Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka83

Postarajmy się razem o upragnione dzieciątko :-)

Polecane posty

Izuś ja też mam takie niewesołe myśli i zastanawiam się po co się starać,jak i tak na pewno zaraz nadejdzie @ :-( .Ale jakoś nie potrafię odpuścić i wyluzować... Trzymam kciuki,żeby jednak @ jutro nie nadeszła!!!Może będziesz miała niespodziankę :-) Taka jedna mała chodzisz do endokrynologa?Bo wydaję mi się,że zwykły ginekolog nie poprowadzi Cię prawidłowo. A jezeli chodzi o mierzenie temperatury,to dużo o tym czytałam i jeśli prowadzi się pomiary prawidłowo,to można stwierdzić,czy owulacja nastąpiła,bo występuje wtedy skok temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!!!! Ja jestem już po szkoleniu i od poniedziałku (najprawdopodobniej) do pracy to jest tylko umowa o zlecenie więc nie ma z tym problemów i potrwa do połowy października ale tak się cieszę miałam już dosyć siedzenia w domu i patrzenia na 4 ściany Widzę że tu tak trochę pesymistyczne klimaty no ale ja Wam napisze że w końcu doczekałam się mojego męża i będzie już w sobotę ze mną :D:D:D:D Poza tym jak na razie dobrze się czuję tylko tak trochę martwię się moją wagą :( no ale myśle że to szybko nadrobię No i moje kochane ja jestem żywym przykładem że miało być niedobrze a jednak zaszłam w ciążę także głowy do góry!!!! A ja sobie wcinam malinki z cukrem i śmietaną pychota!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!!!! Ja jestem już po szkoleniu i od poniedziałku (najprawdopodobniej) do pracy to jest tylko umowa o zlecenie więc nie ma z tym problemów i potrwa do połowy października ale tak się cieszę miałam już dosyć siedzenia w domu i patrzenia na 4 ściany Widzę że tu tak trochę pesymistyczne klimaty no ale ja Wam napisze że w końcu doczekałam się mojego męża i będzie już w sobotę ze mną :D:D:D:D Poza tym jak na razie dobrze się czuję tylko tak trochę martwię się moją wagą :( no ale myśle że to szybko nadrobię No i moje kochane ja jestem żywym przykładem że miało być niedobrze a jednak zaszłam w ciążę także głowy do góry!!!! A ja sobie wcinam malinki z cukrem i śmietaną pychota!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko chodzę też do endokrynologa, biorę leki na tą niedoczynność ale ostatnio inny lekarz (kardiolog) zasugerował mi, żebym spróbowała niebrać przez pare miesięcy bo może wcale nie jestem chora i niepotrzebnie biorę leki. No i tak zrobiłam ale wyniki pogorszyły się dość mocno jak na mnie więc biorę znowu. Moja endokrynolog mówi, że mam się starać i nie martwić o nic, mam nadzieję bo słyszałam o strasznych rzeczach jakie się dzieją w związku z ciążą i tą chorobą. Margo chyba dodajesz troche otuchy swoją historią tutaj, aczkolwiek jak ktoś się stara i stara i nic to z czasem niestety takie zniechęcenie przychodzi. Liczę, że każda doczeka się tego czego pragnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! I dostałam okres- tak jak się spodziewalam, Margo bardzo fajnie że Twój M przyjeżdza będziecie mogli nadrobić zaległości :) Dziś byliśmy w biurze podróży i we wrześniu jedziemy do bułgarii :):) Cudownie!!! Dzięki temu ze wiem że wyjedziemy na wakacje nawet ten okres mi nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papulinka
Cześć dziewczyny. Jestem tytaj nowa... Chciała bym się przyłączyć... Też staramy się o maleństwo i powiem szczerze 4 miesiące temu zaczęłam brać wiesiołek na śluz, a od miesiąca biorę Castangus. Myślałam już że się udało, bo 4 dni okres mi się spóźniał ale wczoraj wieczorem ta wredna @ przyjechała i dzis czuję się tak koszmarnie że masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papulinka
Tak apropo jeszcze , słyszał ktoś o ALETRZE leczniczej? Czytałam o tym ale w moim mieście w zadnej aptece tego nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Paulino witaj w naszym gronie!!! A ile już czasu starasz się o dzieciątko?? Nie słyszałam nic o aletrze, pierwsze słysze :) Przyjechała siostra z mężem zrobiliśmy sobie karkówkę na grilu z piwkiem i... już mi szumi :) ihhhii Ale teraz u nas leje!!! masakra nie cierpie tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papulinka
Pół roku już Izabelko... :( a o Aletrze leczniczej wyczytałam w necie. Ponoć lekarze nie zalecają jej stosować jeśli nie jest się zdecydowanym na dziecko... U mnie nigdzie tego nie ma:(((((((((((( Co dzień to mi gorzej 2 moje sąsiadki mają takie małe szkraby śliczne a ja nicccccccccccccccccccc :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papulinko witaj wśród nas :-) Ja biorę wiesiołek na poprawę śluzu już 3 cykl,ale efektu nie ma żadnego :-( Pewnie wcale nie mam jajeczkowania,więc jak mogę zajść w ciążę? :-( O aletrze leczniczej nic nie słyszałam.A co to za lek? Iza a może na urlopie uda Wam się coś z mężem zmajstrować?Który to będzie dzień Twojego cyklu? Margo gratuluję pracy-mam nadzieję,że przyniesie Ci dużo satysfakcji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papulinka
Ja po wiesiołku mam więcej śluzu, ale czy ''lepszy'' tego nie potrafię stwierdzić... Biorę tylko do połowy cyklu, bo gdybym ewentualnie ''zaszla'' to moze spowodować poronienie... Dzwoniłam do jednej apteki homeopatycznej w Krakowie o tą Aletrę, powiedziano mi że na Polskim rynku została wycofana :( :( :( http://przepisymagiczne.pl/spis-ziol Tu jest co nieco o tej Aletrze , ale tak ogólnie to na necie sporo info o tym... a w aptekach nie ma................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też duzo czytałam o aletrze. Była dostepna w jednej z aptek internetowych, ale w chwili obecnej nie jest dostępna. Wyslałam w tej sprawie zapytanie, jak dostanę odpowiedź, to Wam napiszę, co mi w jej sprawie odpowiedzieli. Faktycznie, ponoć działa cuda !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papulinka ja wcale śluzu typu płodnego nie mam,więc wiesiołek biorę po to,żeby go w ogóle mieć. Honor a co tam u Ciebie?Pojawiły się w tym cyklu te plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Oj szkoda mi Was strasznie każdej z osobna życzę tej małej istotki Ja mam dzisiaj super humor i właśnie wybieram sie po mojego męża narrrreszcie!!!!! No to starajcie się z całych sił a ja zmykam nadrabiać zaległości!!!! Wielkie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka, narazie u mnie cisza z plamieniami. Być może się dopiero pojawią :). Dziś 23 dc :) Co do śluzu! Nie zawsze jest on widoczny. Moja koleżanka, która kilka miesięcy temu urodziła córeczkę, nigdy nie zauważyła u siebie żadnego sluzu. Gdy usłyszała ode mnie o istnieniu sluzu w dniach płodnych, takiego rozciągliwego przezroczystego (jak kurze białko), była wielce zdziwiona, że coś takiego wogóle istnieje. Tak więc stąd wniosek, iż śluz ten nie zawsze wydostaje się na zewnątrz, być może gromadzi się nieco wyżej u Ciebie Smerfetka :).... na tyle wyżej, ze nie jesteś w stanie stwierdzić jego obecności......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie czytałam o tej aletrze i rzeczywiście jest niezła, ale gdzie ją można dostać?? Honor czekam na wiadomość z tej apteki :) Ja codziennie pije zieloną herbatę, ponoć ona na wszystko jest dobra więc pewnie na płodność też :) Ide spać, jutro spie do oporu, wcześniej jak o 10 nie wstaje :D Pozdrawiam i słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajcie czekajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo życzę Ci kochana szczęśliwych chwil z mężem-korzytaj ile możesz z tego,że masz go przy sobie :-) Honor mam nadzieję,że jest tak,jak piszesz i gdzieś tam w środku mam tego śluzu pod dostatkiem :-) Martwię się chyba dlatego,że przed tymi problemami z moimi rozregulowanymi cyklami miałam właśnie taki przezroczysty,ciągnący śluz i chyba już się do niego przyzwyczaiłam. Życzę Ci kochana,byś w tym cyklu nie zobaczyła ani plamień,ani @ :-) Dziewczyny ja dużo dobrego słyszałamo ziołach ojca Klimuszki na poprawę płodności.Jak mi się nie uda w tym cyklu,to chyba zacznę je pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papulinka
Cześć Kobietki :) piękny dzionek dzisiaj:) myślę się wybrać z moim M nad wodę... na urlop nie mam na razie szans to chociaż to... Co do tych ziół to widziałam na Allegro, sama tad tym się zastanawiam, ale zaczekam na info od Honor odnośnie Aletry.... Miłego dnia Wam życzę:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Przeczytałam cały Wasz topik i jeśli pozwolicie, będę tu od czasu do czasu zaglądać. Kibicuję Wam mocno i życzę upragnionych II kresek, a Margo gratuluję Szczęścia, które nosi pod sercem :). Mam 32 lata i tak jak Wy bardzo bym chciała zostać matką. Za mną 2 cykle starań, dziś dostałam @, przyszła punktualna jak w zegarku, jak nigdy. Ale nic to - co nas nie zabije ... ;), byle do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:)Jesli mozna tez sie dolacze.Mam 33lata i jestem po 2 nieudanym cyklu..Aktualnie dni plodne wiec mam ogromna nadzieje ze sie uda:)O corcie ktora obecnie ma 2 latka staralismy sie 7 mies.Pozdrawiam i zycze wszystkim wam i sobie oczywiscie pieknych 2 kreseczek na tescie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMC i Vigour witam Was serdecznie wśród nas-im nas więcej,tym milej tu się robi :-) Vigour mi też się zaczynają dni płodne,więc jesteśmy na podobnym etapie :-) Ja od jutra zaczynam robić testy owulacyjne-ciekawe,czy wykażą one owulację... Dziewczyny jeśli Aletra jest taka dobra,to czemu wycofali ją ze sprzedaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam córkę :), w grudniu skończy 4 lata. Czekaliśmy na nią bardzo długo (przeszło 3 lata), ale w końcu się udało :). Miałam problem z prolaktyną i progesteronem i skłonność do cyst, a mąż nie najlepsze nasienie. Mam tylko jeden jajnik (zawdzięczam to cystom właśnie), więc nie zawsze występuje owulacja, a jeśli jest to zawsze w 18 dc. W tym miesiącu była bardzo wyraźna i miałam nadzieję, że się udało. W pierwszą ciążę zaszłam z monitoringiem cyklu w 18 dc i w sumie okazało się, że nasze wyniki nie były takie najgorsze, ale trafić w owulację nie potrafiliśmy :P. Zrobiłam 3 testy, które pokazały blade, prawie niewidoczne drugie kreski (blade, ale na pewno były ;) ), a dziś chciałam zrobić kolejny test, ale dostałam @, a podobno testy nigdy nie mylą się w tę stronę (miałam rossmanna, bobo-test i quick view). Nie karmię już 3 lata, a z piersi wciąż mi wycieka płyn przypominający siarę, więc w piątek pójdę zbadać prolaktynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem już mamą,bo mam na stanie sześcioletniego synka :-) Z Dawciem poszło bardzo szybko-zaszłam w ciążę zupełnie nieoczekiwanie w pierwszym cyklu po odstawieniu pigułek. AMC ja mam cykle 31-32 dniowe,więc owulkę też mam gdzieś tak 17-18dc.Dzisiaj jest wprawdzie dopiero mój 12dc,ale naszła nas ochota na przytulanko,więc zadziałaliśmy :-) Zresztą z tym jajeczkowaniem to nigdy nie wiadomo,jak jest... Ja nie karmię już 5 lat,a po naciśnięciu brodawki wycieka z niej kropla,bądź dwie nlekopodobnego płynu.I powiem Ci,że robiłam sobie badania,ale zarówno prolaktyna,jak i progesteron wyszły mi prawidłowo. Sisteka to działamy w tym samym czasie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMC i Vigour witamy w gronie staraczek :) U mnie dzić 24 dc, plamien jak na razie żadnych, za kilka dni pewnie nadejdzie @ bo mam wzmożony apetyt. Swoją drogą też tak macie??? Jak juz jednak dostanę, to mam wstręt do jedzenia przez kilka dni..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!! Witam również wszystkie nowe dziewczyny :) Dziś mój drugo dzien @ Honor też tak mam że z 2 dni przed @ to jem ile widze, a jak już dostane @ to niczego nie tkne :) No i jak tam kochana wiesz coś na temat tej aletry? Ohoo a Margo nie ma - zajęta :) Kurcze ja chyba za późno chodze spać, później rano nie mogę się dobudzić.... Ale dziś był świetny dzień :D Buziaczki laseczki i miłego starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety mam smutną dla nas wiadomość: aletra nie jest w Polsce dostepna od dwóch lat :(. Taka dostałam wiadomosć z apteki internetowej :( Swoja drogą nasuwa sie pytanie: skoro byla taka skuteczna, dlaczego ją wycofali??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×