Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Nowy temat o Levviatanie!

Polecane posty

rabbish -> mój świat realny jest bardzo nieciekawy, szary i pewnie się domyślasz do czego :/ ale próbuje to zmienić i może się uda poznałem tutaj wiele ciekawych dziewczyn ale znając życie jakby chciał z jakąś być to się okaże że mieszka dalekooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KInderkie -> wole być ciotą i mieć kupę znajomych dziewczyn które maja do zaoferowania coś więcej niż seks i własne ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KInderkie
nie ma to jak ja walnę sobie kielonka ,wytrzepie co nieco i spokój mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KInderkie
podszyw precz... hehe dobre ,,,tu na cafe? hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KInderkie
To po co przez neta ? : ) NIe wiesz ze przez neta to mozna aniola udawac ?; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KInderkie
wypic to i nie wypije bo I8 nie skonczona heheheheheh :D a trzepac cipki nie bd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabbish
ej o co ci chodzi ? o kogo miałabym być zazdrosna ? zadałam tylko pytanie ! jestem ciekawa o co chodzi z tym całym uwielbianiem tego Levv.. .. ? a ty od razu mnie wyzywasz oO no rany boskie ! co ten internet robi z ludźmi. ! na świeże powietrze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabbish
eh, nie napisałam tutaj żeby cię wyzywać czy coś ale po prostu staram się zrozumieć. sama na necie nie siedze długo, tylko wchodzę na kafe żeby poszukać jakichś porad o wyglądzie itp. ale to jest naprawdę dziwne, skoro tak zachwycasz dziewczyny w necie, czemu nie sprubujesz w realu ? przecież skoro w necie tak łatwo, no to kurde dupa do góry i do ludzi ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KInderkie -> ja nikogo nie udaje ;) rabbish -> widzisz niektóre dzieci tutaj wyładowują frustracje (często podszywając się pod innych) wynikające z niepowodzeń w świecie realnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KInderkie
w necie mozna wielu zachwycic ..w realu gorzej ...czym tu sie zachwycac ..nie wiedza nawet jak on wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) po pierwsze mam mało kasy i nie stać mnie na imprezowanie co tydzień 2) mam pecha - te które mi odpowiadają przeważnie zajęte lub ja im nie odpowiadam :/ 3) nie mam perspektyw na przeprowadzkę gdzieś indziej i szukania tam szczęścia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KInderkie
ok tym razem mowilam o tych laskach ;p mozesz znalezc fajne laski w miescie :D ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabbish
a czy ty nie jesteś uzależniony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KInderkie -> niektóre dowiedzą się jak zrobię aktualne zdjęcie ;p mieszkam na wsi i ciężko znaleźć tutaj odpowiednią bez SSI itp. z 1988 roku jestem rabbish ->Nie, na necie siedzę jak nie mam nic do robienia. A z braku pracy mam sporo wolnego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabbish
nie studiujesz, ani nic ? nie masz znajousi być naprawdę nudne życie. ale nie martw się, na każdego przychodzi czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KInderkie
no no moj chlopak rok mlodszy ..nie no serio bo jeszcze zaraz stwierdze ze jestes spoko ;/ czemu do roboty nie pojdziesz bezrobotny Z?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbieraczka chętnych
Oj, Chłoptasiu, odwracasz kota ogonem, nieładnie tak się wybielać na siłę. Wiele razy czytałam Twoje wkurwiające wypowiedzi "faceci nie lubią", "faceci lubią", "my faceci lubimy". Albo jesteś na tyle niedouczony,że do tej pory nie widzisz swojego błędu, albo masz sklerozę, albo kłamiesz:) Nie piertol już o facetach, do których dla mnie się nawet nie zaliczasz. No i porównanie sylwetki kobiety do sylwetki chłopca - ręce opadają - chyba że sam masz sylwetkę 12letniej dziewczynki i stosujesz sobie takie określenia. 12letni chłopiec nie ma biustu, a jedynie sutki, no chyba że jest gruby- ale wtedy by Ci się spodobał- ma wąskie bioderka. Nie znam żadnej kobiety, która by miała taką sylwetkę, ale nie wykluczone, że Ty kobiety nie widziałeś. Poza tym nie wypieraj się mieszania pojęć nadwagi z kobiecą sylwetką, bo kiedyś sama napisałam, że lubisz grube, na co bezpośrednio odpisałeś, że lubisz kobiece kształty, a nie 12letniego chłopca. Nie pisałam nic o kształcie sylwetki, a o samej wadze. To Ty podałeś skojarzenie wagi i kształtu sylwetki. A 12letni chłopiec może być gruby, mieć duże uda i biust może mieć. Nie wykluczam, że wśród dziewczątek zainteresowanych takimi chłopczykami są tylko takie o sylwetce 12letniej dziewczynki, a jak mają już biust to dlatego,że są grube i stąd takie dzikie poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie kończę dwuletnie studium. znajomości ze średniej już się dawno posypały bo ludzie się porozjeżdżali po świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KInderkie
nie zmienia to faktu ze maz pojebane te wpisy niektore: (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabbish
haha woow robi się coraz ciekawiej, przyznam że lubię się kłucić, wszyscy moi znajomi mają ze mną straszny problem ;d ale co mogę poradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbieraczka chętnych
Ja nie lubię, ale Levviatana czytałam od jakiegoś czasu i tak mnie te jego wypociny wkurwiały, że musiałam się wypowiedzieć. Na każdym temacie, na którym go spotkałam, pieprzył o tym samym. Temat może być o zupie, a on wciśnie swojego 12letniego chłopca i zdjęcie bladej tłustej kluski. Misjonarz. Poza tym nic do niego nie mam, ale siedzę sobie, piszę, chcę wiedzieć jak wyćwiczyć sobie brzuch, jak już o tym piszą, a on się wpierdoli z tą swoją tłustością i 12latkiem. 12letni chłopcy zaczną mi się śnić w koszmarach nocnych poganiani przez brzuchatego okularnika z brodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieraczka - bo chodzi o proporcje ciala a nie o wage. sa kobiet ktorym pare kilo wiecej nic normalna waga dodaje uroku. kobieta ma byc kobieca a nie tak chuda ze nie ma na czym oka zawiesic i/lub wszystkie kosci widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KInderkie
z tym sie zgodze ..talia pupa to musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbieraczka chętnych
Levi, Dziecko, mi nie o to chodzi. Wiem więcej niż Ty o kobiecym ciele. Mi się rozchodzi o Twoją upierdliwość z tym 12letnim chłopcem, zdjęciami i całą resztą nietrzymającą się kupy. Gruba może mieć małe cycki, wielki brzuch, wąskie biodra i wielkie tłuste nogi, szczupła może mieć śliczne bioderka, talię i ładny biust, więc skończ już Ty pieprzyć o tych sylwetkach. Jak masz same pokraki, które kształty mają dzięki nadwadze, to sobie miej, ale nie truj wszystkim o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce zauwazyc ze ja podalem przyklady a nie ze tylko takie mi sie podobaja. chudsze tez mi sie podobaja byle by nie byly tak chude ze mozna im wszystkie kosci policzyc i nie ma na czym oka u nich zawiesic (bo np tej bladej ktorej zdjecie pokazalem juz 2 kg wiecej pewnie by zaszkodzily). wszystko trzyma sie kupy tylko musisz przestac patrzyc na to co pisze poprzez swoja wizje idealnego ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbieraczka chętnych
No kurwa mać, piszę o tym, co widziałam. Innych zdjęć nie widziałam, tylko tymi zawaliłeś tematy, które czytałam. I nie pisz do mnie jak do koleżanki z gimnazjum, że patrzę przez pryzmat idealnego ciała, bo oceniam przez pryzmat ciała swojego i innych kobiet. Nie jestem łupią młodą kozą. Kobiety mają inne ciała niż 12latki, jak wyjdziesz do ludzi dojrzejesz to zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbieraczka chętnych
Idę na kawę i zrobić rodzinie kolację, a wy sobie dzieciaki gadajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×