Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Nowy temat o Levviatanie!

Polecane posty

no i co z tego - moze ktos odpowie ;p ona13 - ja nie pokazuje ogolowi swojego wygladu... chce moc jeszcze wyjsc na ulice ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dobre:D A Twoja popularność rośnie z godziny na godzinę:D Uważaj bo ci co mają Twoje zdjęcie nie dadzą Ci żyć:D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego?
pytanie moje brzmi....co zrobi człowiek ktory ma doła wchodzac na wieże? liczac schody jeden po drugim bez jakiejkolwiek innej mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co zrobi to zalezy od tego czlowieka. my mozemy sie tylko zastanawiac dlaczego to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego?
a co zrobi jesli takimi schodami wejdzie do piwnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego?
powiem Ci ze tu nic nie zalezy od czlowieka,co zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego?
czlowiek ktory jest na wieży zrobi zdjęcie z góry i da na nk, pokonał wszelkie słabości i wspiął sie do góry na szczyt...juz nie ma doła i pokaże to światu.ludzie beda go podziwiac ze z samego dna wspial sie i wyszedl cało. czlowiek ktory wejdzie do piwnicy z dolem pojdzie na dno...zamknie sie na klodke,pomajstruje przy rowerze z butelką czystej...nie jednej i zapije sie na smierc w ciemnych dołujacych murach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego?
takie cos bylo na tescie z psychologii i tak sobie chcialam sprawdzic tego levviatana :D bez nk. to znk to wymysliłam heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego?
pomajsterkuje przy rowerze ktory lezy w piwnicy :D:D:D a czy on probowal na niego wejsc i gdzies jechac to zagadka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego?
ale dobrze ci szlo...z tym ze zalezy to od czlowieka to tez by moglo pojsc:) bo ja na to popatrzylam z innej strony czlowiek na wieży jak sie juz odbije od dna to na wieży zapomni ze ma lęk wysokości i spadnie na gębe a to zalezy juz od czlowieka a facet w piwnicy pojdzie majsterkowac z flacha nie jedna ale ze byl kompletnym lamaga poslizgnie sie na pysk strzaska flaszki....wkurzy sie po czym pojdzie do domu i nie bedzie mial kasy po nastepne bo jest bezrobotny a to tez zalezy od czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego?
dokladnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego?
w niedziele zawsze sie nudze:p przynajmiej jest kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego?
zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te, no skoro słodkogorzki preferuje 16letnie lolitki w stylu Dorie, to wiadomo, ze dojrzała Ewelinka mu sieę nie podoba, heee 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty chyba specjalnie masz takie foto aby rozbrajac i omamiac swoim usmiechem przedstawicieli plci brzydszej - to do mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×