Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Nowy temat o Levviatanie!

Polecane posty

Gość anusia anusia anusia

Levviatan, musiałam to zrobić :D Tu można Levviatanowi zadawać pytania. Ja pierwsza: Skąd wziął się Twój nick?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endomorfolaparokikowendorander
dlaczego mosisz w stopce podkreslac to ze jestes facetem? czy twoje wypowiedzi sa az tak ciotowate ze posadzano cie o ciotowatosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia anusia anusia
Levi :D ciekawy skrot :D Ale Levi cos nie daje znaku zycia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wziął się stamtąd ;p endomorfolaparokikowendorander -> ze 5 razy zrobiono ze mnie kobietę a niektóre chyba do dziś nie mogą uwierzyć że jestem przedstawicielem płci brzydszej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaaaaaaaaaaaa...
Robisz cos poza przesiadywaniem na kafe? :PUczysz sie/pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia anusia anusia
ło matko... o co kaman bo nie jestem w temacie.. :) ej no naprawdę, mi się on od początku kojarzy z...lewatywą :D:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinaaaaaaaaaaaaa -> 21 i 22 mam egzaminy na technika administracji na razie bezrobotny Anusia-> o znajomą z kafe córka wulkanizatora -> jest nieciekawa, owłosiona ;p Truskawka -> może ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia anusia anusia
Truskawka, lubię Cię wiesz :D 🌼 Levi, pokaż nogę! :D trzymam kciuki za egzaminy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwaliłaś mnie tekstem o Lewatywie. Teraz juz zawsze będzie kojażył mi się z Lewatywą? Hmm. :P Może teraz sprawdza,tak długo go nie ma :P Tylko kto by do niego pisał ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia anusia anusia
haha. moze :) no co ja mogę że tak od poczatku ten nick mi sie kojarzył :D dobra, pora sie ujawnic. to ja, poznanski kwiat polny :D Zaraz pisze ze swojego nicka :D truskawka, jestesmy z jednego rocznika 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnum z serem
Czy Leviatam będzie kręcić z Truskawką? Oto jest pytanie. Truskawka pokaz fotke! Co myślisz levvi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skonczyly mi sie sucharki
Levviatan Ile masz lat ? Czy Truskawka jest w Twoim typie ? Czy Truskawka ma wąsa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wlasnie ile masz lat Levi? 23? :D Ej ostatnio byl na tvn w rozmowach w toku program o kobietach ktore maja problem z nadmiernym owlosieniem to jakos sie nazywa ta choraoba.. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skonczyly mi sie sucharki
Nie wiem ... Na zdjeciu wyglada jakbys jednak tego wasa miala .. Chyba ze sie czyms umorusalas ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×