Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Nowy temat o Levviatanie!

Polecane posty

Gość ladaco
tak pokaże się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie każdy chce się zaprezentować jak najlepiej. ale kobieta powinna być bardziej tajemnicza.. takie moje zdanie. a czy masz się czym chwalić? kwestia gustu. dlaczego większość dziewczyn w wieku 14-22/23 lat, niektóre nawet dobijając do 26 roku życia, chcą uchodzić za symbol seksu? szczerze. widząc takie zdj. nie zainteresowałbym się Tobą. masz jeszcze czas dowiedzieć się co to sexapil. Ty go nie masz, dla mnie. ale ja nie mam 21 lat jak L. samymi cyckami mnie nie zainteresujesz. nie atakuję Cię, daje materiał do przemyślenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco
...jak będą dwie niedziele przy kupie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco
nie mylić z odchodami:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzko-słodki a ile ona tego biustu pokazała ? tyle co nic, wszystko zasłonięte tylko mały dekolcik. a przecież w golfach nie każdy lubi chodzić. A zdjęcia samej twarzy głupio i nienaturalnie wyglądają. Na takim zdjęciu widać,że ma ładną buzie i jest szczupła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co moze i nie mam sexapilu, ale nawet nie daze do tego zeby miec .. wiec to co piszesz, czy sie tobie podobam, czy zainteresowałbys sie mna, mam w nosie.. a to co ja robie to raczej moja sprawa... nie pokazalam na tym zdjeciu brzucha, cyckow czy dupy, wiec mnie nie porównuj do tych co tak robia, tylko dlatego zeby pokazac jaka z niej super laska.. ja sie za super laske nie uwazam i nigdy nie uwazalam.. a to ze mam lekki dekolt cóż.. mam biust i nie mam zamiaru go ukrywac golfami czy bluzami po szyje, bo optycznie wyglada inaczej i na niezadbany.. kto sie ze mna zgodzi okk, kto nie, wcale nie musi.. kazdy ma inne zdanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweLinka -> i za to ciebie lubię że chcesz pokazać kim jesteś ale robisz to w normalny sposób a nie jak jakaś plastikowa, sztuczna, słodka idiotka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzko-słodki -> aż tak piersi to ona nie eksponuje na swoim zdjęciu a wyraz jej twarzy nie ma na celu zasugerowania czegoś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co.. ja tak duzo biustu nie pokazalam i nie mam foty zrobionej z góry.. brzucha odkrytego tez nie mam, nie trzymie lizaka i nie robie głupiej miny :/ to własnie mylisz! stanika mi tez nie widac! ja pokazuje swoja twarz a nie piersi! a ta laska na odwrót.. i tu sie od niej roznie.. wiec mnie nie porównuj do kogos takiego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę Levviatan, że stałeś się sławny na kafe...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lizak, lód, albo co ona tam trzymie :/ to jest wlasnie slodka idiotka ktora chce pokazac nieco wiecej i oczekuje super komentarzy na temat jej biustu .. a tempi kolesie poleca na tempa laske, proste i logiczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzko-słodki -> Ewelinka NIE NALEŻY do tego rodzaju kobiet które poza seksem i swoim ciałem nie mają nic innego do zaoferowania cux - ale w realu, niestety, gorzej mi się układa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skonczyly mi sie sucharki
Nie ujmujac Ewelince mielismy rozmawiac o Levviatanie , ktory raczyl zignorowac me pytanie ..wiec zadam kolejne ..Skad jestes ?:> A wlasciwie to sie dolacze do tematu Ewelinki jednak .."glodnemu chleb na mysli" ten ktory patrzac na zdjecie dziewuchy widzi tylko jej cycki sam sobie wystawia opinie ..Ja osobiscie pierwsze co zobaczylam i moim zdaniem przykuwa uwage najbardziej to oczyska :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan Levviatan@tlen.pl'; gorzko-słodki -> Ewelinka NIE NALEŻY do tego rodzaju kobiet które poza seksem i swoim ciałem nie mają nic innego do zaoferowania -------------- aż tak dobrze ją znasz? po paru wpisach na kafe? ;) pytanie retoryczne. nie odp. ewelinka - nie porównuję Cię do niej. po prostu kojarzy mi się tak. poza tym zrobiłaś to co ona. tylko subtelniej, mniej wulgarnie. czy widać stanik, czy nie, brzuszek czy palce u nóg.. eksponujesz dekolt, ale nie robisz dzióbka. tyle. ja już Ci napisałem, mnie byś nie zainteresowała takim zdj. ale tez nie odrzucasz jak ta z demotywatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ten Levi jest za szlachetny,któraś krytkowała go za odległość.Tez go krytykowaliśmy ale chłopina bez pracy jest to jak ma zajechać.Przeciez to nie wszystko. :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonczyly mi sie sucharki -> przepraszam minąłem posta. Małopolska, Nowosądecki gorzko-słodki -> to jest moja ocena jej i z czasem może ale nie musi się zmienić. Może niezbyt jasno się wyraziłeś o Ewelince i stąd to nieporozumienie i wasza "walka" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podsumowując Levviatan to mądry i miły użytkownik kafe dający czasem dobre rady nie ujawniający swej twarzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ale musiałam iść z kafe.. dobrze, jezeli ty tylko widzisz to, że specjalnie mam takie foto z dekoltem to sobie tak mysl ;) ja sie tam tlumaczyc nie bede.. zwisa mi twoj komentarz, pisalam to na poczatku :P ale wiedz, ze ani przez minute o tym nie pomyslalam... a moglabym bardziej znizyc bluzke, bo sie da.. tylko nie to mi w głowie ;D dziekuje tym, ktorzy mnie popierali ;) ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty chyba specjalnie masz takie foto aby rozbrajac i omamiac swoim usmiechem przedstawicieli plci brzydszej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego?
levviatanie mam pytanie odpowiesz mi jak je zadam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego?
czy ktokolwiek odpowie mi na moje pytanie jak je zadam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×