Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luliczkaa

Mam sześcioro rodzeństwa-ludzie myślą, że to patologia;/

Polecane posty

Gość taa niedobra pupa
u Cię zaskoczę, tata pracuje fizycznie, ale mama jest dyplomowanym nauczycielem po studiach, i jest dyrektorem domu kultury. Opieka nigdy nam nie pomagała po zawsze przeklaczaliśmy dopuszczalne progi o jakieś 3, 4 złote. No to byliście jednak u progu nędzy... I twoi rodzice strasznie dziwnie sie dobrali. A ty był świadomy wybór? Bo nie chce mi się w to wierzyć.... Nie uznają antykoncepcji z powodów religijnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja piżżżuuuuuuuuuuuu
Ja pochodzę z wielodzietnej rodziny i muszę powiedzieć, że nigdy niczego nie dostaliśmy od państwa, ani tym bardziej opieki społecznej.... Nigdy przenigdy. Gdy byłam mała pracował tylko tata, mama z większymi lub mniejszymi przerwami. Nigdy żadnych darmowych obiadów, prezentów od księdza i opieki społecznej, nawet dodatku rodzinnego, gdyż zarobki (taty nota bene niewysokie przy potrzebach 5 dzieci) przekraczały jakiś tam próg, nic nigdy od nikogo!!! Nic!!!!!! W naszym kraju trzeba mieć niezłe zaplecze finansowe żeby mieć więcej niż 2 dzieci. Tak być nie powinno, dzieci to przyszli podatnicy którzy będą musieli utrzymać starzejące się społeczeństwo. Dlaczego wielodzietne rodziny mają tak trudny byt??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja te pochodze z wielodzietnej rodziny Jest nas szescioro Wychowywalam sie weloszech i tam taka rodzina to standard Tato jest polakiem a mama Wloszka ale obydwoje mazyli o licznej rodzinie i tak tez sie stalo Polska to jednak kraj zacofanych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam znajomych
z 7 dzieci. Oboje pracują, mieszkają blisko miasta, w dużym domu, trawnik przed domem jest lepiej wyposażony niż przedszkolny plac zabaw [tatuś dzieci go osobiście wykonał]. Ich miłość do dzieci jest piękna, ale jednocześnie pozwalają dzieciom na samodzielność. Sama jestem pracującą matką 3 dzieci[tatuś dzieci, a ich ojciec jest przy nas], ale Tamtą rodzinę podziwiam za ...oni to wszystko robią mimochodem i rozumieją się bez słów, wielodzietność mają wpisane w genach[tylko tak mogę sobie wytłumaczyć ich "luzackie" podejście do wychowania dzieci. Ale miłości to im zazdroszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Różańska

Drodzy/Drogie!

Szukam wielodzietnych/wielopokoleniowych rodzin do komercyjnego projektu audiowizualnego. Celem naszego projektu jest między innymi przełamanie stereotypów panujących na temat dużych rodzin. Widzę, że wielu/wiele z Was zetknęło się z takimi sytuacjami. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod adresem email ar@visionhouse.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×