Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość --ewa35----

Brak seksu w zwiazku

Polecane posty

zawsze szczery... masz problem z wytryskiem? zaciągłeś się i dlatego się nadymasz jak balonik? skończ koleś, żałosne są twoje docinki indeed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziluzi
ewa gdzie konkretnie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __ewa35___
enfield. Mieszkam w okolicach enfield. Nie wiem skad ta nienawisc do mnie i chec cisniecia mi. Tak, zly tytul, z pewnoscia, ale nie o to tu chodzi. Mozecie dalej wstawiac swe komentarze co do mnie, mojego tytulu itp. Mam to gdzies. Nie wiem skad was tyle jadu, co ja wam zrobilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Jestem rok z moim chłopakiem, praktycznie po miesiącu znajomości wprowadził się do mnie i jest cudownie!czuje, że to ten z którym chciałabym spędzić resztę życia! Jednak... bez "małego" minusu...jemu się nigdy samemu z siebie nie chce ze mną kochać.Zawsze odnajdzie milion powodów dla których "później"a to "później" zamienia się w kolejny tydzień. Wiem, że mu się podobam i wiem, że coś do mnie czuje, wiem że mu zależy i ja szaleję za nim, ale tylko jeden raz przez ten cały rok to on rozpoczął całą zabawę- to był nasz pierwszy sex. Do teraz gdy już ja coś zacznę to najczęściej odmawia więc czekam co tydzień na tą cenną niedzielę gdzie rano wyspany,wykąpany, ma czas i po prostu nie ma żadnej wymówki no to już się ze mną pokocha! Każdy nasz sex wygląda tak samo!jest cudownie, ale tak samo. Jesteśmy dopiero rok razem a co będzie za lat 20?? Próbowałam już wszystkiego. Najpierw rozmowa-strasznie się zdenerwował wyzywał obraził i poszedł spać,stwierdził, że to wszystko przez to, że go naciskam, więc przestałam o tym mówić i zaczęłam go kusić, to też nic nie dało, szampan świece elegancka bielizna nic na niego nie działa. Zasięgnęłam więc wiedzy u psychologa na telefon. Podpowiedział mi jak dokładnie z nim rozmawiać o co pytać i jak dalej postępować. Robię wszystko dokładnie tak jak powiedział, z rozmowy nic nie wynikło tylko jego strach, że jestem tak zdesperowana, że dzwoniłam do psychologa....Obiecał, że będzie robił tak jak lekarz radził i co? i nic... nie zmieniło się nic wręcz przeciwnie... jest coraz gorzej!Dzisiaj mija przeszło 2 tygodnie od naszego ostatniego sexu. Nie wiem co robić. Nigdy nie byłam z nikim kto aż tak by do mnie pasował w codzienności a zarazem nie pasował pod względem sexu! Tylko jeśli chodzi o częstotliwość, bo sam sex jest już mega przyjemny więc z tym nie mam problemu. Był taki czas, że w ogóle z nim już dojść nie mogłam, bo podczas całego stosunku nachodziła mnie myśl o tym, że on to robi na siłę. Nie wiem co dalej robić dziewczyny poradźcie mi cokolwiek!!Proszę!! P.S.Kiedyś mój chłopak dużo ćwiczył i bardzo dużo koksował,kurację skończył 3 lata temu czy to możliwe, że to ma jakiś wpływ na jego brak ochoty?Jeśli tak to do jakiego lekarza powinien się zgłosić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×