Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Nowy temat o Levviatanie!

Polecane posty

Gość łaj tel mi łajjjjjj
Levviatanie ile masz wzrostu i ile wazysz? Pytanie z gatunku standardowych i niewygodnych wiec jezeli nie chcesz nie musisz odpowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanski kwiat polny -> nie wiem czemu ale prawie każdy na forum daje mi więcej lat niż mam ;p a od nosie odległości to nie wiem skąd jesteś wiec nie powiem czy to daleko ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam na ktorejs str ze jestes z nowosadeckiego, ja jestem z podkarpacia niedaleko mielca ;D moj byly byl z nowosadeckiego to mial do mnie 2h jazdy samochodem :D:P Wiesz wczesniej tak nie przesiadywałam na tym kafe, moze madre posty piszesz i dlatego tak mysla ;D ja strzelałam 23 ;) wiec az tak bardzo sie nie pomylilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta niby sexy wieloryb
to teraz ja mam sporo pytań 1. Dlaczego piszesz w liczbie mnogiej, co lubią faceci? Czy koledzy z gimnazjum piszą razem z Tobą? Czy to zlot nad monitorem? Czy masz rozdwojenie jaźni? 2. Dlaczego w kółko piertolisz to samo, myląc pojęcie kobiecych kształtów i nadwagi? 3. Dlaczego taki młodziak, w dodatki niewysoki, uważa się za takiego speca od kobiet,że wypowiada się za mężczyzn, a nawet nie za chłopców, jak powinien? 4. Dlaczego photoshop widzisz na zdjęciach każdej szczupłej dziewczyny, nawet, gdy go tam nie ma, a grubej całej w PS już nie? 5. Czy masz problem z odróżnianiem płci, że piszesz ciągle o sylwetce 12letniego chłopca czy jesteś gejem, bo na pedofila jesteś za młody? 6. Dlaczego młodziak z mlekiem pod nosem i wzrostem knypkowatym krytykuje kobiety? 7. Dlaczego ktoś, kto nawet lubi małe cycki, tak krytykuje sylwetki kobiet, posługując się określeniem ciała 12letniego chłopca? PYTANIA UŁOŻONE NA PODSTAWIE DŁUGOTRWAŁEGO WKURWIANIA MNIE SKŁANIAJĄCEGO DO DOKŁADNEGO CZYTANIA WYPOWIEDZI, WIĘC NIE ZAPRZECZAJ, MALUSZKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ciesze się ;) może za jakiś czas któraś mnie "złapie i uwięzi" za pośrednictwem tego tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta niby sexy wieloryb -> 1. Pisze bo jest grupa facetów myśląca podobnie do mnie 2. Kobiece kształty to kobiece kształty a nadwaga to ileś tam kilo za dużo. Ale kobieta może mieć ładne krągłości i posiadać parę kilo więcej niż normalna waga wg. wskaźników BMI itp. 3. Wypowiadam się za siebie a to że jest grupa facetów mający podobne upodobania to nie moja wina. 4. Nie u każdej, a raczej u mniejszości 5. To porównanie, poczytaj sobie na necie co to znaczy 6. Istnieje wolność słowa. Krytykować każdy może i ja krytykuje jak jest za co. 7. Cycki to nie cała sylwetka (chyba że tylko to dla ciebie jest wyznacznikiem dobrej/złej figury). bo co to za kobieta która nie ma piersi, wcięcia w tali, której widać wszystkie kości a ręce i nogi tak chude że można je objąć jedną (w przypadku rąk) lub dwoma (w przypadki nóg) dłoniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabbish
o boże ludzie, aż żal dupe ściska. już nie macie jakich tematów zakładać ? :D teraz będziecie czcili internetowych wymiataczy na forach ? założe się, że ten koleś ma brudke niczym amisz, okularki i pokaźny brzuszek :)) ..... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabbish -> do takiej jaką mają amisze sporo mi brakuje, okulary nosze bo mam wadę wzroku (już parę razy o tym pisałem ;p), brzuszek jest, ale mały (a jeszcze na dodatek mam lordozę) także nie widać go spod ubrań ;) (i zacząłem się go pozbywać ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabbish
haha ;d wiedziałam ! nie czytałam twoich żadnych wypowiedzi, ale po prostu czułam że tak wyglądasz ;p mam zdolności, ćwicze. ale nie pora o tym rozmawiać ;d poza tym jestem ciekawa dlaczego oni załażyli ten topic o tobie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KInderkie
nie lubie go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _*Krem*_
rabbish----> wysikaj się boś blada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _*Krem*_
KInderkie----. jesteś stara kwoka i ciota:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabbish
haha no nie wytrzymam ! xd internetowe fanki ? ;> tobie to pasuje ? nie chciałbyś mieć fanek w realu ? chyba ciężka wracać do szarej rzeczywistości po fali uwielbienia przez internet ? ;>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabbish
krem hehe po co ta złośliwość ? nie zwracam się do ciebie. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _*Krem*_
rabbish-------> zazdrosna jesteś czy kie licho?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _*Krem*_
rabbish-------. co za poybana kretynka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KInderkie
hehe ciota to on bo siedzi cala dobre na babskim forum i zabawia zakompleksione laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×