Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość --ewa35----

Brak seksu w zwiazku

Polecane posty

Gość ___ewa35___
bylam u lekarza, ale w ostatniej chwili odwolalam wizyte, nie mialam sily. Ja wiem, ze latwo wam tak mowic i latwo upokarzac, mam to na codzien i chyba mi wystarczy. Szukalam cieplego slowa i otuchy. Tak, tutaj, na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___ewa35___
zawsze szczery praca nie parzy, ale przedszkole kosztuje wiecej niz zarobie, takie sa realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___ewa35___
nie tym, oczywiscie, ze nie. byles kiedys zupelnie sam??? Z malutkim dzieckiem?? Tylko ty i ono??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbhcgfht
napislam ci co masz zrobic alimenty i dom samotnej matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___ewa35___
nie moj drogi, nie 300 zl a 1000 funtow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byles kiedys zupelnie sam??? Z malutkim dzieckiem?? Tylko ty i ono?? przestan pierdzielic, zaczynasz o braku seksu a teraz jeczysz o samotnosci i braku kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___ewa35___
w polsce mam jedynie kolezanke, ale nie ma szans, bym u niej zamieszkala. Nie mam dokad wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbhcgfht
pieprzysz jak poparzona. mieszkam w uk od 6 lat i wiem jaka jest pomoc .zloz doniesienie na policje o znecanie i zaraz masz lokum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbhcgfht
Women's Aid www.womensaid.org.uk/ Angielska organizacja zajmująca się pomaganiem ofiarom przemocy domowej, głównie kobietom i dzieciom. Scottish Women's Aid www.scottishwomensaid.co.uk/ Organizacja pomagajaca ofiarom przemocy domowej w Szkocji. Womens Aid Federation Northern Ireland www.niwaf.org/ Womens Aid Federation Northern Ireland organizuje wsparcie dla osób dotkniętych przemocą domową. Działa na rzecz wolnego od przemocy społeczeństwa. Adresatem działań są głównie kobiety, dzieci i młodzież. Zero Tolerance www.zerotolerance.org.uk/ Organizacja brytyjska zajmująca się zwalczaniem przemocy mężczyzn wobec kobiet i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgielka4444
masz ciezka sytuacje wiesz o tym ...odwagi wiecej nie marnuj ani jednej chwili zycie jeszcze przed toba ..ale ty musisz zrobic pierwszy krok ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek
skad dokladnie jestes? w uk nie ma problemu z przedszkolami. owszem sa mega drogie ale potem zwraca z tego 80 procent! wiec w sumie zaplacisz niewielka czesc poza tym nigdy nie zostawia na lodzie matki z dzieckiem. wystarczy sie skontaktowac z womans aid i dadza ci mieszkanie zastepcze na jakis czas. pracowalas kiedykolwiek w uk? masz jakies papiery stad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbhcgfht
Znajdź lokalne usługi przemocy w rodzinie Szukaj Przemoc domowa Directory , aby znaleźć numer telefonu publicznej służbie domowej przemocy lub ucieczki od regionu: Pełnego aukcji usług w Walii, Szkocji, Irlandii Północnej i Republiki Irlandii, jeśli na stronie internetowej: Pomoc Scottish Kobiet Pomoc dla kobiet w Walii Women's Aid, Polska Women's Aid Federation Irlandii Północnej Można również ... Zobacz lokalnych usług krajowych przemocy przez mapie Wielkiej Brytanii Zakup UK Gold Book 2009/10 (list szczegóły usług w Wielkiej Brytanii) Zobacz AZ forach przemocy domowej http://www.womensaid.org.uk/landing_page.asp?section=000100010024§ionTitle=Find+a+local+service

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___ewa35___
zawsze szczery prosze, daj mi spokoj pozostalym dziekuje tak, mam papiery, pracowalam tu dlugo, jutro tam zadzwonie. To nie prowo, chcialabym, ale niestety, to szczera prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___ewa35___
poza tym on mnie starszy, dziecko ma jego nazwisko, powiedzial, ze mnie zalatwi, jesli odejde. Wzielam dla niego kredyt wysoki i szantazuje mnie, ze jesli odejde, to on go nie splaci a mnie nie stac, by to robic, duza rata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___ewa35___
nie byloby mi tak ciezko, gdyby nie to, ze mam depresje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbhcgfht
z kad jestes? jakie Hrabstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerojedynka
" gdyby nie to, ze mam depresje. i stad ochota na seks, indeed" zestawiajac to z kwestią braku finansow na pzredzkole, ktore praiwe w calosci oplaca panstwo, to nawet logiczne, a Ty tak bezlitoscnie obnazasz autorke, ZS ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerojedynka
"akos tak perwersyjnie sie nastroilem"' no wiesz, jak mozesz to robic ike? (kiedy jej nie ma w sensie) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerojedynka
"z przyjemnoscia?" no super! teraz bede musiala rano poszukac tego tematu i podneisc ,z eby ike zobaczyla! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×