urlopujesz się??? Dziewczynki, spokojnej nocki Wam życzę, i idę się szykować na jutro do pracy....Jak mi się nie chce :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam jeszcze do Was pytanie o Wasze @.Ile trwają,jak są obfite? Pytam,bo u mnie trzeci dzień okresu,a prawie już go nie mam-wystarczyłaby mi dzisiaj wkładka.Pierwszego dnia mam bóle brzucha,trochę ze mnie leci,ale gdyby nie względy higieniczne,to chyba wystarczyłaby mi jedna podpaska.I tak się zastanawiam,czy nie za skąpe to moje krwawienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wasz wszytkie, Dziś kolejny raz wykonywałam test owulacyjny. Podobnie jak wczoraj pokazał dwie kreseczki, z tym, że ta pierwsza delikatnie jaśniejsza. Ja już nic z tego nie wiem :( Już przestałam się łudzić i nastawiać, wiem bowiem jak będzie mi przykro jak dostanę :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię malineczko na naszym topiku serdecznie.Mam nadzieję,że miło będzie nam się pisało :-) Macie za sobą już dość długie staranka,ale na pewno w końcu się uda! A Ty już robiłaś sobie jakieś badania? Honor a który to teraz dzień Twojego cyklu?Ilu dniowe masz cykle?Może ta druga kreseczka jest ciągle jaśniejsza,bo owulka jeszcze nie nadeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka, dziś mój 16 dc, dziś piąty dzień z rzędu będę robic kolejny test. Tak więc wczoraj byl 15 dc, cykle mam 28 dniowe (zazwyczaj ok. 24 lub 25 dc pojawia się najpeirw plamieie, a 28 dc pojawia się dopiwero wlaściwe krawawienie) A może ja juz jestem za stara na dzieciątko ????? Śluz taki jak kurze bialko, pojawił się trzy dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honor z całą pewnością nie jesteś za stara!Mięsiączkujesz regularnie,więc na pewno w okres menopauzy jeszcze nie weszłaś.Poza tym kobiety grubo po czterdziesce zachodzą w ciążę,więc i Tobie na pewno się uda :-) A może coś jest nie tak z tymi testami owulacyjnymi?Słyszałam,że najlepiej kupować testy z apteki,bo te kupione na allegro są dużo tańsze,ale za to gorszej jakości. Ty masz przynajmniej ten śluz typu płodnego,którego u mnie niestety brak :-( Bardziej więc prawdopodobne,że to ja nie mam owulki :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam wyniki meza co myslicie? Liczba plemników 145.00 x106 / ml Liczba plemników w ejakulacie 290.00 x106 Ruch szybki postępowy (typ a) 25% Ruch wolny postępowy (typ b) 10% Ruch inny niż postępowy (typ c) 30% Plemniki nieruchome 35% Żywotność 67% Plemniki o prawidłowej budowie 30% Plemniki o patologicznej budowie 70%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisetka, ja się wogóle nie znam na badaniu nasienia, może dziewczynom te wyniki będą coś więcej mówiły....... Smerfetka, ja mam 36, więc do 40 tki nie dużo brakuje :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :):) Sisetka - wpisz sobie w google - badanie nasienia - wyniki i powinny Ci wyskoczyć normy..... Wydaje mi się, że sporo jest żołnierzyków...., żywotność też jest chyba oki, niepokojąca może być liczba o patologicznej budowie.....Ale to mnie się tak wydaje.....Też się nie bardzo orientuję, więc się nie sugeruj tym zbytnio..... hmmmm to może ja też jestem za stara na dziecko.....mam skończone 32 lata :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisetka a nie miałaś podanych jakiś norm do tych wyników badań?Ja się nie bardzo w tym orientuję,więc Ci kochana nie pomogę :-( Dziewczyny a z tym wiekiem to różnie bywa...Ja mam 27 lat i jakoś też zaciążyć od ręki nie mogę :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co czytam to nie są złe te wyniki mojego lubego, ale mogłyby być lepsze :) popołudniu ide do ginekologa to sie dowiem co i jak dzisiaj rano bylam jeszcze oddac krew na prolaktyne i progesteron wiec z wynikami juz pojde do lekarza dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję Sisetko,że zarówno badania Twoje,jak i mężą okażą się prawidłowe :-) A robiłaś te badania państwowo,czy prywatnie? Ja dzisiaj byłam pierwszy dzień w pracy po urlopie i dowiedziałam się,że moja koleżanka poroniła dzieciątko w 7 tygodniu ciąży :-( Kurczę jak to jest,że jak już uda się zajść w tą ciążę,to potem zaraz ją się traci :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej prolaktyne mam ok, progesteron tez ok, ale kazal powtorzyc za 2 tygodnie badania robilam prywatnie w laboratorium, na wlasna reke bo od lekarza to sie nie doprosisz skierowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!! 🖐️ Nie odzywałam się bo byłam u mojej mamy na weekendzie :) a od dzisiaj zaczęło mi się 3 dniowe szkolenie i jestem taka padnięta potwornie jeszcze ten upał jak na razie z moimi mdłościami dobrze nie wymiotuję ale to zobaczymy czy całkiem przeszły Obiecuję że zaległości nadrobię później buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie było mnie ... miesiąc. Mam nadzieję, że mogę czasem jednak coś napisać mimo, iż tyle mnie nie było. U mnie nic. Ja też kupiłam testy owulacyjne (przejrzałam tylko ostatnią stronę tak troche i mi się rzuciło w oczy), od 3 dni robię i od 3 dni mam właśnie tą drugą kreskę taką troche jaśniejszą i cieńszą. Na ulotce pisało, że tylko mocna kreska pokazuje owaulację. Ja już nie wierzę w te testy. Od 3 dni miałabym owulację? Na pewno nie. To po prostu szajs chyba i zawsze będzie pokazywać tą kreskę jaśniejszą, "żeby potem nikt nie gadał, że była kreska". Wydaje mi się, że to jest nic nie warte a oni się tak ubezpieczają. No chyba, że się mylę, dopuszczam taka ewentualność :) Ja staram się już od 7 miesięcy. Przy moim okresie, regularność od 26 do 64 dni to mogę chyba pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak moja przedmówczyni, uważam, że z tymi testami nie wszystko jest w porządku. Wydaje mi się, że wskazują tylko na prawdopodobieństwo wystapienia owulacji. Coś nam się dziwnie cicho zrobiło tu na naszym topicu, co sie dzieje dziewczyny? Gdzie Was wywiało??? U mnie jutro 20 dc (przyjmując, iz 1 dc to 1 d krawawienia, nie natomiast plamienia), zatem od jutra do 25 dc, będę brała przepisaną przez ginkę luteinę. Tak właściwie to jestem na ten "lek" zła, wydaje mi sie, że psuje cerę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ostatnio nikomu nie chce się tu pisać :-( Izka,Nikita,Stylowa i inne dziewczyny już chyba całkiem przestały tu zaglądać :-/ Margo fajnie,że mogłaś się wyrwać z domu i miło spędzić czas :-) A mąż kiedy przyjeżdża? Taka jedna mała co lekarz mówi na Twoje rezregulowane cykle?Robiłaś sobie jakieś badania? Honor trzymam mocno kciuki,żeby luteina pomogła i byś nosiła pod sercem swoje upragnione dzieciątko :-) A u mnie dzisiaj 8dc,więc do dni płodnych jeszcze kilka dni.Mierzę sobie od wczoraj temperaturę,bo słyszałam,że to najpewniejszy sposób na stwierdzenie,czy się w ogóle jajeczkuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Jutro pewnie dostanę okres :( Już mi się nic nie chce.... Ale mam ostatnio doła, jestem taka śpiąca, że już nie daje rady poza tym ja chyba nigdy nie zajde w ciąże a jak zajde to poronie 😭 W weekend przyjeżdza do nas siostra z mężem, bardzo się cieszę, bo widuje się z nią bardzo rzadko :) Miśka coś Ty, za stara na dziecko??? Proszę Cie, do 40 możesz smiało próbować, oczywiście mam nadzieję że nie będziesz musiała tyle czekać :) Przepraszam Was że tak rzadko tu zaglądam ale wogóle nic mi się nie chce, ja potrzebuje odpoczynku :(( Buziaki i życzę miłego starania Niestety ja w piątek doznam rozczarowania - @ zresztą jak zwykle 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko byłam u lekarza ostatnio chyba w lutym wtedy przepisał mi luteinę i kazał brać 3 miesiące, oczywiście przez tydzień, potem miesiączka, odczekać i znowu tydzień itd. I faktycznie tak było ale ja mam jeszcze problem z niedoczynnością a to może powodować niewystępowanie okresu. Dzisiaj niby mam 15 dc, wczoraj troche pogłupieliśmy z moim ale ja wiem, że nic z tego nie będzie. Zaczynam się poddawać. Mam 30 więc szanse coraz mniejsze a ta niedocznność tarczycy całkowicie mnie rozwala. Jak jest z tą temperaturą? Izabelko w ciąży często jest się śpiącym, życzę ci braku @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, następnym razem do lekarza idę za 2 miesiące, wtedy coś więcej może mi powie ale pewnie nie, pewnie się dowiem, że mam próbowac dalej. Teraz okres mam dostać 17 sierpnia, potem jakoś we wrześniu i po tamtej miesiączce pójdę do lekarza. O ile okres wystapi normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×